Editörler :
«8910111213141516171819»
06 Mayıs 2019 20:17

onikionikii
Aday Memur
Seçim arkası açıklanır boşuna beklemeyin tarihte hep böyle olmuştur en basit geçen yıl
06 Mayıs 2019 20:21

hasan3388
Aday Memur
2 seçenek var 1. hemen açıklayıp istanbul dan ilişik kestirmez seçime kadar istanbula gelecek olan personelde gelir 2. seçimden sonra açıklamak inşallah 2. seçenek olmaz
06 Mayıs 2019 20:41

edıms05
Aday Memur
İstanbul seçimiyle diğer illerin ne alakası var arkadaşlar açıklanır İstanbul ilişik kestirmez
06 Mayıs 2019 20:45

Nimo53
Aday Memur
Lailaheillellah sabır sabır
06 Mayıs 2019 20:53

karakol38
Şef
mayis 15 e kadar tayinler açıklanır
06 Mayıs 2019 21:03

Reizz
Aday Memur
mayis 15 e kadar tayinler açıklanır
karakol38, 6 ay önce - Alıntıya git
devrem seçim meselesi etkilemez mi tayinleri.... Şimdi bir soru var kafamda etkilemez ise niye etkilemezsin Bu zamana kadar hep etkilemiş??? ama ben şunu düşünüyorum 23 hazirana kadar herkes tayin olup mail kullanıp yerine yerleşebilir bu normal şartlarda bile böyleydi ve bildiğim personel daire aramaları yapıp bitirmiş tut ki bu cuma açıkladılar çok mu zor?
06 Mayıs 2019 21:14

Spe58
Aday Memur
devrem seçim meselesi etkilemez mi tayinleri.... Şimdi bir soru var kafamda etkilemez ise niye etkilemezsin Bu zamana kadar hep etkilemiş??? ama ben şunu düşünüyorum 23 hazirana kadar herkes tayin olup mail kullanıp yerine yerleşebilir bu normal şartlarda bile böyleydi ve bildiğim personel daire aramaları yapıp bitirmiş tut ki bu cuma açıkladılar çok mu zor?
Reizz, 6 ay önce - Alıntıya git
keşke dediğiniz gibi olsa Mayıs 15 e kadar aciklansa. ama geçen yıl yine aynı tarihler neredeyse seçim vardı. haziranın son haftasına bıraktılar. yanılmıyorsam haziran 28 di.
06 Mayıs 2019 23:32

l.donovan
Aday Memur

Genelde hep seçimden sonra açıklanmış ama şimdi planlama yapıldı açıklanır diyen arkadaşlar da var. Biz İstanbul da her türlü kalacağız gibi orası ayrı da en azından diğer iller etkilenmese bu durumdan

07 Mayıs 2019 00:16

delaylay02
Daire Başkanı
En erken 30 haziran
07 Mayıs 2019 00:18

turbojet
Daire Başkanı

seçimden sonra açıklanır.

07 Mayıs 2019 00:35

Polis0308
Kapalı

Seçimden sonraya kaldık ne yazıkki hakkımızda hayırlısı

07 Mayıs 2019 00:36

Karavanahayat99
Memur
seçim ile diğer illerin ne alakası var arkadaşlar sonuç açıklanır istanbul dakilere en fazla secım bitene kadar ilişik kestirmezler
07 Mayıs 2019 00:47

mertbrk
Aday Memur

bunu neden diğer seçimlerle kıyaslayıp hep seçimden sonra açıklanmış diyorsunuz ki..aynı şey değil bu olağanüstü bir durum ve istanbulu bağlar.evet ordaki meslektaşlarımızı etkiler izinleri kapanır ilişik kesemezler vs.zaten bu ay açıklansa ilişik kesmeler ne zaman başlar ona göre karar verirler.gideceğimiz yeri açıklamalarının ne sakıncası var seçimle ne ilgisi var.

07 Mayıs 2019 03:51

Reizz
Aday Memur
İşleri hızlandırmak adına ben bu cuma açıklayacak yerini düşünüyorum zaten bu cuma yada alın 17. de açıklamazlarsa demekti seçimden sonraya kaldı. Seçimin İstanbulu bağlamasından dolayı geneli etkileyeceğini düşünmüyorum fakat egm nin ne yapacağı belli olmuyor. Ama yaklaşık 2-3 hafta önce batı-doğu, doğu-batı tayinlarının mayısta açıklanacağını bir arkadaş söyledi ve personelden öğrenmişti. Personel seçimlerin yenilenmesi mayısta açıklanır dememişti belkide bunu önceden düşünmüşlendir ve buna bağlı olarak zaten İstanbulun çoğu ipkalıdır gidecek personelin ilişkisini kesmezler ayrıca doğudan gelecek personeli de alırlar destek olur.. bunların hepsini mantık çerçevesinde konuştum. Diğer bir senaryo haziran 24 te açıklanır. Ama bu yıl ilk senaryo ağır basıyor istisnalar kaydeyi bozmaz bunun iki nedeni var birincisi herkesin yeri yurdu belli ikincisi seçim sadece İstanbul ve sadece büyükşehir belediyesi ve hatta üçüncü 25 haziranın 10 gün öncesine kadar herkesi yerine yerleştirip başlatacak kadar zaman var bu sebeplerden dolayı ya bu hafta yada önümüzdeki hafta doğu-batı batı -doğu atamalarının açıklanacağını düşünüyorum şu da bir gerçek batı-batı seçimden sonraya kesin kalır
07 Mayıs 2019 09:54

edıms05
Aday Memur
İşleri hızlandırmak adına ben bu cuma açıklayacak yerini düşünüyorum zaten bu cuma yada alın 17. de açıklamazlarsa demekti seçimden sonraya kaldı. Seçimin İstanbulu bağlamasından dolayı geneli etkileyeceğini düşünmüyorum fakat egm nin ne yapacağı belli olmuyor. Ama yaklaşık 2-3 hafta önce batı-doğu, doğu-batı tayinlarının mayısta açıklanacağını bir arkadaş söyledi ve personelden öğrenmişti. Personel seçimlerin yenilenmesi mayısta açıklanır dememişti belkide bunu önceden düşünmüşlendir ve buna bağlı olarak zaten İstanbulun çoğu ipkalıdır gidecek personelin ilişkisini kesmezler ayrıca doğudan gelecek personeli de alırlar destek olur.. bunların hepsini mantık çerçevesinde konuştum. Diğer bir senaryo haziran 24 te açıklanır. Ama bu yıl ilk senaryo ağır basıyor istisnalar kaydeyi bozmaz bunun iki nedeni var birincisi herkesin yeri yurdu belli ikincisi seçim sadece İstanbul ve sadece büyükşehir belediyesi ve hatta üçüncü 25 haziranın 10 gün öncesine kadar herkesi yerine yerleştirip başlatacak kadar zaman var bu sebeplerden dolayı ya bu hafta yada önümüzdeki hafta doğu-batı batı -doğu atamalarının açıklanacağını düşünüyorum şu da bir gerçek batı-batı seçimden sonraya kesin kalır
Reizz, 6 ay önce - Alıntıya git
Katılıyorum sana.
07 Mayıs 2019 10:58

Criter
Şube Müdürü
Emniyetin işlerini hızlandırdığı hiç görülmemiştir şimdi şöyle bir durum var şimdi açıklansa İstanbul'daki personel tayinci olan rapor alıcak seçim üstü hiçbir idareci bunu istemez gelen personelde geç gelicek seçim bitsin diyecek bu yüzden personel sıkıntısı olucak diye bunu seçimden sonraya bırakacaklar benim düşüncem bu maalesef yine Haziran'ın sonuna kalır
07 Mayıs 2019 11:15

shadow 20
Aday Memur

Mayıs 17-ile 27 arasında açıklanacak diye sağlam bir duyum vardı.malesefki seçimden dolayı haziran sonrasına kaldı.çünkü bir istanbul personeli olarak söylüyorum mayıs sonunda açıklansa yerler belli olsa ataması çıkan personel rapor alır.buda idarecilerin istemediği bir durum.inşallah mayıs sonu açıklanır ama gidişat hazirana kaldı gibi geliyor.nedir su istanbul personelinin çektiği.

07 Mayıs 2019 11:55

polis450
Memur
boşuna hayal kurmayın seçimden sonra açıklanır 24 haziran ile 30 haziran arası bir tarihte açıklanır.Bir arkadaş emniyet hızlandırır falan demiş emniyetten personelini düşünen bir hareket beklemek çok iyimser olur
07 Mayıs 2019 11:55

Reizz
Aday Memur

Mayıs 17-ile 27 arasında açıklanacak diye sağlam bir duyum vardı.malesefki seçimden dolayı haziran sonrasına kaldı.çünkü bir istanbul personeli olarak söylüyorum mayıs sonunda açıklansa yerler belli olsa ataması çıkan personel rapor alır.buda idarecilerin istemediği bir durum.inşallah mayıs sonu açıklanır ama gidişat hazirana kaldı gibi geliyor.nedir su istanbul personelinin çektiği.

shadow 20, 6 ay önce - Alıntıya git
Tamam devrem bu genel seçim değil bir şey değil İstanbul da 40.000 polis var türkiyediki 260.000 polisin İstanbul daki 40.000 i bağlı kalması çok saçma bence sonuçlar açıklanmalı istanbuldakileri ilişki kesmeme ve rapor almama yazısı gönderilmeli yoksa çok büyük haksızlık olur demekti İstanbul daki polisler daha önemli
07 Mayıs 2019 11:57

Confused34
Şef
bi ara atama döneminde SMS muhabbeti vardı personel daire muhabereden SMS talebinde bulunuyormus sonuçlardan önce biri yazmıştı geçen sene talep geldi belli olacak diye bu sene de istenmiş diye duydum bakalım
Toplam 13762 mesaj
«8910111213141516171819»

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?