Editörler :
«111213141516171819202122»
08 Mayıs 2019 12:26

jack007
Daire Başkanı
kardeşim ağzına sağlık zaten mayıs sonu doğuların haziran başıda batıların açıklanaçağını duyumunu sağlam almıştım demmemki durum değişmemiş İstanbul ilişki kesmez olur biter. sms talebide yapılmış tahmini 17 mayıs yada 24 mayısta şarkların açıklanacağı
Reizz, 6 ay önce - Alıntıya git

Reizz kardeş doğu ayrı batı ayrı tarihte açıklanmıyor. Herkesin ki aynı tarihte açıklanıp ilişik kesme tarihleri önce batı sonra doğu şeklinde oluyor

08 Mayıs 2019 12:40

Kasabalıı45
Şef

Dün haberleşme dairesinin SMS ile ilgili yazısını okudum burada tayinle alakalı bir ibare geçmiyor personel görevle alakalı en etkili ve hızlı biçimde haberdar olması için tüm personelin iletişim numaralarını güncellemesi gerektiği yazıyor izindeyken veya istirahatliyken göreve çağırmak la ilgiliydi ebys de mevcut yazı

08 Mayıs 2019 12:41

Reizz
Aday Memur

Reizz kardeş doğu ayrı batı ayrı tarihte açıklanmıyor. Herkesin ki aynı tarihte açıklanıp ilişik kesme tarihleri önce batı sonra doğu şeklinde oluyor

jack007, 6 ay önce - Alıntıya git
Dostum personel dairenin söyledini söylüyorum ben sana geçen sene 28-29 haziranda batı-dogu ve doğu -batı açıklandı temmzunun ilk haftası da batı-batı açıklandı bunu anlatamıyorum sana galiba aksini iddia ediyorsan ispatla yiğidim bilip bilmeden sallama
08 Mayıs 2019 12:42

Reizz
Aday Memur

jack007, 6 ay önce - Alıntıya git
ilk doğu-batı, batı-doğu açıklanır sonra batı-batılar açıklanır neyi konuşuyorsun sen anlamadım
08 Mayıs 2019 13:08

jack007
Daire Başkanı

Kardeş ilk mesajını oku aynen benim anladığım gibi olmuş. Ama sonraki mesajında batıdan batıya demekle daha açıklayıcı olmuş.

08 Mayıs 2019 13:32

Criter
Şube Müdürü
kardeşim ağzına sağlık zaten mayıs sonu doğuların haziran başıda batıların açıklanaçağını duyumunu sağlam almıştım demmemki durum değişmemiş İstanbul ilişki kesmez olur biter. sms talebide yapılmış tahmini 17 mayıs yada 24 mayısta şarkların açıklanacağı
Kardeş batı Doğu aynı gün açıklanıyor sana bu duyumu kim verdiyse bişeyden çakmıyor haberin olsun
08 Mayıs 2019 13:38

Reizz
Aday Memur
Kardeş batı Doğu aynı gün açıklanıyor sana bu duyumu kim verdiyse bişeyden çakmıyor haberin olsun
Criter, 6 ay önce - Alıntıya git
Daha burada milleti tayinlerin açıklanmasını batı-batının ayrı açıklanacağını öğretecez ya az okuyun öyle konuşun kafadan dolma bilgilerle konuşmayan ya
08 Mayıs 2019 13:40

Karavanahayat99
Memur
sakin olun arkadaşlar daha açıklanan birsey sarka gidenler bir açıklansın da batıdan batıya gidenlerde açıklanır
08 Mayıs 2019 14:31

Criter
Şube Müdürü
Daha burada milleti tayinlerin açıklanmasını batı-batının ayrı açıklanacağını öğretecez ya az okuyun öyle konuşun kafadan dolma bilgilerle konuşmayan ya
Kardeş senin dediğin üzerine yazıyorum ben Ya düzgün anlat derdini yada yorum yapma heryere
08 Mayıs 2019 15:36

Evcar
Aday Memur

Reizz üslubunu düzeltsene kral

08 Mayıs 2019 15:54

Tnhnbusra
Aday Memur
Kardeş senin dediğin üzerine yazıyorum ben Ya düzgün anlat derdini yada yorum yapma heryere
Criter, 6 ay önce - Alıntıya git
Criter devrem allah gönlüne göre versin geçen cevaplamıştın yazımı kral adamsın istediğin yere ulaş inşallah
08 Mayıs 2019 16:22

Hasankeyf38
Şube Müdürü

23 hazirandan sonra açıklanabilir. çok kuvvetli ihtimal hemde

08 Mayıs 2019 16:27

Skolyoz
Aday Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
08 Mayıs 2019 16:58

Skolyoz
Aday Memur

Tabiki mizah amaclı ve arkadaşların birbirine atıfta bulunmamaları amacı ile yazdım az önceki yazimi:) hersey gonlunuzce olsun sevgili ve bir o kadar fedekar arkadaslarim. Surec bir sekilde gececek, bu guzel mubarek gunlerde kirmayiniz birbirinizi. Sevgiyle kalin

08 Mayıs 2019 17:48

Criter
Şube Müdürü
Criter devrem allah gönlüne göre versin geçen cevaplamıştın yazımı kral adamsın istediğin yere ulaş inşallah
Tnhnbusra, 6 ay önce - Alıntıya git
Sağol Devrem hepimizin gönlündeki olsun inşallah faydası olmuştur bahsettiklerimin
08 Mayıs 2019 23:13

Policeman41
Aday Memur
Tarih verenler neye göre veriyor acaba merak ediyorum. Talimat mesleğinde yaşıyoruz bunu hala anlayamayanlar var sanırım. Genel müdür ya da bakanlık gerekli talimatı verir o zaman açıklanır. Boşuna buraya tarih yazıp da milleti umutlandırmayın.. Varsa sağlam kaynağınız bayramdan önce bayramdan sonra veya seçimden önce seçimden sonra diye yazarsınız.
09 Mayıs 2019 02:10

ekfo
Başbakan Müsteşarı

Yönetmeliğe göre belirtilen tarihin son günlerinde açıklanır.

09 Mayıs 2019 02:42

memleketinpolisi
Memur
mayis sonu açıklanacak .
09 Mayıs 2019 09:32

Reizz
Aday Memur

Yönetmeliğe göre belirtilen tarihin son günlerinde açıklanır.

ekfo, 6 ay önce - Alıntıya git
Reis yönetmelikte mayıs haziran ayı demiş bunu derken Mayıs sonumu Haziran sonunumu kastettin.???
09 Mayıs 2019 11:27

jack007
Daire Başkanı

Zaten mayıs sonu olmazsa artık seçimden sonraya kalır. Yani büyük ihtimalle haziran sonu olur

Toplam 13762 mesaj
«111213141516171819202122»

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?