Editörler :
«121314151617181920212223»
09 Mayıs 2019 11:40

Reizz
Aday Memur
mayis sonu açıklanacak .
memleketinpolisi, 6 ay önce - Alıntıya git
devrem kesin konuşmusun duyum sağlam galiba
09 Mayıs 2019 14:32

Policeman41
Aday Memur
Daire hala milletin portalına yazı düşüyor. Atama onayı, görev belgesi göndermeniz gerekmektedir diye neyin açıklanmasından bahsediyorsunuz
09 Mayıs 2019 14:39

shadow 20
Aday Memur
Daire hala milletin portalına yazı düşüyor. Atama onayı, görev belgesi göndermeniz gerekmektedir diye neyin açıklanmasından bahsediyorsunuz
Policeman41, 6 ay önce - Alıntıya git

Nasıl yani biraz daha açıklayıcı yazabilirmisiniz.

09 Mayıs 2019 14:56

Policeman41
Aday Memur

Nasıl yani biraz daha açıklayıcı yazabilirmisiniz.

shadow 20, 6 ay önce - Alıntıya git
Şubat ayında mazeret dilekçeleri eş durumu atamalarıyla ilgili daire tüm personelden mevcut belgeleri istedi. Ama eksik belge gönderenlerden pbs.ben sistemine eksik evrakları belirtirek ebys üzerinden göndermelerini istiyor.
09 Mayıs 2019 15:52

hpls31
Kapalı
Şubat ayında mazeret dilekçeleri eş durumu atamalarıyla ilgili daire tüm personelden mevcut belgeleri istedi. Ama eksik belge gönderenlerden pbs.ben sistemine eksik evrakları belirtirek ebys üzerinden göndermelerini istiyor.

Yanlış okumuşsun aç bidaha oku ipka, eş görev belgesi vs. gibi nedenlerle hâlâ belge ve dilekçe gönderenler varmış. Göndermeyin tarih geçti, herhangi bir belge dilekçe alınmayacak yazıyor.

09 Mayıs 2019 15:58

Reizz
Aday Memur

Yanlış okumuşsun aç bidaha oku ipka, eş görev belgesi vs. gibi nedenlerle hâlâ belge ve dilekçe gönderenler varmış. Göndermeyin tarih geçti, herhangi bir belge dilekçe alınmayacak yazıyor.

hpls31, 6 ay önce - Alıntıya git
bende bunu yazacaktım sen yazmışın
09 Mayıs 2019 16:05

Skolyoz
Aday Memur

Reizz nickli arkadaş sana helal olsun valla hep mücadele ediyorsun en ufak bisi oldu mu papaylasiyosun bizimle allah razı olsun valla sen ve senin gibilerden işiniz gücünüz rast gitsin insallah

09 Mayıs 2019 16:27

Policeman41
Aday Memur

hpls31, 6 ay önce - Alıntıya git
Nesini yanlış okumuşum kardeş gelen yazıdan bahsetmiyorum. Bizzat portalına düşen arkadaşlarım var. Hepsi eş götev belgelerini ve bakanlık atama onaylarını taratıp tekrardan gönderiyor. Bilip bilmeden yorum yapmayın.
09 Mayıs 2019 16:35

Reizz
Aday Memur

Reizz nickli arkadaş sana helal olsun valla hep mücadele ediyorsun en ufak bisi oldu mu papaylasiyosun bizimle allah razı olsun valla sen ve senin gibilerden işiniz gücünüz rast gitsin insallah

Skolyoz, 6 ay önce - Alıntıya git
sağol kardeşim hepimizden allah razı olsun şimdilik mayıs ayının sonuna doğru 15 mayıs 25 mayıs arasa açıklanacağı duyumu sağlam olarak duruyor İstanbul seçimi İstanbul dışındakileri etkilemeye çekmiş inşallah açıklarda mayısta kurtuluruz bu sayfadan
09 Mayıs 2019 16:38

Reizz
Aday Memur
Nesini yanlış okumuşum kardeş gelen yazıdan bahsetmiyorum. Bizzat portalına düşen arkadaşlarım var. Hepsi eş götev belgelerini ve bakanlık atama onaylarını taratıp tekrardan gönderiyor. Bilip bilmeden yorum yapmayın.
O zaman onlar geç dilekçe vermirtiş ki genel atamadı açıklanacak diye bir zorunluluk yok eylül mazarete bırakır buradan atamaların geç açıklanacağını çıkarman çok saçma ben en Bon nisanın 2 haftası konuştum personelle herkesin yerleri hazır herşey belli bundan sonra dilekçeleri dikkate alamayacaklarını söylüyorlardı
09 Mayıs 2019 16:42

Policeman41
Aday Memur
O zaman onlar geç dilekçe vermirtiş ki genel atamadı açıklanacak diye bir zorunluluk yok eylül mazarete bırakır buradan atamaların geç açıklanacağını çıkarman çok saçma ben en Bon nisanın 2 haftası konuştum personelle herkesin yerleri hazır herşey belli bundan sonra dilekçeleri dikkate alamayacaklarını söylüyorlardı
Reizz, 6 ay önce - Alıntıya git
tamam reis mayıs sonunda açıklanırsa sen biliyosun
09 Mayıs 2019 17:39

Reizz
Aday Memur
tamam reis mayıs sonunda açıklanırsa sen biliyosun
kardeşim ben duyduğumu söylüyorum nie tepki gösteriyorsunki sende varsa duyumun bilgin eyvallah bizde bilelim abi
09 Mayıs 2019 18:01

Policeman41
Aday Memur
kardeşim ben duyduğumu söylüyorum nie tepki gösteriyorsunki sende varsa duyumun bilgin eyvallah bizde bilelim abi
Demek istediğim şu. Emniyet mağduriyet yaşatmak istemez. Adam şubat mazeretinde dilekçe vermiş. Bununla ilgili eksik evrak olduğunu beyan edip temin edip göndermesini istiyor. Bunları netleştirmeden sonuçları açıklamaz. İnşallah dediğiniz gibi olur ben yanılırım..
09 Mayıs 2019 18:32

Karavanahayat99
Memur
Demek istediğim şu. Emniyet mağduriyet yaşatmak istemez. Adam şubat mazeretinde dilekçe vermiş. Bununla ilgili eksik evrak olduğunu beyan edip temin edip göndermesini istiyor. Bunları netleştirmeden sonuçları açıklamaz. İnşallah dediğiniz gibi olur ben yanılırım..
es saglik durumundan gidecekler icin evrak istemiş sarkci adamin es saglik vb bir nedeni yoksa niye br yerden evrak diye zorluyorsunki
09 Mayıs 2019 18:38

Meminalim
Aday Memur
4 Nisan'da eşimin ilk atamasından dolayı batıdan doğuya yazdım. Benim atamam yetiştirmi acaba ?
09 Mayıs 2019 19:03

Maviss12
Aday Memur

Reiz yanlis anlamani istemem.size herkesin yerleri belli diye soyleyen kisi tanidik memur mu .telefonda bu sekilde diyalog eminiyet icinde ben rastlamadim.

Birde evrak gondermesjnler konusu vardi bu da anlamsiz kisi gonderir eksigini degerlendirmeyi makam yapar

09 Mayıs 2019 20:02

yasar3431
Aday Memur
o zaman yarın cuma inanılır miyiz,,
10 Mayıs 2019 01:59

06yıldız038
Aday Memur

Daha öncede dediğim gibi 27 Mayıs düşünülen tarih ..seçim işi değiştirecekmi şu an için bişey Yok ama olma ihtimali yüksek die dillenmeye başladı

10 Mayıs 2019 02:53

Polis0308
Kapalı

Her Allahın günü bir balon dolaşıyor etrafta açıklasınlarda yerimizi bilelim bari gerekirse ilişkiler geç kesilir ama gidecekmiyiz kalacakmıyız neresi olur belirsizlik insanın canını sıkıyor bide seçim muhabbeti çıktı başımıza Allah sonumuzu hayır etsin bu kadar insan bekliyor ve herkesin kendince mazereti var ihtiyacı var belkide inşallah en kısa zamanda açıklanır.

10 Mayıs 2019 02:57

Atesinoglu
Aday Memur

Bende 2 hafta icerisinde aciklanacagi duyumunu aldim kaynak kulaktan dolma bilgiler.reize güveniyorum

Toplam 13762 mesaj
«121314151617181920212223»

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?