Editörler : swat3410
«162163164165166167168169170171172173»

pls1606
Aday Memur
20 Haziran 2019 11:54

Ben ankara kadrosundayim adam hakkaride diğeri artvinde başka biri antalya da ama tüm teşkilat istanbul seçimini bekliyoruz bi teskilatta koca çok olursa magdurda çok olur o yüzden takmamak lazım birileri koltuğunu alsın parasını yesin biz de sark bekleyelim gönüllü sarka gidicez gidemiyoruz bunların yüzünden
Garibanpolice, 5 yıl önce

Seçim için mağdur bırakılan bir polis olaraktan seçimi yineleyenlere hakkımı asla helal etmiyorum... Allah soracak bunun hesabını da ey siyasiler dilerim ki hakeden kazansın...

Timuredd
Aday Memur
20 Haziran 2019 12:00

Pbs de gene sorun var pbsbene giriş yapılmıyor bi alakası var midir sizce

seko_40
Şube Müdürü
20 Haziran 2019 12:17

Mecliste emniyetin atama sorumlusu diye bir mevkii yok beyefendi uydurmayınız
Duello, 5 yıl önce
kessinlikle dogru hatta sabah saatlerinde aciklanicak eminim cnku bnde mecliste atamadan sorumlu birinden duydum.

Criter
Daire Başkanı
20 Haziran 2019 12:23

Arkadaşlar yine eksilemiş ama bu seçim tan tanası Türkiye'de 23 başlayıp bitse hiç problem yok ama 24 de teşkilat kutlayanlar çıkabilecek olaylar için tedbir alacak 25 sıkıntı olmazsa dış illerden gelen personel görev yerlerine döner İstanbul kadrosu çalışır 26 da işler yolunda giderse açıklanabilir ama 24 diye açıklanmasını beklemeyin arkadaşlar üzgünüm mevcut bulunduğumuz teşkilat bu kimsenin moralini bozmakta istemiyorum öyle insanlar var ki 1 saat durmaya tahammülü yok

BKR44
Aday Memur
20 Haziran 2019 12:35

Sahipsiz meslek,sahipsiz personel.Açıklasan nolur.Zaten ne istiyorsanız yapıyorsunuz.. Allah'a havale ediyorum.

olacak06
Yasaklı
20 Haziran 2019 12:40

şark süreleri değiştikten sonra tayinler açıklanacak 2016 da olduğu gibi..boşa beklemeyin

seko_40
Şube Müdürü
20 Haziran 2019 12:41

Fikriniz mi bu yönde yoksa bir Bildiğiniz mi var
olacak06, 5 yıl önce

şark süreleri değiştikten sonra tayinler açıklanacak 2016 da olduğu gibi..boşa beklemeyin

Yamtar0632
Aday Memur
20 Haziran 2019 12:43

:)))
olacak06, 5 yıl önce

olacak06
Yasaklı
20 Haziran 2019 12:53

eksi verenler görecekler en geç pztsi günü o zaman ben de onları görcem :)

seko_40, 5 yıl önce
Fikriniz mi bu yönde yoksa bir Bildiğiniz mi var

Duello
Aday Memur
20 Haziran 2019 12:55

tabiki uydurmuyorum bisi bilmesek konusmayiz mecliste olan benm senden mi bilgi alicam olup olmadigimdan
seko_40, 5 yıl önce

Duello
Aday Memur
20 Haziran 2019 13:00

ya simdi şöyle atamadan sorumlu dedgim bir yüksek mertede olan kisinin atama sorumlusu olan bi görevliden duydum
Alper Ç, 5 yıl önce

Duello, anlamadığım şey,,mecliste atama nedir beni aydınlatır mısın kardeş sana zahmet

Duello
Aday Memur
20 Haziran 2019 13:02

cokta şey yapmayın burda herkes duydugunu söylüyo olur veya olmaz bilemiyorum bnde herks gbi insallah o tarihte olur diyenlerdenim.

Hzyn
Yasaklı
20 Haziran 2019 13:05

Haklısın ama bilende yorum yapıyor bilmeyende geçen biriside yine burda yorum yapmıştı mecliste atamaya bakan milletvekili şu tarihte açıklanacak falan diye. Bizim milletvekili veya Meclis'le bi işimiz alakamız yok kanun çıkarmıyoruz tayin bekliyoruz
seko_40, 5 yıl önce

Hzyn
Yasaklı
20 Haziran 2019 13:05

Haklısın ama bilende yorum yapıyor bilmeyende geçen biriside yine burda yorum yapmıştı mecliste atamaya bakan milletvekili şu tarihte açıklanacak falan diye. Bizim milletvekili veya Meclis'le bi işimiz alakamız yok kanun çıkarmıyoruz tayin bekliyoruz
seko_40, 5 yıl önce

Mettook
Aday Memur
20 Haziran 2019 13:13

20 hazirancı burda mısın
20 Haziran 2019 13:22

En geç 20 Haziran diyen arkadaş nerelerdesin canım benim saygılar sevgiler şimdilik saat 12 ye kadar gününü gün et sonra çınlamalar başlar.... Balon şube müdürürlüğüne mensup değilsindir inş

Alper Ç
Kapalı
20 Haziran 2019 13:24

Burada kimse kimseyi yargilamiyor ayrıca burada yorum yapanların hepsi polis değil, işsiz, güçsüz, canı sıkılan polis olmayan insanlarda burada ve yorum yapıyorlar..bizim amacımız ciddi yorum yapanlari dinlemek vs..benim samimi görüştüğüm şube müdürü var mecliste görev yapıyor..o bile aylar önce seçimden sonra dedi..o da bizim gibi ne zaman açıklanacağı ni bilmiyor, başkaları da bilmiyor,, sadece pers daire başkanı Gn mud vs bir kaç kişi kesin biliyordur..atamada çalışan hangi daire olursa olsun hiçbir şey bilmiyorlar..

Duello, 5 yıl önce
cokta şey yapmayın burda herkes duydugunu söylüyo olur veya olmaz bilemiyorum bnde herks gbi insallah o tarihte olur diyenlerdenim.

Duello
Aday Memur
20 Haziran 2019 13:42

ya illaki dedgin gbidir fakat duyumlar ve ihtimaller üzerine buradayiz bu forumdayiz ihtimaller duyumlar olmasa burada hepimizin ne işi var.
Alper Ç, 5 yıl önce

Burada kimse kimseyi yargilamiyor ayrıca burada yorum yapanların hepsi polis değil, işsiz, güçsüz, canı sıkılan polis olmayan insanlarda burada ve yorum yapıyorlar..bizim amacımız ciddi yorum yapanlari dinlemek vs..benim samimi görüştüğüm şube müdürü var mecliste görev yapıyor..o bile aylar önce seçimden sonra dedi..o da bizim gibi ne zaman açıklanacağı ni bilmiyor, başkaları da bilmiyor,, sadece pers daire başkanı Gn mud vs bir kaç kişi kesin biliyordur..atamada çalışan hangi daire olursa olsun hiçbir şey bilmiyorlar..

Duello
Aday Memur
20 Haziran 2019 14:06

ya illaki dedgin gbidir fakat duyumlar ve ihtimaller üzerine buradayiz bu forumdayiz ihtimaller duyumlar olmasa burada hepimizin ne işi var.
Alper Ç, 5 yıl önce

Scorpit
Aday Memur
20 Haziran 2019 15:32

Yarın 17:00'dan itibaren açıklanmaması için hiçbir engel yok bence çünkü; personelin rapor almasından korkuluyorsa o ihtimalde kalkıyor ortadan ayrıca açıklandı hadi pazartesi git denmeyecak ya sonuçta belli süre koyup ilişik kestirir bu yüzden en uygun tarih yarın bence hemde cuma yani :)
Toplam 13769 mesaj
«162163164165166167168169170171172173»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi