Editörler :
«222324252627282930313233»
15 Mayıs 2019 14:45

polis87
Aday Memur
ne zaman gittin kardeş sen?
Reizz, 1 ay önce - Alıntıya git

Dün gittim

15 Mayıs 2019 15:02

Hakanglr
Memur

Dün gittim

polis87, 1 ay önce - Alıntıya git

Kardeş sana söyleyenin rütbesi neydi müdür mü söyledi yoksa polis memuru mu

15 Mayıs 2019 15:07

polis87
Aday Memur

Kardeş sana söyleyenin rütbesi neydi müdür mü söyledi yoksa polis memuru mu

Hakanglr, 1 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim kimseye herhangi bir yalan söylemeye ihtiyacım yok, Ankarada çalışan başka arkadaşlar da gidip sorabilir. Atatürk Bulvarı Emniyet Gelen Müdürlüğü, 3. Kat Atama Şube Müdürlüğü. Ben kendi durumum için gittim. Genel atama dönemine tabi olacağımı söylediler. Hatta konuşurken Eylüldeki mazeret atamalarına büyük ihtimal kalmayacağımı söylediler.

Bu muhabbet uzar. P.M mi Müdür mü başkomiser mi. Müdürse kaçıncı sınıf gibi muhabbetlere girecek halim yok zaten benim durumum bana yetiyor. Hadi hoşçakalın.

15 Mayıs 2019 15:45

jack007
Şube Müdürü

Yine haziranın son günü bekletirlerse şaşırmam. Askeriyede ki düzen ne güzel. Jandarma ne güzel açıklamış. Ne vardı bizimki de açıklansa da gidip gitmeyeceğmizi bilip plan yapsak. Neden hep böyle belirsizlik. Bir gün de biz şaşıralım ya

15 Mayıs 2019 16:03

herkesgibisin
Aday Memur

Arkadaşlar 3 yıldır mazeret tayini bekliyorum inanın bu olayları ezberledim artık şunu unutmayın egm asla erken iş yapmaz sürelerinin son gününe kadar bekletirler mazeret şubatın son gününe genelse haziranın son gününe hatta temmuza bile atarlar burda boşuna umut etmeyin zaman sizin için hiç geçmez tecrübeye sabit

15 Mayıs 2019 16:10

grkn1905
Şube Müdürü
Haziran ayını bulacağını sanmıyorum ben. Bayram öncesi olan 31 Mayısa kadar açıklanır. İstanbul seçiminin tüm illeri etkileyeceğini düşünmüyorum. İstanbuldan şarka gideceklerin ilişikleri seçimden sonda kesilir oldu bitti. Seçim gerekçe değil.
15 Mayıs 2019 16:18

aynasızz55
Aday Memur
Haziran ayını bulacağını sanmıyorum ben. Bayram öncesi olan 31 Mayısa kadar açıklanır. İstanbul seçiminin tüm illeri etkileyeceğini düşünmüyorum. İstanbuldan şarka gideceklerin ilişikleri seçimden sonda kesilir oldu bitti. Seçim gerekçe değil.
grkn1905, 1 ay önce - Alıntıya git

konuştu daire başkanı dagılın...

15 Mayıs 2019 18:54

Skolyoz
Aday Memur

Arkadaşlar belki bazılarınıza saçma gelecek ama gerçekten merak ettiğim bir konu var. Hani herkes bir duyum almakta su zaman açıklanır bu zaman belli olur diye tabi doğru yanlış bilinmez , bu tarihin net olmasi icin bu listelerin hazirlanmasi gerek peki bu atama listeleri gerçekten hazirlanmismidir sizce veya bunun netliğini bileniniz var mıdır?

15 Mayıs 2019 19:10

Polis134
Aday Memur
Arkadaşlar geçen yılda ondan önceki yılda tayin konusunda hep hüsrana uğradım açıkçası ipka vermediğim halde tayin çıkmadı ve beklenmedik tarihlerde açıklandı saçma gelecek belki ama duyum alan arkadaşlar nereden duyum aldıysa yazarsa daha iyi olur bi de sayın genel müdürümüzün hesaplarına yazsak sosyal medyadan ben yazdım ancak görülmedi belki çok mesaj olursa dikkate alabilir
15 Mayıs 2019 19:28

Hakanglr
Memur
Arkadaşlar geçen yılda ondan önceki yılda tayin konusunda hep hüsrana uğradım açıkçası ipka vermediğim halde tayin çıkmadı ve beklenmedik tarihlerde açıklandı saçma gelecek belki ama duyum alan arkadaşlar nereden duyum aldıysa yazarsa daha iyi olur bi de sayın genel müdürümüzün hesaplarına yazsak sosyal medyadan ben yazdım ancak görülmedi belki çok mesaj olursa dikkate alabilir
Polis134, 1 ay önce - Alıntıya git

Kardeş hangi ildesin de tayin cikmadi

15 Mayıs 2019 19:46

Mr.police.
Aday Memur

Arkadaşlar belki bazılarınıza saçma gelecek ama gerçekten merak ettiğim bir konu var. Hani herkes bir duyum almakta su zaman açıklanır bu zaman belli olur diye tabi doğru yanlış bilinmez , bu tarihin net olmasi icin bu listelerin hazirlanmasi gerek peki bu atama listeleri gerçekten hazirlanmismidir sizce veya bunun netliğini bileniniz var mıdır?

Skolyoz, 1 ay önce - Alıntıya git
Listeler hazırlanmış istisnalar hariç
15 Mayıs 2019 19:48

Polis134
Aday Memur

Kardeş hangi ildesin de tayin cikmadi

Hakanglr, 1 ay önce - Alıntıya git
Lanet istanbul maalesef ipka verene çıkan ipka vermeyene tayin çıkmayan şehir
15 Mayıs 2019 20:37

Karavanahayat99
Memur
Listeler hazırlanmış istisnalar hariç
Mr.police., 1 ay önce - Alıntıya git
genel müdür ne zaman tuşa basacaksa artik keyfine kaldik
15 Mayıs 2019 23:23

Reizz
Aday Memur

27 Mayıs?ta açıklanacak . Öncelikli il bu sene için sadece Hakkari tutuldu geçmiş yıllarda Şırnak ta dahildi bu yıl çıkarıldı.sebep ise 5400 tainci mevcut Hakkari?de ise 2200 civarı.ve öncelik kararı sadece Hakkari?de olcak.malesef dönen çok olması Şırnak için kötü oldu.herkesin hakkında hayırlısı

06yıldız038, 2 ay önce - Alıntıya git
25 nisandan beri aynı tarihi üzerine bastıra bastıra söylüyorsun ilginç..
16 Mayıs 2019 02:11

myday
Memur

Bende 3 4 yerden duydum bu 10 gun icinde aciklanabilecegini ama secimlerin etkileleyecegini dusunuyorum insallah bir an once aciklanir da onumuzu goruruz

16 Mayıs 2019 02:49

Türküboyu
Aday Memur

Mayıs ayı içerisinde açıklanmaz ise secimden sonrasına kalır tahminimce

16 Mayıs 2019 03:48

Elhamdülillah2855
Memur
25 nisandan beri aynı tarihi üzerine bastıra bastıra söylüyorsun ilginç..
Reizz, 1 ay önce - Alıntıya git

Öncelikli il dediğiniz batı tercihinde öncelik verilecek il mi?

16 Mayıs 2019 08:15

kalpsiz 33
Aday Memur

Jandarma da ıstanbul tayini çıkanlara ilişkilerini ivedi keserek istanbul da başlamaları talimatı gelmis

16 Mayıs 2019 08:21

Reizz
Aday Memur

Jandarma da ıstanbul tayini çıkanlara ilişkilerini ivedi keserek istanbul da başlamaları talimatı gelmis

kalpsiz 33, 1 ay önce - Alıntıya git
bu haber doğru ise çok iyi bizdede aynısı olur
16 Mayıs 2019 10:39

dandirik76
Aday Memur

arkadaşlar şu an personel bilgi sistemine girilemiyor...bilgisi olan var mı?

Toplam 3269 mesaj
«222324252627282930313233»

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?