Editörler :
«282930313233343536373839»
17 Mayıs 2019 17:01

Mr.police.
Aday Memur
Bu sayfa haziran 30 a kadar bu şekilde gider , ve bi bakmışız sayfa 100 olmuş .sonuç boşa zaman kaybı .Allah herkesin kalbine ve gönlüne göre versin
Sempo1925, 5 ay önce - Alıntıya git
100 olsa iyi geçen sene 319 sayfa oldu. Ama bir umut bekliyoruz işte
17 Mayıs 2019 17:07

l.donovan
Aday Memur

Birilerine umut birilerine eğlence oluyor bu tarz haber beklenen konular o yüzden çok takılmamak lazım verilen tarihlere çünkü her zaman dönecektir balonlar

17 Mayıs 2019 17:25

Atmaca1953
Aday Memur

Bazı insanlar kendilerine ve ailelerine küfür edilmesinden hoşlanır üstlerdeki arkadaş da onlardan.

17 Mayıs 2019 18:47

polis450
Memur
Mazeret ataması isteyipte genel atamadı açıklanacak olanlar pbs din dilekçesine ve görev yerine baksın değişiklik varmı diye??? İlk onların görev yeri değişir. Kaldı 1 saat 40 dakika ...
Makamsız06, 5 ay önce - Alıntıya git
mazaret dilekçesi yazıpta sonradan genel atama döneminde değerlendirilecek diye pbsde değişenlerin mazareti kabul edilmişmi oluyor ki
17 Mayıs 2019 18:53

Sy4444
Aday Memur
Bugün çok umitliydik. Hayırlısı artık
17 Mayıs 2019 19:08

Mhmt2733
Aday Memur
Arkadaslar, eli kulağında dedi ilce personelci arkadas...
airport44, 5 ay önce - Alıntıya git
O iftarı kastedmiştir.
17 Mayıs 2019 19:09

Criter
Şube Müdürü
mazaret dilekçesi yazıpta sonradan genel atama döneminde değerlendirilecek diye pbsde değişenlerin mazareti kabul edilmişmi oluyor ki
polis450, 5 ay önce - Alıntıya git
İnsanlara ümit vermeyin cidden Ya ümit vermeyin
17 Mayıs 2019 19:13

polis450
Memur
İnsanlara ümit vermeyin cidden Ya ümit vermeyin
Criter, 5 ay önce - Alıntıya git
ben ümit falan vermedim soru sordum
17 Mayıs 2019 19:20

Dadaş5425
Aday Memur

Ne zaman tam umudumuzu kaybedeceğiz o zaman açıklanacak öyle gözüküyor

17 Mayıs 2019 19:29

yetkilibiabi
Aday Memur
Alakası yok diye biliyorum geçen seneden devrem
17 Mayıs 2019 19:30

jack007
Daire Başkanı

Şu ramazan ayında yapılana bak ya. Ne vardı açıklansa da yerimizi yurdumuzu bilsek ağız tadıyla iftar yapsak. Neden bu kadar uzun sürüyor. Jandarma ne güzel açıklamış.

17 Mayıs 2019 19:42

Criter
Şube Müdürü
ben ümit falan vermedim soru sordum
Sana demedim Devrem o kadarını gördüm
17 Mayıs 2019 20:34

Aaax
Aday Memur
Be in o durumdayım ama kabul edilmiş sayılmıyor , yakın bi arkadaşım da eş durumundan dilekce verdi 5 gün onaylandı ama daha yazısı gelmedi ve kanunu görev yeri degişmedi genel atamayla birlikte gelecekmiş yazısı
17 Mayıs 2019 21:20

Criter
Şube Müdürü
Be in o durumdayım ama kabul edilmiş sayılmıyor , yakın bi arkadaşım da eş durumundan dilekce verdi 5 gün onaylandı ama daha yazısı gelmedi ve kanunu görev yeri degişmedi genel atamayla birlikte gelecekmiş yazısı
Aaax, 5 ay önce - Alıntıya git
Nasıl Devrem anlayamadım
17 Mayıs 2019 21:40

Aaax
Aday Memur
Nasıl Devrem anlayamadım
Criter, 5 ay önce - Alıntıya git
Mazeret tayini bekliyorum bende doğudan batıya kasımda yazdım dilekce şubatta acıklanmadı benim ki genel atamada acıklanacak olarak degişti . Yakın bir arkadaşımda 2 hafta önce eş tayini için dilekce verdi 5 .ci gün uygun görüldü batıdan batıya ama daha yazısı gelmedi sordugunda genel atamayla birlikte gelecek denilmiş .
17 Mayıs 2019 21:41

Aaax
Aday Memur
Bakalım artık bizim içinde herşey güzel olur inşallah
17 Mayıs 2019 21:59

Makamsız06
Aday Memur
Mazeret tayini bekliyorum bende doğudan batıya kasımda yazdım dilekce şubatta acıklanmadı benim ki genel atamada acıklanacak olarak degişti . Yakın bir arkadaşımda 2 hafta önce eş tayini için dilekce verdi 5 .ci gün uygun görüldü batıdan batıya ama daha yazısı gelmedi sordugunda genel atamayla birlikte gelecek denilmiş .
Aaax, 5 ay önce - Alıntıya git
Ya nasıl oluyorumuş o 5. gün uygun görülmüş yazısı gelmemiş, yeme milleti burada zaten 1 haftada anca sistemi düşüyor bunun kurulu komisyonu var. Gözünle görmeden konuşma şu aralar açıklanan tek bir mazeret ataması yoktur. ya şubatta açıklandı yada genel atamaya kalmıştır. çocuklar bile güler buna yok uygun görmüşler 5. günde ama yazısı genel atamada gelecek senin o arkadaşın gideceğini kesin gözüyle bakıyordu seni kekliyordur. ayıptır yazıktır günahtır ya varmı böyle birşey yok onaylanmış yazısı gelecekmiş.
17 Mayıs 2019 22:06

Aaax
Aday Memur
Ya nasıl oluyorumuş o 5. gün uygun görülmüş yazısı gelmemiş, yeme milleti burada zaten 1 haftada anca sistemi düşüyor bunun kurulu komisyonu var. Gözünle görmeden konuşma şu aralar açıklanan tek bir mazeret ataması yoktur. ya şubatta açıklandı yada genel atamaya kalmıştır. çocuklar bile güler buna yok uygun görmüşler 5. günde ama yazısı genel atamada gelecek senin o arkadaşın gideceğini kesin gözüyle bakıyordu seni kekliyordur. ayıptır yazıktır günahtır ya varmı böyle birşey yok onaylanmış yazısı gelecekmiş.
Makamsız06, 5 ay önce - Alıntıya git
Valla beni bilen bilir kimseyede yalan borcum yok burada arkadaşım şehit cocugu dedigim şekildede oldu ister inan ister inanma benim kimseye bişey inandırmaya calışacak halim yok benim derdim bana yetiyor zaten bildigimi söyledim söylemek en iyisi diger arkadaşlar gayet haklı bu konuda yazdıklarında
17 Mayıs 2019 23:28

Ildirili
Kapalı

benimde mazeret vardı pbysde atama dönemi yazıyordu. Değişen birşey yok. Beklemeye devam.

17 Mayıs 2019 23:31

Ildirili
Kapalı

Açıklanır diye bayram izninede gitmekten vazgeçtim. Git gel olmasın diye. Hakkımızda tez zamanda hayırlısı olsun

Toplam 13762 mesaj
«282930313233343536373839»

ANKET
Türkiye ile Rusya arasında varılan anlaşmayı nasıl buldunuz?