Editörler :
«303132333435363738394041»
18 Mayıs 2019 17:10

fatih4534
Aday Memur
devrem senin dediğin normal balon degil kapadokya daki ucan balonlardan biri yaa
Karavanahayat99, 4 ay önce - Alıntıya git

Bayramdan sonraki haftayı bekle o zaman Kapadokya mı Karadeniz mi görürsün:)

Ayrıca yerler belli diyen arkadaşlar yerlerini biliyorsa söylesinler de biz de bilelim.

18 Mayıs 2019 22:21

Karavanahayat99
Memur

Bayramdan sonraki haftayı bekle o zaman Kapadokya mı Karadeniz mi görürsün:)

Ayrıca yerler belli diyen arkadaşlar yerlerini biliyorsa söylesinler de biz de bilelim.

fatih4534, 4 ay önce - Alıntıya git
devrem ben kapadokyadayim zaten bnm icin farketmwz
19 Mayıs 2019 01:07

Ildirili
Kapalı

benim şark hizmet sürem yeterince doldu zorunlu süreyi tamamladım diye eylülde iken dilekçe verip hemşire olan eşimin çalıştığı ile gitmek istiyorum demiştim. pbys de genel atamaya kaldınız yazmışlardı. bir daha yazmıştım onada aynı cevabı vermişlerdi. bekliyorum artık genel atama dönemini. Bayramdan önceki hafta açıklanabilir diye bende tahminimi kendimce yapıyorum. Topic i açan arkadaş doğru bilene hediye olarak ev eşyası nakil parasını ödeyecek diye duyum aldım. Kazanan olurum inşallah. 😎

19 Mayıs 2019 02:28

mertbrk
Aday Memur

en başından beri net sekilde burada 27 mayıs diyen kardeşimizi dikkate alıyorum ve o tarihi bekliyorum inşallah hepimiz için hayırlısı olsun.seçimin hiçbir şekilde etkili olacagını dusunmuyorum geçmiş yıllarda secim sonrasına bırakılması filan bu durum için gecerli degil bu oyle seçim değil olağanustu bir durum ve malesef sadece istanbulu bağlar

19 Mayıs 2019 03:17

polsserdal
Aday Memur

İstanbul'da tüm Türkiyeyi bağlar ama.

19 Mayıs 2019 03:43

barsenel
Aday Memur
Daha önce gezi olaylarında İstanbul'un ilişiğini geç kesmişlerdi aynı şey olabilir. Açıklanır İstanbul da görev yapanlar geç ilişik keser
19 Mayıs 2019 04:30

İnfazcı33
Aday Memur
Tayin açıklanma duyumları azaldığına göre kimsenin umudu kalmadı anlaşılan bayramdan önce açıklanmasına dair
19 Mayıs 2019 07:54

Karavanahayat99
Memur

en başından beri net sekilde burada 27 mayıs diyen kardeşimizi dikkate alıyorum ve o tarihi bekliyorum inşallah hepimiz için hayırlısı olsun.seçimin hiçbir şekilde etkili olacagını dusunmuyorum geçmiş yıllarda secim sonrasına bırakılması filan bu durum için gecerli degil bu oyle seçim değil olağanustu bir durum ve malesef sadece istanbulu bağlar

mertbrk, 4 ay önce - Alıntıya git
17 Mayıstan cok umutluyduk açıklanmadı 27 de insallah açıklanır umutlar azaliiyo
19 Mayıs 2019 07:57

Polistanbul155
Memur

24 Haziran ve sonraki herhangi bir gün açıklanır..

19 Mayıs 2019 08:09

mustafakoçak
Daire Başkanı
Teyide muhtaç bilgidir. İstanbul'dan şarka gelip tekrar dönüşte İstanbul yazanlar büyük ihtimal İstanbul'a çıkacağı söylenmekte. Tem kom ve isth. İstanbul ve antep ağırlıkta çıkacak. Balonlar bu şekilde. Kim uydurdu o da bilinmiyor. Haziran 5-10 arası açıklanır son gelen balon. Muhtemelen hepsi yalanda olabilir. Ben 23 Haziran'a endekslendim.
19 Mayıs 2019 09:18

yaren4288
Şef

En son 6 sene önce ogretmen atama haberleri için giriyordum şimdi polis atama sonuçlarına bakiyorum nerden nereye hayırlısıyla açıklansa da önümüze baksak

19 Mayıs 2019 09:38

delaylay02
Daire Başkanı
5. Günün şafağında doğuya bakın.
19 Mayıs 2019 10:10

Makamsız06
Aday Memur
5. Günün şafağında doğuya bakın.
delaylay02, 4 ay önce - Alıntıya git
tövbe yarabbim sen günah yazma.
19 Mayıs 2019 11:12

l.donovan
Aday Memur

Ne zor şey lu belirsizliği beklemek ve ne yazık ki mesleğimiz tamamen bu belirsizlik üzerine şekillenmiş gibi

19 Mayıs 2019 12:56

yaren4288
Şef

Her şey için önceliği kendilerine veriyorlar başımızdakiler. Düşünmüyo ki vatandaş ev bulacak ev taşıyacak çocuğuna yer yurt ayarlayacak :(

19 Mayıs 2019 16:44

VedatSatıcı
Aday Memur

herkes bir şeyler söylüyor bilgi kirliliği çok fazla var. Gerçekten şu tarih diyebilecek birisi var mı ya. gerçi açıklansa ne olacak ilk tercihimize de gitmek de önemli. İnşallah ilk tercihim olur. Amin.

19 Mayıs 2019 16:51

İnfazcı33
Aday Memur

herkes bir şeyler söylüyor bilgi kirliliği çok fazla var. Gerçekten şu tarih diyebilecek birisi var mı ya. gerçi açıklansa ne olacak ilk tercihimize de gitmek de önemli. İnşallah ilk tercihim olur. Amin.

VedatSatıcı, 4 ay önce - Alıntıya git
Gerçekten tarihi bilen arkadaşın burda forum takip edeceğine inanmıyorum arkadaşım ama inşllah gidersin ilk tercihine
19 Mayıs 2019 17:04

Yonsari
Aday Memur

VedatSatıcı, 4 ay önce - Alıntıya git

İnşallah sizde ilk tercihinize gidersiniz bizde ilk tercihi cok istiyoruz. Dilekceylee beraber ilk tercihte bulunduk gitmek istediğimiz ili. Tabi bunu yaparken eşim tereddut ettim. Şimdi bunlar tam zıddına en uzak yeri verirlerse diye düşünmedim değil. Biran evvel açıklasalar... Resmen sabrettiren bir kurum. Bekle bekle bekle... Şu tarih diye açık bir tarih verseler oturur bekleriz. Mayıs haziran arası. Aha bugun aha yarın... 17 mayıs da balon cıktı.... Allahım lütfen tez zamanda açıklamalarını nasip et😔😔😔

19 Mayıs 2019 17:09

polican
Memur

Emniyet teşkilati personelinin mutsuzluğu üzerine kurulmuştur.gitmek isteyen gidemez.kalmak isteyen kalamaz.adamin varsa nokta atişi tayin gidersin.istanbulda 8 yili deviriyorum.ilk gunden itibaren gitmek istiyorum.en son 2 bucuk ay once personel subeye dilekce verdim.dilekcenin durumunu ogrenmeye gittigimde bilgileri yok.yani sumen alti olmuş.yeni dilekce vereyim dedigimde '' bu sene gecti herkesin gidecegi yer bellidir'' diyorlar .birim kafasina gore ipka veriyo....her yil ayni terane.

19 Mayıs 2019 17:42

Makamsız06
Aday Memur
Yeni bir hafta yeni bir umut arkadaşlar inşallah bu hafta hayırlı haberler alırız. Sizden ricam birşey öğrenen buraya yazsın diğer arkadaşlarda kırıcı olmasın hepimizin amacı tayinler o sebeple saygıyla karşılayalım söylenenleri birbirimizi kırmayalım şu mübarek ramazanda adam 17 mayıs duymuştur demiştir 20 mayıs duymuştur demiştir açıklanmaya bilir ama kendimizi bozmayalım kırmayalım amaç bir bilgi elde etmek lütfen bu hafta daire arayalım bir şeyler öğrenmeye çalışalım...
Toplam 13762 mesaj
«303132333435363738394041»