Editörler :
«323334353637383940414243»
19 Mayıs 2019 22:22

Yonsari
Aday Memur
Tarih verenlerin hiçbirine inanmayın. Daha önce de söylediğim gibi talimat mesleğinde yaşıyoruz. Planlama yüksek ihtimalle bitmiştir. Gerekli talimatla açıklanır. Burda kritik olan İstanbul seçimleri engel teşkil eder mi yoksa açıklanır mı ? Şahsi görüşüm seçim sonrasına kalır..
Policeman41, 2 ay önce - Alıntıya git

Seçimden önce açıklanırsa görev teslimi nasıl oluyor? Doğudam batıya gideceğiz.doğuya gelirken nişanlıydım ve bu hiç beni etkilemedi. Şimdi görevimi icra etmemi dahii etkiliyor, eşim stres yaparım diye çalışmazsın sen boşver takma kafana vs diye geçiştiriyor. Lojman istiyoruz batıda. Hiç lojmanda oturmadık. Nasıl olcak kaç ay sürüyor görev teslimi. Lütfen bana anlatırmısınız?

19 Mayıs 2019 22:29

istanbul3405
Aday Memur

17 sinde aciklanmamasinin sebebi var süleyman soylunun aciklamalarini dinleyin anlarsiniz ama suan hersey hazir kesin tarih 27 mayis rahat olun

19 Mayıs 2019 22:31

Policeman41
Aday Memur

Seçimden önce açıklanırsa görev teslimi nasıl oluyor? Doğudam batıya gideceğiz.doğuya gelirken nişanlıydım ve bu hiç beni etkilemedi. Şimdi görevimi icra etmemi dahii etkiliyor, eşim stres yaparım diye çalışmazsın sen boşver takma kafana vs diye geçiştiriyor. Lojman istiyoruz batıda. Hiç lojmanda oturmadık. Nasıl olcak kaç ay sürüyor görev teslimi. Lütfen bana anlatırmısınız?

Yonsari, 2 ay önce - Alıntıya git
Genelgeye bağlı bir durum. İlk olarak batıdan şarka gelecekler ilişik keser ve 1 hafta sonra doğudan batıya gidecekler ilişik keser. Ancak bu tarihler esnetildiği için plan yapmamakta fayda var :)
19 Mayıs 2019 22:37

Hakanglr
Memur
Hakan yalnız mayıs 31 ile bitiyor oda 31 mayıs cumaya denk geliyor :)
Makamsız06, 2 ay önce - Alıntıya git

Kardeş ben bu ayın sonunda demedim 30 Mayıs Perşembe akşamı açıklanacak dedim.

19 Mayıs 2019 22:48

polis450
Memur
net tarih yok mayıs sonu haziran başı açıklanacak.
19 Mayıs 2019 23:04

Makamsız06
Aday Memur
Kesin tarih veren arkadaşlardan ricam hanginizin kaynağı daha sağlam ??? biri 27 mayıs biri 30 mayıs demiş işinizden birini keklemişler demekki....
19 Mayıs 2019 23:14

mehmet6468
Memur
Kesin tarih veren arkadaşlardan ricam hanginizin kaynağı daha sağlam ??? biri 27 mayıs biri 30 mayıs demiş işinizden birini keklemişler demekki....
Birisi değil ikiside keklenmiş , kimse kesin tarih bilemez kaç senedir forumu takip ediyorum şimdiye kadar günler öncesinden tutturan görmedim , sabırla beklemek lazım şahsi görüşüm seçim öncesi zor açıklanır , onun için çok beklentiye girmeyin kimseye güvenmeyin
19 Mayıs 2019 23:29

İnfazcı33
Aday Memur
Aynen tarih veren arkadaşlar nerden öğrendiklerini de yazarsa daha iyi olur kulaktan dolma bilgiler çok inandırıcı olmuyor
19 Mayıs 2019 23:38

ekfo
Başbakan Müsteşarı

Böyle böyle haziran sonunu getireceksiniz ha gayret

19 Mayıs 2019 23:50

Yetmişsekizlisc
Şef
Eğer 27 mayıs da açıklanırsa arkadaşlar 2 hazirana kadar yani bayram arifesinden önce ilişki kestirip bayram da mehil izni kullandırırlar mı ?
19 Mayıs 2019 23:57

Policeman41
Aday Memur
Eğer 27 mayıs da açıklanırsa arkadaşlar 2 hazirana kadar yani bayram arifesinden önce ilişki kestirip bayram da mehil izni kullandırırlar mı ?
Yetmişsekizlisc, 2 ay önce - Alıntıya git
1 haftada ilişik kestirmeleri imkansız. Atama Genelgesinin çıkması bile 1 haftayı buluyor.
20 Mayıs 2019 00:02

barsenel
Aday Memur
TARİH VERENLERİN HEPSİ BOŞ KONUŞUYOR. BENDE GİREYİM Bİ TARİH SALLAYIM NASILSA YA ÖNCESİ YA SONRASI İLLA AÇIKLANACAK.
20 Mayıs 2019 00:20

Polistirmeslegim
Aday Memur
27 ile 30 arasındaki üç günlük fark senin hayatında ne gibi bir önemi var gerçekten merak ettiğim için soruyorum :)
20 Mayıs 2019 01:41

Spe58
Aday Memur

ekfo, 2 ay önce - Alıntıya git
Ekfo reis su durumu bı haber falan bişey yapsaniz. herkes bişey söyluyor. burdaki yorumları herkes haber için kullansa daha makul olmaz mı.
20 Mayıs 2019 03:01

herkesgibisin
Aday Memur

Hakanglr kardeş ben seni mazeret tayinlerinden hatırlıyorum dogrumudur inşallah dediğin doğrudur balon değildir

20 Mayıs 2019 03:57

karanka111
Şube Müdürü
1 haftada ilişik kestirmeleri imkansız. Atama Genelgesinin çıkması bile 1 haftayı buluyor.
Policeman41, 2 ay önce - Alıntıya git
Devrem atama genelgesi dediğin zaten yürürlükte olan yönetmelik maddelerinden bahseden bir yazı, bunu da atama yazısı ile birlikte makama imzalatıyorlar. O yüzden o yazının çıkması dediğin kadar süre almayacaktır. Ayrıca tayinlerin açıklanmaması nedeniyle ana sayfada haber yapılması iyi olacaktır
20 Mayıs 2019 04:03

Policeman41
Aday Memur
Devrem atama genelgesi dediğin zaten yürürlükte olan yönetmelik maddelerinden bahseden bir yazı, bunu da atama yazısı ile birlikte makama imzalatıyorlar. O yüzden o yazının çıkması dediğin kadar süre almayacaktır. Ayrıca tayinlerin açıklanmaması nedeniyle ana sayfada haber yapılması iyi olacaktır
karanka111, 2 ay önce - Alıntıya git
İlişik Kesme İşlemleri konulu genelge çıkıyor. Uzun bir süreç değil ama arkadaşın sormuş olduğu soruya icaben dedim. Geçmiş yılların genelgelerine bakabilirsin. Atamalar açıklandıktam sonra yaklaşık bir hafta sonra genelge yayınlanır ve ilişik kesme tarihleri ile diğer hususlar belirtilir.
20 Mayıs 2019 06:17

Karavanahayat99
Memur
yerler belli olsun da ilişik kesme 1 hafta once sonra olsun sorun olmaz yeterki cok bekleyiş son ols
20 Mayıs 2019 06:18

Karavanahayat99
Memur

ekfo, 2 ay önce - Alıntıya git
ekfo hocam tayinleride anasayfadan bir haber yapsan cok faydası olacaktir
20 Mayıs 2019 07:28

CevikPol
Aday Memur

Allah ömür verirse 27 sini de görürüz 30 unu da :) Dur bakalım nolacak :)

es33, 2 ay önce - Alıntıya git
Aziznameden bir hikaye geldi aklıma :)
Toplam 13758 mesaj
«323334353637383940414243»

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?