Editörler :
«343536373839404142434445»
20 Mayıs 2019 19:08

İnfazcı33
Aday Memur
Arkadaşlar gerçekler acıdır ama çok net pers daire başkanlığından alınan bilgiye göre seçimden sonra açıklayacağı bu konuda çok soru geliyor diye konuşulmuş
20 Mayıs 2019 19:11

Göktürk 71
Aday Memur
Jandarmayı etkilemiyor bir bizi etkiliyor nedense !!!
Brk78, 5 ay önce - Alıntıya git
İstanbul nüfusunun yüzde kaçı jandarma bölgesi kaçı polis bölgesi.. kaç yıllık polissiniz bazı şeyleri anlamanız lazım. olaylara duygusal yaklaşırsanız mutsuz olursunuz. açın bakın geçmişe EGM seçimden önce atama açıklamış mi???
20 Mayıs 2019 19:21

harita232
Aday Memur

Açıklamayınca İstanbul'da oy mu alacaklarını sanıyorlar

20 Mayıs 2019 19:26

Makamsız06
Aday Memur

Son aldigim duyuma gore butun herkesin yeri hazir ve dun aksam itibari ile sisteme giris onaylari verildi sadece aciklanmasi kaldi..ancak secimden sonra aciklanir..

myday, 5 ay önce - Alıntıya git
seçimden sonra açıklayacaklarsa niye şimdiden sisteme girsinler.?????????=
20 Mayıs 2019 19:37

Criter
Şube Müdürü
Arkadaşlar iki zaman da açıklanabilir bu tayin durumu yüzde 49 bayramdan önceki son iş günü yada seçimden sonraki ilk Cuma yüzde 51 bence seçim sonrası olucak bu maalesef düşüncem bu inşallah yanılırım bunda en kısa sürede herkesin gönlündeki yer olur sinirler her geçen gün artacak ama bundan eminim
20 Mayıs 2019 19:54

l.donovan
Aday Memur

Benim de anlamadığım bu İstanbul seçimleri niye tüm ülkeyi etkiliyor. Ankara'da Antalya da olan adam niye beklemek zorunda bırakılıyor yani ne seçimmiş arkadaş

21 Mayıs 2019 00:40

Duello
Aday Memur
Arkadaşlar gerçekler acıdır ama çok net pers daire başkanlığından alınan bilgiye göre seçimden sonra açıklayacağı bu konuda çok soru geliyor diye konuşulmuş
İnfazcı33, 5 ay önce - Alıntıya git

Bense gecen gün konustum cok net bir sekilde bayramdan önce avciklanir dediler

21 Mayıs 2019 00:55

puturgeli44
Aday Memur

Batıya gidecek arkadaşlar için küçük bi bilgi. Bugün polis okullarına kuralar geldi. Yenç mezun arkadaşların yüzde90ı istanbula gidecek. Yorumunuz nedir???

21 Mayıs 2019 01:13

İnfazcı33
Aday Memur

Duello, 5 ay önce - Alıntıya git
Aynı kişiden mi bilgi alındı devrem
21 Mayıs 2019 02:48

Slymn91
Aday Memur

Batıya gidecek arkadaşlar için küçük bi bilgi. Bugün polis okullarına kuralar geldi. Yenç mezun arkadaşların yüzde90ı istanbula gidecek. Yorumunuz nedir???

puturgeli44, 5 ay önce - Alıntıya git
Bahsettiğin polis okulu pomem mi yoksa pmyo mu?
21 Mayıs 2019 02:54

Karavanahayat99
Memur
Bahsettiğin polis okulu pomem mi yoksa pmyo mu?
Slymn91, 5 ay önce - Alıntıya git
pmyo dur pomem temmuz/agustos da mezun olacaklar
21 Mayıs 2019 02:55

Karavanahayat99
Memur

Duello, 5 ay önce - Alıntıya git
gardasim balonlardan ve bekleyişten sıkıldık var mi dediğinin bir gerçeklik payi
21 Mayıs 2019 03:14

Mr.police.
Aday Memur
gardasim balonlardan ve bekleyişten sıkıldık var mi dediğinin bir gerçeklik payi
Karavanahayat99, 5 ay önce - Alıntıya git
Benimde kuzenim pmyo da okuyor yarin mezun oluyor okulda 500 kişi var 460 İstanbul'a gidiyor ve bütün okullarda böyle İstanbul'a gidenlerin sayısı fazla
21 Mayıs 2019 03:26

kalpsiz 33
Aday Memur

Istanbul da polise seçimden dolayı ihtiyaç çok fazla bundan dolayı bu hafta açıklanacağı soyleniyor. Ve hatta istanbuldakilerin ilişkileri kesilmeyecek istanbul aa tayinleri çıkanlar ile birlikte bu ihtiyaç giderilecekmis zaten bakanın açıklamalarında bu yönde

21 Mayıs 2019 03:37

Karavanahayat99
Memur
Benimde kuzenim pmyo da okuyor yarin mezun oluyor okulda 500 kişi var 460 İstanbul'a gidiyor ve bütün okullarda böyle İstanbul'a gidenlerin sayısı fazla
Mr.police., 5 ay önce - Alıntıya git
amaç Istanbulda oy kullandırmak sanki giden herkes kendilerine oy verecekmiş gibi düşünüyorlar oraya bu zihniyette atanacak kardeşlerime yazık olacak bir çoğu hic istemezken bu zihniyetin kurbanı olacak
21 Mayıs 2019 03:38

Karavanahayat99
Memur

Istanbul da polise seçimden dolayı ihtiyaç çok fazla bundan dolayı bu hafta açıklanacağı soyleniyor. Ve hatta istanbuldakilerin ilişkileri kesilmeyecek istanbul aa tayinleri çıkanlar ile birlikte bu ihtiyaç giderilecekmis zaten bakanın açıklamalarında bu yönde

kalpsiz 33, 5 ay önce - Alıntıya git
ins devrem
21 Mayıs 2019 03:44

Karavanahayat99
Memur

kalpsiz 33, 5 ay önce - Alıntıya git
bakan bu aciklamari ne zaman nerede yaptı devrem bn bulamadım ama
21 Mayıs 2019 03:53

l.donovan
Aday Memur
amaç Istanbulda oy kullandırmak sanki giden herkes kendilerine oy verecekmiş gibi düşünüyorlar oraya bu zihniyette atanacak kardeşlerime yazık olacak bir çoğu hic istemezken bu zihniyetin kurbanı olacak

Gelenlere İstanbul da oy kullandırma olmaz devrem çünkü ilk seçimde kayıtlı olanlar kullanabiliyor sadece. Ama gidecekleri oy kullansınlar diye tutmak istemiş de olabilirler gibi geliyor bana öyle olursa da zaten seçim sonrasına kalır gibi

21 Mayıs 2019 04:29

Skolyoz
Aday Memur

Gercek olan sizin isinize gelmeyen birsey var oda hiçbir personel daire çalışanı net konuşmaz bunu o aklınızın bir kenarına not edin insanları da zan altında birakmayin. Kardesim burda medet uman birton insan var siz anca atip tutuyosunuz anlamis degilim. Hatta aramizda tayinci olmayıp sırf insanların duygularıyla oynayan hadsizlere söylüyorum azcik insan olun

21 Mayıs 2019 05:01

Mr.police.
Aday Memur
Tahmin etmiyorum giden sayısı az zaten
Toplam 13762 mesaj
«343536373839404142434445»

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?