Editörler :
«363738394041424344454647»
21 Mayıs 2019 15:29

Yonsari
Aday Memur
geçen seneki gibi heyecanlı stresli bekleyisimi bu sene unutmaya çalışıyorum düşündükçe insan stres oluyor en güzeli unutmak bizler planla yasamamayi öğrendik artık belirsizliklerle dolu bir hayatımız var son dakika belli olan izinler vs. 6 yıldır İstanbul'dan gitmek için her sene aynı belirsizligi yaşadık artık kimseye inanmıyorum artık sadece kendi tahminim minimum bayramdan sonra en geçte seçimden sonra olur herkesin gönlüne göre olsun inşallah hak yemeden
DerinÖykü, 5 ay önce - Alıntıya git

Hak yemeden mi? Abi bu mumkun mu? Kul hakkına giren o kadar kişi varki..

21 Mayıs 2019 15:30

Aaax
Aday Memur
Personel daire başkanlıgının sayfasından acıklanıyor sonuclar yanlışmı hatırlıyorum gecen sene öyleydi sanki
21 Mayıs 2019 15:32

grkn1905
Şube Müdürü
Polney normal arkadaşlar şu an. Sisteme girilebiliyor.
21 Mayıs 2019 16:04

edıms05
Aday Memur
Değerli meslek büyüklerim ve kardeşlerim bende şark hazırlığı gelen müdür yardımcımızın direk söylediğini söylüyorum 14 Haziran
21 Mayıs 2019 16:07

barsenel
Aday Memur
Değerli meslek büyüklerim ve kardeşlerim bende şark hazırlığı gelen müdür yardımcımızın direk söylediğini söylüyorum 14 Haziran
edıms05, 5 ay önce - Alıntıya git
Evet yavaş yavaş hazirana geçtik balonlarda :D
21 Mayıs 2019 16:09

edıms05
Aday Memur
Evet yavaş yavaş hazirana geçtik balonlarda :D
barsenel, 5 ay önce - Alıntıya git
Abi bu söylediğimi not et bir yere ilk defa yazıyorum bu başlık altında inşaAllah daha erken açıklanır
21 Mayıs 2019 16:23

Sempo1925
Memur
14 hazirana daha çok var .bizi avutacak , zamanımızı dolu dolu heyecanla bekletecek balonlara ihtiyaç var .:):):).1 ay bekletmeyin bizi.
21 Mayıs 2019 18:39

Yonsari
Aday Memur

En geç 27 si diyen sağlam duyum almış biri var.

21 Mayıs 2019 18:42

Yonsari
Aday Memur

Kime inanacğını şaşıyor insan. Keike bir belirlilik olsada beklesek o zamanı. 27 sinden önce acıklanacak diye sağlam duyum alan ve haziranda acıklancak diye sağlam duyum alanlar var. Hakkımızda hayırlısı.

21 Mayıs 2019 18:57

Felsef
Kapalı
Sahil güvenlikte açıkladı bugün daha bunun karası havası denizi var sonra sağlıkçılar var öğretmenler var onlarda açıklansında personel daire ona göre girsin verileri eş tayini falan için (!)(!)(!)
21 Mayıs 2019 19:00

Serhat7118
Aday Memur
.a valla arkadaslar siz ister balon olarak degerlendirin ister inanin ben sadece ogrendigimi burada sizlerle paylasmak istedim, Personel dairede arkadasim var farkli birimde ama atamadakilerle gorusuyor diye bi sor duyum var mi ne zaman açıklanacağına dair dedim, sabah tamam deyip öğleden sonra haziran sonu dedi. Hakkimizda hayirlisi ben beklemiyorum ne zaman aciklanirsa o zaman ogrenecez artik.
21 Mayıs 2019 19:03

harita232
Aday Memur

Personel daireye ulaşmak çok zor zorla açtılar kimseye yari vermedik bizde bilmiyoruz dediler

21 Mayıs 2019 19:04

harita232
Aday Memur

Personel daireye ulaşmak çok zor zorla açtılar kimseye yari vermedik bizde bilmiyoruz dediler

harita232, 5 ay önce - Alıntıya git

Tarih

21 Mayıs 2019 19:15

Makamsız06
Aday Memur
Sahil güvenlikte açıkladı bugün daha bunun karası havası denizi var sonra sağlıkçılar var öğretmenler var onlarda açıklansında personel daire ona göre girsin verileri eş tayini falan için (!)(!)(!)
Felsef, 5 ay önce - Alıntıya git
alakası yok 2017 v.s de hava kara sahil v.s egmden sonra açıkladı bir tek jandarma önce açıkladı
21 Mayıs 2019 19:26

Mr.police.
Aday Memur

harita232, 5 ay önce - Alıntıya git
Dairede çalışanlar bile bilmiyorlar herkesin yeri beli sadece dediğim gibi talimat bekliyorlar. Herkes kafasına göre bir şeyler söylüyor. Tek temenimiz biran önce açıklanması ve herkesin hakkında hayırlısı olmasını diliyorum
21 Mayıs 2019 20:02

samban10
Memur
Dairede çalışanlar bile bilmiyorlar herkesin yeri beli sadece dediğim gibi talimat bekliyorlar. Herkes kafasına göre bir şeyler söylüyor. Tek temenimiz biran önce açıklanması ve herkesin hakkında hayırlısı olmasını diliyorum
Mr.police., 5 ay önce - Alıntıya git
Kimse bilmiyor diyorsun sonra herkesin yeri belli diyorsun sen nerdn biliyon ?
21 Mayıs 2019 20:19

Sempo1925
Memur
.a valla arkadaslar siz ister balon olarak degerlendirin ister inanin ben sadece ogrendigimi burada sizlerle paylasmak istedim, Personel dairede arkadasim var farkli birimde ama atamadakilerle gorusuyor diye bi sor duyum var mi ne zaman açıklanacağına dair dedim, sabah tamam deyip öğleden sonra haziran sonu dedi. Hakkimizda hayirlisi ben beklemiyorum ne zaman aciklanirsa o zaman ogrenecez artik.
Serhat7118, 5 ay önce - Alıntıya git
Babama bile inanmam .lakin sana inanasım geldi , bilmiyorum melekmisin , bilmiyorum garanticisimisin :):)
21 Mayıs 2019 20:37

memleket-meselesii
Aday Memur
Arkadaşlar çok kısa ve net mayıs sonuna kadar açıklanacak..... inanıp inanmamak size kalmış...
21 Mayıs 2019 20:45

Aaax
Aday Memur
Sorup soruşturduğumuz kadarıyla daha kimse secimden sonraya kalacak demedi herkes aşagı yukarı aynı tarihlerden bahsediyor 24 ile 31 i arasında deniliyor tek temennim bunların doğru olması 6 7 aydır eşimle ayrıyız bir gün bile artık fazlasıyla yıptatıyor
21 Mayıs 2019 21:43

puturgeli44
Aday Memur

Arkadaşlar Ankara Personel Daireden bi arkadaşım haber aldı.31 Mayıs Cuma günü mesai bitiminde açıklanağı konuşuluyor.İnşallah bu şekilde olur.

Toplam 13762 mesaj
«363738394041424344454647»

ANKET
Türkiye ile Rusya arasında varılan anlaşmayı nasıl buldunuz?