Editörler :
«677678679680681682683684685686687688689
04 Temmuz 2019 23:20

ufukgünes
Aday Memur
Ufukgüneş yazdım.
Polis dede, 1 yıl önce - Alıntıya git
yani 15 gün daha buradayız öyle mi
04 Temmuz 2019 23:20

Polis dede
Aday Memur
ama sistemde 2. Şark değilde ıpka olarak görünüyor onun anlamı nedir
F-Fırat, 1 yıl önce - Alıntıya git
Nasıl yani anlamadım bizim batı ilinden Doğu iline giden ikinci şarkını yapacak var ama senin dediğini anlamadım ben
04 Temmuz 2019 23:21

adrenalin88
Şube Müdürü
Anladım peki 2. şarkın kalktığı söylentisi de mi balon

O konuda bir bilgim yok hocam.

04 Temmuz 2019 23:21

Polis dede
Aday Memur
yani 15 gün daha buradayız öyle mi
ufukgünes, 1 yıl önce - Alıntıya git
Evet maaş alana kadar orasın çok büyük ihtimal
04 Temmuz 2019 23:23

kursad.elma
Aday Memur
Ya Allah rızası için biri bana cevap versin ilişik kesmeden önce mi izne ayrılırız ilişikten sonra mı

İlişik kesmeden önce izne ayrıl gittiğin yerde izin kullandırmazlar sana yeni gittin diye

04 Temmuz 2019 23:23

F-Fırat
Aday Memur
Nasıl yani anlamadım bizim batı ilinden Doğu iline giden ikinci şarkını yapacak var ama senin dediğini anlamadım ben
Ben suan diyarbakirdayim arkadaslardan 2. Şark için ıpka verenler var atmasında ıpka olarak görünüyor 2. Şark görevi olarak görünmüyor onu soruyorum
04 Temmuz 2019 23:24

muti007
Kapalı

Hakkari yok mu bilen

Mukaddes Akar, 1 yıl önce - Alıntıya git
Çukurca ya git 2 senede bitir, bekar san paranı biriktir, evlisiysen de lojman çıkar mı diye sor, çıkmazsa aileni hiç götürme. Evli bekar takıl. Diğer ilçelerden derecik yeni ilçe oldu sakın gitme, Şemdinli daha iyi oradan. Şemdinli'de lojman da var. Yuksekovada havalimani yapılınca bir tık daha iyi oldu, lojmanı vardir, ara konuş, yüksekovada her zaman dikkatli olunuz, Rabbim korusun. Tek başına dışarı çıkma, tecrübeli polis arkadaşlardan yardım iste.

Candle25
Memur
Ya Allah rızası için biri bana cevap versin ilişik kesmeden önce mi izne ayrılırız ilişikten sonra mı
İlisik kesmeden once hicbir yere ayrilamazsin.İlisik kesersin hemen akabinde 15 gunluk mehil iznin baslae

whocare
Aday Memur

sinoptan bitlise çıktı tayin . Bu taraflardan ev taşıyacak varsa iletişime gecelim.

Adasdas1234
Aday Memur

Şubat ayında verdiğim mazeret tayini hâlâ sonuçlanmadı ne zaman belli olur tayin sonuçları

04 Temmuz 2019 23:25

ufukgünes
Aday Memur
İlisik kesmeden once hicbir yere ayrilamazsin.İlisik kesersin hemen akabinde 15 gunluk mehil iznin baslae
Candle25, 1 yıl önce - Alıntıya git
Hay Allahım ya bu ne kadar saçma bir şey bana neden çıktı ki şimdi ben onu anlamadım bu tayini iptal etme şansım var mı ben vazgeçtim gitmek istemiyorum

Poljan
Aday Memur
bu arkadas sayfadaysa yada taniyan varsa yazabilir mi insallah hakkinda hayirli olan gonlunden gecen yer olmustur.gecen hafta temmuz dedim kufur ettiler bugun %99 aciklanacak dedim kufur ettiler 2 hesap kullaniyo dediler hepsine hakkim helaldir sadece 1 kisiye hakkim helal degildir namusun serefin uzerine yemin et dediklerinde yemin ettim ona bile laf etti karaktersizin biri o adama hakkim helal degildir yeni sehirler yeni insanlar belki yeni subeler her ne olursa olsun hepiniz icin insallah hayirli olmustur.gecen hafta temmuza kaldiginda ilk defa uyelik acip sizlere bunu duyurmak istedim ve bu foruma girdim ara ara yorumlar yaptim ama herkes o kadar inancini kaybetmisti ki eksiye bogdu dediklerimi bu forumda bazi insanlar dogruda soyluyormus bunu farketmis olur insallah herkes :))
adrespolis, 1 yıl önce - Alıntıya git
Çok şükür abi Van oldu tam da zamanında açıklandı Van Özalp

sessizkalabalik
Aday Memur
Hayırlısı ilk tercih diyarbakır geldi..
04 Temmuz 2019 23:26

k.adasından selam
Şef
İlişik kestikten sonra nazıl izne ayrılacaksın 17 gün meyil müddet-i var

Polis dede
Aday Memur
Ben suan diyarbakirdayim arkadaslardan 2. Şark için ıpka verenler var atmasında ıpka olarak görünüyor 2. Şark görevi olarak görünmüyor onu soruyorum
Doğu da İpka olarak görünüyor ise o zaman ben bildiğim kadarı ile cevaplayayım o ikinci şark değil de kalacağı her yıl ipka vermesi lazım diye biliyorum.

tanrının kırbaççı
Aday Memur
Hakkari cıkanlara hayırlı olsun bilgi almak isteyrn özelden yazabilir tekrardan hayırlı olsun herkese
04 Temmuz 2019 23:27

Musti219
Aday Memur
Tayin Diyarbakır'a çıktı ev durumları nasıl kiralık ev varmı fiyat aralığı nedir
04 Temmuz 2019 23:28

Polis dede
Aday Memur
Hay Allahım ya bu ne kadar saçma bir şey bana neden çıktı ki şimdi ben onu anlamadım bu tayini iptal etme şansım var mı ben vazgeçtim gitmek istemiyorum
İstifa edeceksin ya da araya adam koyacaksın tayin durdurma yapacaksın ama eninde sonunda tayinin çıktığı yere gideceksin bunu bil çok aşırı torpilin yok ise
04 Temmuz 2019 23:29

F-Fırat
Aday Memur
Doğu da İpka olarak görünüyor ise o zaman ben bildiğim kadarı ile cevaplayayım o ikinci şark değil de kalacağı her yıl ipka vermesi lazım diye biliyorum.
Hayırlısı bakalım bizde seneye duruma göre tercih yapıcaz o yüzden ogrenmeye çalışıyorum eğer kalktıysa kalmaya gerek yok
04 Temmuz 2019 23:30

Polis dede
Aday Memur
Hayırlısı bakalım bizde seneye duruma göre tercih yapıcaz o yüzden ogrenmeye çalışıyorum eğer kalktıysa kalmaya gerek yok
Şunu net söyleyeyim şuan için ne 2. Şark kalktı ne süre azaldı ya da kısaldı ne de Şarktan çıkan il oldu bu kesin ve net
Toplam 13762 mesaj
«677678679680681682683684685686687688689