Editörler : Mehmet Balci
03 Mayıs 2019 15:11

Alyaaaaa
Aday Memur

Ben aradim mulakat puanimi ogrenmek icin arayin epdknin sitesinde bilgi edinme ye tiklayin orda form doldurun dediler mailime gonderilmesini talep ediyorum diye yazdim maile gondercekler


poyrazdan, 3 hafta önce - Alıntıya git
teşekkürler
03 Mayıs 2019 15:23

poyrazdan
Aday Memur
teşekkürler
Alyaaaaa, 3 hafta önce - Alıntıya git

rica ederim bende cok merak ediyorum ama hala gelmedi

03 Mayıs 2019 15:42

poyrazdan
Aday Memur

Ben kimseyi savunmuyorum sadece o bayanın 3 nisanda mülakata girdiğini söyledim..Farklı kişilerden mi bahsediyoruz bilmiyorum.Formada çok takılmadım

Site açılmadığı için forma sonuç linki atılmış mı diye bakmıştım o.


şirinemmm, 3 hafta önce - Alıntıya git

isim yazdım ya nasıl farklı kişilerden mi bahsediyoruz dalga mı geçiyosunuz

03 Mayıs 2019 19:28

cerkes0101
Aday Memur

Arkadaşlar belki cenazesi, sınavı, bir rahatsızlığı ozetle mucbir bir sebebi vardır musade istemiştir başka gun girmiştir. Siz onumuzdeki sınava şimdiden çalışmaya başlayın ve açıkoğretimden başka bir bolum daha okuyun onunuze bakın. Benim nacizane tavsiyem bu olur. Atananlara hayırlı olsun atanamaynlara da inşallah daha iyisi olur.

03 Mayıs 2019 23:46

ereniko07
Aday Memur

atananların puanlarına bakıyorum, bir iki kişi hariç hepsinin puanı benden düşük. en az yarım saat boyunca durmadan her telden soru sordular ve hemen hemen hepsine cevap verdim. giyim kuşamım gayet düzgün ve olabildiğince saygılıydım. sonuç? olumsuz.... ben bu filmi daha önce de görmüştüm ve bir kez daha acı bir şekilde tecrübe ettim ki bir şey değişmemiş. mülakat sistemini ggetirenler, oylarıyla bu sisteme destek verenler, torpile göz yumanlar ve yaptıranlar yüreğimin taaa derininden diliyorum ki benim gibi sadece emeğiyle bir şeyler yapmaya çalışanların göz yaşlarında, hayallerinde ve kendi bokunuzda boğulun, umarım aynen benim gibi en yakınlarınızı kefenli görürsünüz genç yaşınızda kimsesiz kalırsınız... benim kırılan umutlarım sizin en sevdiklerinizi acıtsın... bir avuç toprak diye yalvarın ama geberemeyin!..


bys3179, 3 hafta önce - Alıntıya git

Selam kardeşim, o kadar güzel yazmışsın ki, inan yazdıklarına aşık oldum. Sizi o kadar çok anlıyorum ki. Üzülme olur mu? Mulakatın neden yapıldığı zaten belli. Konuşup kendini daha fazla üzme olur mu? Allahın izniyle ben ve senin gibiler kendi hakkımızla bir yerlere geleceğiz. Bırak onları, onların Allah korkusu yok, ne desen de onlar kendilerini haklı görürler. Hiçbir zaman ALLAH'tan ümidini kesme.

04 Mayıs 2019 00:00

ereniko07
Aday Memur

EPDK adına, mülakata başvuran Türkiyede derece yapmış ilk 15 kardeşim için ÖZÜR DİLİYORUM.

07 Mayıs 2019 01:51

ereniko07
Aday Memur

ŞEREFLE bitirilmesi gereken en asil görev hayattır.

Bir lokma ekmek için şerefini çiğnetmeye;

Bir anlık eğlence için servetini tüketmeye,

Bir zamanlık mevki (devlet kadrosu) için el ayak öpmeye,

İnsanları ezip geçmeye,

Günlük menfaatler için onurunu terk etmeye,

DEĞMEZ BU HAYAT !

ALLAH TORPİLLE İŞE GİRENLERİ UMARIM CENNETİNE ALMAZ. (Herkes işe koyacak adam arıyor, kimse hakkıyla atanamıyor artık. Boşuna o kadar Kpss'ye çalışıyoruz, puanlarımız hep yanıyor namussuzlar yüzünden. Utanmadan bir de şerefli olduklarını iddia ediyor namussuzlar.)

07 Mayıs 2019 14:41

memuristann
Aday Memur

ŞEREFLE bitirilmesi gereken en asil görev hayattır.

Bir lokma ekmek için şerefini çiğnetmeye;

Bir anlık eğlence için servetini tüketmeye,

Bir zamanlık mevki (devlet kadrosu) için el ayak öpmeye,

İnsanları ezip geçmeye,

Günlük menfaatler için onurunu terk etmeye,

DEĞMEZ BU HAYAT !

ALLAH TORPİLLE İŞE GİRENLERİ UMARIM CENNETİNE ALMAZ. (Herkes işe koyacak adam arıyor, kimse hakkıyla atanamıyor artık. Boşuna o kadar Kpss'ye çalışıyoruz, puanlarımız hep yanıyor namussuzlar yüzünden. Utanmadan bir de şerefli olduklarını iddia ediyor namussuzlar.)


ereniko07, 3 hafta önce - Alıntıya git

La taknatu min rahmetillah

08 Mayıs 2019 00:18

poyrazdan
Aday Memur

La taknatu min rahmetillah


memuristann, 3 hafta önce - Alıntıya git

O degilde koca koca adamlar oturuyolar karsina sorular soruyolar cevaplar aliyolar hangi vicdanlariyla birinin hakkını alip digerine veriyolar 88 puanla 83 puan arasinda 12000 kisi var yahu ne kör etti gözünüzü bunu göremeyecek kadar yaziklar olsun ya bastiginiz yerler aglasin bu kadar kul hakkiyla nereye gitceksiniz

09 Mayıs 2019 00:59

ereniko07
Aday Memur

KULAKLARINIZI YÜZ BİN AÇIP BENİ DİNLEYİN!

Mülakatlarla bütün düşük puanlı insanlar atanıyor, ortada kadro madro bırakmadılar. Benimle aynı bölümde (Büro Yönetimi) ve 5 puan düşük bir arkadaşım da geçen ay belediyenin mülakatına girip atandı, şuan 5000 liraya yakın maaş alıyor. Bu arkadaşım 23 yaşında atandı, ben ise 36 yaşıma geldim ve hala atanamıyorum. Bu sistem yüzünden ne evlenebiliyorum ne de borçlarımı ödeyebiliyorum. Annem, babam, kardeşlerim ve arkadaşlarımın yüzüne dahi bakamıyorum artık. Tüm bunların sorumlusu kim? Bizler zaten Kpss'yle geldik ve belli bir sıralamaya girdik. Bizleri mülakat adı altında tekrar alıp soru sormayın artık. Ne yaptığınızı herkes biliyor. "Yok efendim bize kendinizi tanıtır mısın, sosyal ve siyasal haklarımız nelerdir, Türkiye'nin yüz ölçümü ne kadardır, Kasr-ı şirin antlaşması nedir vb..." Adamlar mülakatta resmen bizimle dalga geçiyor. Ankara mülakatı için arkadaştan borç para aldım, yol parası, bir takım elbise, gömlek, ayakkabı, kravat, kemer, çorap, Ankara'da konaklama, yeme içme vb... 1000 liranın üzerinde masraf gitti ve yarı aç yarı tok, uykusuz bir şekilde mülakata girdim. Puanı olup da parası olmadığı için mülakata başvuramayanlar da var. Benim gibi nice torpilsiz ve kul hakkına girmek istemeyen koca yürekli insanlar var, bizlerin neden günahına giriyorsunuz? Bizler sizlere ne yaptık? Allah aşkına bizlerden ne istiyorsunuz? Dininiz imanınız her şey mi para oldu. Siz insanlar bu kadar alçalamazsınız, sizler bunun için dünyaya gönderilmediniz. Bu mülakat ve eş-dost-adam kayırma sisteminin derhal son bulması lazım. Her kurum puana göre almalı, başka şeylere göre değil. İşe alınan memurları da gördük, adamlar klavyede tuş ararken, ben hepsini cebimden çıkartıyorum. Adamlar işten nasıl kaytarırım diye düşünürken, bizler insanlara daha fazla nasıl yardımcı oluruz, aldığımız maaşı nasıl hak ederiz düşüncesindeyiz. BÜTÜN KURUMLAR DERHAL KPSS İLE ALIM YAPMALI. Kpss de kim hak ettiyse sırayla alınması lazım. Merak etmeyin, mülakatın ne olduğunu çok iyi bilenlerdenim. Belediyelerin ve diğer kurumların eşlerini ve dostlarını nasıl aldıklarını her gün görüyoruz. BURASI MUZ CUMHURİYETİ DEĞİL, KENDİNİZE GELİN ARTIK. Kul hakkı yemeyi hemen bırakın. Allah rızası için herkes Cimer'e ve Tv programlarına falan yazsın. Devlet büyüklerimiz bu yanlışı çözene kadar yazmaya devam edin. İşine gelmeyen bazı provokatör ve dangalaklar bu yazdıklarımı çarpıtabilir, konuyu değiştirmeye çalışabilir yahut konuyu başka yerlere çekmeye çalışabilirler, sakın onlara kulak asmayın. Bu konu ne siyasi ne de başka amaçla yazılmıştır. Ben ve benim gibiler hak ettiğimiz bir lokma ekmeği istiyoruz. Bu mesajımı forumdaki diğer başlıklara da yazacağım ki benim gibi insanlar ümitsizliğe düşmesin, ben de sizlerden biriyim ve AÇIM !

Allah tüm iyi insanların ve hak edenlerin yardımcısı olsun, sağlıcakla kalın, sizleri seviyorum.

SİZLERDEN BİRİ.

NOT: Bu yazdıklarımı istediğiniz yerlerde paylaşabilirsiniz. Belki, Allah dostu bir milletvekili veya bir bakan veyahut bir devlet büyüğümüz bu sıkıntılarımızı görüp bizlere derman bulurlar.

23 Mayıs 2019 17:49

mgesie

Cokkkk sukur bende atandimmmnm.


hülya fidanay, 3 hafta önce - Alıntıya git

tebrik ederim hocam. vatsap grubu kurduk kazanan arkadaşlarla. bana numaranızı yazabilir misiniz ?

Toplam 211 mesaj
 
ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?