Editörler :
09 Mart 2019 15:00   

Kapalı

Kaçıncı girişiniz?
Forumda veya gruplarda 9. girişimlere kadar çıkan söylemler beni çok şaşırtmakta ve umudumu kırmakta. Oysa çevremdekiler hiç muhabbetini bile bu kadar yapmadan direk kazandılar. referansda yoktu eminim çünkü öyle geçerken sınava girdiler gibi bişey.

Bu ankete 7 günde, 81 kişi oy kullandı ve 16/03/2019 15:00 tarihinde sona erdi.

09 Mart 2019 15:04

UnsatisfiedMan
Aday Memur

Ortalama bir birey ilk girişinde rahat kazanır istisna bir durum yoksa. Benimde ilk girişim şu ana kadar her şey olumlu.

09 Mart 2019 15:12

okanklc21
Kapalı

bende öyle düşünüyordum ama sürekli defalarca girmiş insan görüyorum

09 Mart 2019 15:32

husam553
Aday Memur
benim ikinci girişim on lisansim ilkinde sıralama yetmedi herşeyi geçtim bu işin sayilarlada alakası var
09 Mart 2019 15:34

77130
Kapalı

bende öyle düşünüyordum ama sürekli defalarca girmiş insan görüyorum

okanklc21, 6 ay önce - Alıntıya git

Eleme neden yapılır;( lisansta )

1. derece akrabaların arşiv taraması yapılır. Fetöden ya da başka bir suçtan dolayı hapis yatan adaylarda pek risk almazlar elerler.

dershane yurt dolayını bunlar sanırım güvenlik araştırmasına giriyor ve bunlara pek hakim değiller. Bu yüzden eleme yapıldığını zannetmiyorum , Ama belli mi olur küçük bir araştırma yapmış olabilirler.

Heyecandan dolayı tek bir kelam edemeyen elini kolunu koyacak adayları eliyorlar. Çevremde genelde

Spor puanı 60 kpss 60 biraz iyi performans sergilemeyince mülakatta elenir.

Bunun harici çok zor olmamalı diye dusuyorum lisansta çevremdekiler tek seferde girdi kazandı.

09 Mart 2019 16:23

cercioglu
Memur
benim ikinci girişim on lisansim ilkinde sıralama yetmedi herşeyi geçtim bu işin sayilarlada alakası var
husam553, 6 ay önce - Alıntıya git
nasıl sonuçlandı kardeşim ilkinde ben de önlisansım vr ilk girişim merak ettim ne oldu senin ilk girdiğinde
09 Mart 2019 16:47

Orjintürk
Aday Memur

Birde kpss sporunuz kaç ve ön lisasmı lisansmı ??

09 Mart 2019 17:45

KodAdıKültigin
Memur

Bu anketten çoğunlukla ilk defa girenlerin kazandığı sonucunu mu çıkarmalıyız? Yoksa bu anket sadece ilk defa giren adayların sayfada çoğunlukta olduğunu mu gösteriyor.? Bence ikincisi, ilk defa giren aday kadar ikinci üçüncüye giren aday vardır. Mülakatta çoğunluk ikinci üçüncü defa giren adaylardan oluşuyordu. Gerçek durumda ilk defa girenler azınlıkta veya başa baştır.

09 Mart 2019 18:41

Hsyn3338
Aday Memur

Ortalama bir birey ilk girişinde rahat kazanır istisna bir durum yoksa. Benimde ilk girişim şu ana kadar her şey olumlu.

UnsatisfiedMan, 6 ay önce - Alıntıya git
Öyle bişey yok be kardeşim lisans mezunuyum fiziğim 1.86 boy 83 kilo ile boy orantılı. Dıksıyonum duzgun. babam polis memuru rütbeli ve hali hazırda devam edıyor. Ben kazanamadım 3. Defa giriyorum. Ortalaması falan yok bu işin.
09 Mart 2019 19:17

kubilayceyhan
Kapalı
Öyle bişey yok be kardeşim lisans mezunuyum fiziğim 1.86 boy 83 kilo ile boy orantılı. Dıksıyonum duzgun. babam polis memuru rütbeli ve hali hazırda devam edıyor. Ben kazanamadım 3. Defa giriyorum. Ortalaması falan yok bu işin.
Hsyn3338, 6 ay önce - Alıntıya git
Lisans mısın kardeşim?
09 Mart 2019 21:32

Hsyn3338
Aday Memur
Lisans mısın kardeşim?
kubilayceyhan, 6 ay önce - Alıntıya git
Evet
10 Mart 2019 14:23

okanklc21
Kapalı

Buradan forumda takılan çogunlugun ilk denemesi olduğu anlaşılıyor. ikinci üçüncü vs girişi olanların çok olmaması da ilk denemede kazanma oranının yüksekliğini gösterir

Toplam 11 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?