Editörler : hopaliSafak Vaktii
10 Mart 2019 10:20   

2019 Şubat ataması kurum bazlı taban puanlar?

Arkadaşlar MEB Şubat atamasında sadece alan bazlı taban puanları açıklandı değil mi? Memurlar.net bunu neden haber yapmıyorsun?hangi okullara alım yapıldığını neden göremiyoruz?

10 Mart 2019 10:39

ÇağatayD
Şef
Kesinlikle katılıyorum. Kurum bazlı puanların neden açıklanmadığıyla ilgili memurlar.net in haber yapmasını rica ediyoruz.
10 Mart 2019 12:35

Necmiderya
Aday Memur
Geçen alımlarda hemen açıklamışlardı. Bu sene nedense açıklanmadı. Ben şahsen merak ediyorum
10 Mart 2019 16:13

İzbul
Aday Memur

Geçen atamada hemen açıklanmışken bu atamanın açıklanmaması torpillerin daha geç ortaya çıkması için mi ? Ne bekleniyor açıklama için

22 Mayıs 2019 08:42

Eli78
Aday Memur

Hocam kurum bazlı atama puanları yayınlanmadı mı ben mi bulamıyorum?

23 Mayıs 2019 10:59

ddddddd
Aday Memur

yayınlanmadı fakat tercih yapan her adayın sınav sonuç belgesinde alanı ile ilgili son atama puanı ve sadece yaptığı tercihlere kaç puanla yerleştirme yapılmış bilgisi var.

26 Mayıs 2019 23:04

Eli78
Aday Memur

yayınlanmadı fakat tercih yapan her adayın sınav sonuç belgesinde alanı ile ilgili son atama puanı ve sadece yaptığı tercihlere kaç puanla yerleştirme yapılmış bilgisi var.

ddddddd, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam cevabınız için teşekkürler ama şu cümlenizde neyi kasdettiğnizi anlamadım... ''sadece yaptığı tercihlere kaç puanla yerleştirme yapılmış bilgisi var'' Nerde var bu bilgi? Şubat atamasında tercih yaptım ama hatırlamıyorum!

26 Mayıs 2019 23:16

En12345
Aday Memur

Hocam cevabınız için teşekkürler ama şu cümlenizde neyi kasdettiğnizi anlamadım... ''sadece yaptığı tercihlere kaç puanla yerleştirme yapılmış bilgisi var'' Nerde var bu bilgi? Şubat atamasında tercih yaptım ama hatırlamıyorum!

Eli78, 4 hafta önce - Alıntıya git
Hocam tercihte yerleşemediniz yazısı Altında tercih ettiğiniz kurumların puanları yazıyor ya sanırım ondan bahsetti hocam bölümünden ulaşabildiğin kişilerden alırsan okullar hakkında fikrin olur
27 Mayıs 2019 13:15

LHSNR
Şube Müdürü

Kaç puanla hangi okula hangi branşta atama yapıldığını MEB bilmemizi istemiyor. Hile şeffaflık içerm

27 Mayıs 2019 17:33

Eli78
Aday Memur

Kaç puanla hangi okula hangi branşta atama yapıldığını MEB bilmemizi istemiyor. Hile şeffaflık içerm

LHSNR, 4 hafta önce - Alıntıya git

Malesef hakkınız var gibi :( yoksa bunca zaman kurum bazlı puanlar neden açıklanmasın ki !!!

27 Mayıs 2019 21:30

MaDMaxiBo
Şube Müdürü

Sorun olsa ilk tercihlerine atanamayan biri oraya şu puanla adam alınmış ama beni almamışlar hakkımı yemişler diye sosyal medyayı ayağa kaldırmaz mı?

Boşuna öküz altında buzağı aramayın eğer böyle bir kanıt yoksa.

28 Mayıs 2019 17:00

Eli78
Aday Memur

Sorun olsa ilk tercihlerine atanamayan biri oraya şu puanla adam alınmış ama beni almamışlar hakkımı yemişler diye sosyal medyayı ayağa kaldırmaz mı?

Boşuna öküz altında buzağı aramayın eğer böyle bir kanıt yoksa.

MaDMaxiBo, 4 hafta önce - Alıntıya git

Hocam itiraz etmek için nereye kaç puanla atadılar bilmek lazım !!! Biz de daha önce yayınlandığı gb kurum bazlı puanlar neden yayınlanmadı kaygısındayız, okadar geciktirdiler ki değil buzağı panda aransa yeri artık!!!

31 Mayıs 2019 13:47

jack007
Daire Başkanı

Var mı gelişme. Neden açıklanmıyor ki

Toplam 12 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?