Editörler : hopaliSafak Vaktii
11 Mart 2019 13:59   

Yüksek lisans ek ders

Merhaba arkadaşlar. Geçen yıl yüksek lisans diplomamı idareye ve ilçe milli eğitime vermiş olmama rağmen son 5 aydır ek derslerimin yüksek lisans fazlasının yapılmadığını fark ettim. Ne yapmam gerekiyor. Mutemet memuru unutmuşum idarecinize söyle birkaç saat fazla ek ders yazsın dedi. Ama kursla birlikte birkaç saatten çok daha fazla miktar yapıyor eylülden bu yana. Ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler.

11 Mart 2019 14:03

34N87
Aday Memur
hocam ortalama 1000 tl ekders alsaniz(hazirlik planlama haric) 50 tl ye yakin ucret yapar.5 ay 250 civari. siz dilekcenizi yazin idareye.
11 Mart 2019 14:28

bedenci1986
Şube Müdürü

en mantıklısı dilekçe yazmak

11 Mart 2019 14:42

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
o kadar da pesine dusmeyin eksik gedik girdiklerimiz oluyor. onlara sayiverin
11 Mart 2019 15:56

usakli64tr
Aday Memur
Teşekkürler arkadaşlar yaklaşık 400 lira gibi bir eksiğim görünüyor. Dilekçe yazayım o halde. Peşine düşmeyin diyen arkadaş eğer bize fazla ek ders yatırmış olsalar faiziyle bizden alıyorlarken ben neden hakkımı bırakayım bir memur hatası yüzünden. Sonuçta herkes işini yapıyor kimse babasının hayrına oturmuyor o koltukta. Hayır kurumuna versem ya da bir fakire mazluma versem ardına düşmem.
11 Mart 2019 17:32

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
Teşekkürler arkadaşlar yaklaşık 400 lira gibi bir eksiğim görünüyor. Dilekçe yazayım o halde. Peşine düşmeyin diyen arkadaş eğer bize fazla ek ders yatırmış olsalar faiziyle bizden alıyorlarken ben neden hakkımı bırakayım bir memur hatası yüzünden. Sonuçta herkes işini yapıyor kimse babasının hayrına oturmuyor o koltukta. Hayır kurumuna versem ya da bir fakire mazluma versem ardına düşmem.
usakli64tr, 2 hafta önce - Alıntıya git
teklif var israr yok. soyledigimi anlayacak durumda degilsin
11 Mart 2019 17:46

usakli64tr
Aday Memur
teklif var israr yok. soyledigimi anlayacak durumda degilsin
SorunCevaplayıN, 2 hafta önce - Alıntıya git
Tamam sen bu ay ek dersini alma devlete bağışla.
11 Mart 2019 18:16

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
Tamam sen bu ay ek dersini alma devlete bağışla.
usakli64tr, 2 hafta önce - Alıntıya git
bagisladigimiz zamanda olmustur kim bilir...
Toplam 7 mesaj

ANKET
ABD tehditleri artıyor. Döviz de yükselebilir. Sizce Türkiye, Rusya'dan S-400 almalı mı?