Editörler : hopaliSafak Vaktii
12 Mart 2019 04:28   

Güvenlik soruşturması bitti
Arkadaşlar ben Gaziantep Karkamış ilçesine atandım. Bugün atandığım ilçe milli eğitimden aradılar gelin başlayın dediler. Aynı okula atandığım 2 kişiyi de çağırmışlar. Süreç hızlı ilerliyor bence bu kadar erken beklemiyordum ben, umarım bekleyen herkes de bir an önce göreve başlar
12 Mart 2019 08:03

Finonacci23
Aday Memur

Hocam hayırlı olsun.. darısı diğer bekleyen hocalarımıza. İnşallah

12 Mart 2019 08:24

asdf2344
Aday Memur
Hocam ikamet adresiniz neresiydi
12 Mart 2019 09:11

Miniklerin.ogretmeni
Aday Memur
Hocam ikamet adresiniz neresiydi
asdf2344, 2 hafta önce - Alıntıya git
Gaziantep merkez hocam, ilçesine atandım
12 Mart 2019 09:43

asdf2344
Aday Memur
Gaziantep merkez hocam, ilçesine atandım
Miniklerin.ogretmeni, 2 hafta önce - Alıntıya git
Büyükşehir olmasına rağmen erken bitmiş hayırlı olsun hocam
12 Mart 2019 10:59

neewar23
Aday Memur
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Gs bitti haberini duymak bile bizi mutlu etmeye yetiyor darısı benim gibi bekleyen herkese
12 Mart 2019 11:43

gtxtsi
Aday Memur

Hocam öncelikle hayırlı olsun darısı basımıza birşey sormak istiyorum, yakın zaman önce polis falan geldimi veya geldiğini duydunuzmu eger geldıye kaç gün sonra sizi göreve cagırdılar

12 Mart 2019 17:27

Miniklerin.ogretmeni
Aday Memur

Hocam öncelikle hayırlı olsun darısı basımıza birşey sormak istiyorum, yakın zaman önce polis falan geldimi veya geldiğini duydunuzmu eger geldıye kaç gün sonra sizi göreve cagırdılar

gtxtsi, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hocam kesinlikle öyle bi durum olmadı eve gelmeyi bırakın polisler aramadılar bile
12 Mart 2019 17:56

Karzen
Aday Memur

Hayırlı olsun hocam inşallah darısı bizim başımıza :)

12 Mart 2019 18:16

lovesong
Memur

gtxtsi, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam benim de eve polis geldi ama anladığım kadarıyla sadece adres bilgisini teyit amaçlı bir prosedürden ibaretmiş herkese polis gelmiyormuş gelmeyenler de sistemden bakıyorlarmış sadece

12 Mart 2019 19:28

selcenn96
Aday Memur
hocam ben de gaziantebe atandım. siz evraklarınızı ne zaman teslim ettiniz. aşağı yukarı kaç gün sürdü soruşturma?
12 Mart 2019 19:41

Miniklerin.ogretmeni
Aday Memur
hocam ben de gaziantebe atandım. siz evraklarınızı ne zaman teslim ettiniz. aşağı yukarı kaç gün sürdü soruşturma?
selcenn96, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hocam ben karkamış ilçe milli eğitime evraklarımı 14 Şubatta teslim etmiştim 11 martta sonuçlandı. Yani 25 gün sürmüş oldu ilçeden ile, ilden emniyete gitmesi ve sonuçlanması. Tabi bu benim atandığım ilçeden de kaynaklı olabilir çünkü ilçeye 7 kişi atanmış zaten sadece
12 Mart 2019 21:55

selcenn96
Aday Memur
Hocam ben karkamış ilçe milli eğitime evraklarımı 14 Şubatta teslim etmiştim 11 martta sonuçlandı. Yani 25 gün sürmüş oldu ilçeden ile, ilden emniyete gitmesi ve sonuçlanması. Tabi bu benim atandığım ilçeden de kaynaklı olabilir çünkü ilçeye 7 kişi atanmış zaten sadece
Miniklerin.ogretmeni, 2 hafta önce - Alıntıya git
anladım hocam, teşekkür ederim
12 Mart 2019 23:52

Karzen
Aday Memur

Miniklerin.ogretmeni hocam siz evraklarınızı dijitale yüklemiş miydiniz

13 Mart 2019 06:44

Miniklerin.ogretmeni
Aday Memur

Miniklerin.ogretmeni hocam siz evraklarınızı dijitale yüklemiş miydiniz

Karzen, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hayır hocam sadece elden teslim ettim
13 Mart 2019 20:28

mcartfzk
Aday Memur

evraklarınızı elden mi teslim ettiniz yoksa dijital ortama mı yüklediniz?

13 Mart 2019 20:49

Karzen
Aday Memur

Sadece elden teslim etmiş

Toplam 16 mesaj

ANKET
ABD tehditleri artıyor. Döviz de yükselebilir. Sizce Türkiye, Rusya'dan S-400 almalı mı?