Editörler : Mehmet Balci
12 Mart 2019 07:48   

AÇM güvenlik formu

güvenlik formu 3 sayfa oldu bu sıkıntı olur mu?

12 Mart 2019 10:18

rssahmtdg
Aday Memur
Şimdi teslim ettim iki sayfa oldu benimki sorun olmadı. Üç sayfa sorun olur mu bilmiyorum ama bi bilgisayarla masa ayarlamışlardı sorun olanlar orda düzeltip tekrar çıktı alabiliyodu. Cd ye resmini yazdırmayı unutma gerisini orda hallediyosun
12 Mart 2019 14:51

odyometrist63
Aday Memur

flash olmaz mı

12 Mart 2019 15:09

rssahmtdg
Aday Memur

flash olmaz mı

odyometrist63, 6 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim adamlar cd de resim istemiş sen flash olmaz mı diye bana soruyosun. Gidince sorarsın orda flash olur mu olmaz mı diye
12 Mart 2019 19:37

Yokişte
Kapalı
Şimdi teslim ettim iki sayfa oldu benimki sorun olmadı. Üç sayfa sorun olur mu bilmiyorum ama bi bilgisayarla masa ayarlamışlardı sorun olanlar orda düzeltip tekrar çıktı alabiliyodu. Cd ye resmini yazdırmayı unutma gerisini orda hallediyosun
rssahmtdg, 6 ay önce - Alıntıya git

büyük harfle mi doldurdun formu.bir de adreste kısaltma kullandın mı.nüfus bilgilerinde kısaltma kullanılmayacak diye uyarı var ama adres için bi uyarı yok.yarın teslim edicem bende.bilgin varsa yazarsan sevinirim

12 Mart 2019 20:37

rssahmtdg
Aday Memur

büyük harfle mi doldurdun formu.bir de adreste kısaltma kullandın mı.nüfus bilgilerinde kısaltma kullanılmayacak diye uyarı var ama adres için bi uyarı yok.yarın teslim edicem bende.bilgin varsa yazarsan sevinirim

Yokişte, 6 ay önce - Alıntıya git
Küçük harflerle doldurdum adresleri falan. Sadece büyük harflerle adımı soyadımı ailemin adını soyadını yazdım. Adreste kısaltma yapma kardeşim. Nüfus bilgisi dediği adres zaten.
12 Mart 2019 21:38

Yokişte
Kapalı

Teşekkürler.

13 Mart 2019 00:46

Memuree hanım
Aday Memur

Güvenlik soruşturması formunda küçük harf kullanılmaz hepsi büyük yazılır

13 Mart 2019 07:02

rssahmtdg
Aday Memur

Güvenlik soruşturması formunda küçük harf kullanılmaz hepsi büyük yazılır

Memuree hanım, 6 ay önce - Alıntıya git
Nerden ulaştın bu bilgiye? Hiçbir yerde görmedim büyük harfle doldurun diye. Küçük harfle doldurdum teslim ettim.
13 Mart 2019 13:42

Memuree hanım
Aday Memur
Nerden ulaştın bu bilgiye? Hiçbir yerde görmedim büyük harfle doldurun diye. Küçük harfle doldurdum teslim ettim.

Daha önce doldurdum ordan biliyorum ayrıca soruşturma formu arkalı önlü çıkarılır iki veya üç sayfa seklindede olursa sıkıntı olur

13 Mart 2019 15:14

rssahmtdg
Aday Memur

Daha önce doldurdum ordan biliyorum ayrıca soruşturma formu arkalı önlü çıkarılır iki veya üç sayfa seklindede olursa sıkıntı olur

Anladım. Hem iki sayfa halinde teslim ettim hem de adresi küçük harflerle yazdım. Valilikteki memurda onaylayıp teslim aldı. Herhangi bir yerde tek sayfa halinde teslim edin yazısını da görmedim.
13 Mart 2019 16:37

SCATMAN66
Aday Memur
Valla benim kısaltmalar olduğu için tekrar hazirlattilar
13 Mart 2019 21:32

Yokişte
Kapalı

Bugün teslim ettim.Hem de 2 sayfa olarak hiç bir sorun çıkmadı.küçük büyük harfte önemli degilmiş.önemli olan içerik, eksik ya da yanlış bilgi olmaması yeterli dediler.gereksiz kasmaya gerek yok tek sayfa olcak falan diye

14 Mart 2019 00:02

Memuree hanım
Aday Memur

Bugün teslim ettim.Hem de 2 sayfa olarak hiç bir sorun çıkmadı.küçük büyük harfte önemli degilmiş.önemli olan içerik, eksik ya da yanlış bilgi olmaması yeterli dediler.gereksiz kasmaya gerek yok tek sayfa olcak falan diye

Arkadaşım mühim olan onların kabulü değil güvenlik soruşturması formu tek bir tanedir ve her kurum için aynıdır doldurulmasındada belli kurallar vardır ben kabul eder etmez orasını bilemem bildiğimi söyledim sadece doldurmayan varsa Bilgi olsun diye

14 Mart 2019 01:28

Yokişte
Kapalı

Arkadaşım mühim olan onların kabulü değil güvenlik soruşturması formu tek bir tanedir ve her kurum için aynıdır doldurulmasındada belli kurallar vardır ben kabul eder etmez orasını bilemem bildiğimi söyledim sadece doldurmayan varsa Bilgi olsun diye

Kendinle çelişiyosun.hem kabul edilir edilmez bilemem diyosun hem de mutlaka öyle olmalı gibi çok bilmiş bir tavırla konuşuyosun.ne boş bi yermiş burası genel olarak çoğu bilgi yalan kulaktan dolma şeyler duyumlar falan manipülasyon dolu

14 Mart 2019 03:40

Memuree hanım
Aday Memur

Kendinle çelişiyosun.hem kabul edilir edilmez bilemem diyosun hem de mutlaka öyle olmalı gibi çok bilmiş bir tavırla konuşuyosun.ne boş bi yermiş burası genel olarak çoğu bilgi yalan kulaktan dolma şeyler duyumlar falan manipülasyon dolu

Bence çocuk gibi tartışmaya gerek yok memurlar net video bile hazırlamış bu konuyla ilgili soruşturma formu nasıl hazırlanır diye açıp izleyin önemli olan yazı işlerinin değil bakanlığın kabul etmesi dediğim gibi ben karar mercii değilim sadece olması gerekeni söyledim nasıl yaptığınız size kalmış

Toplam 15 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?