Editörler : smtvs
07 Ağustos 2019 00:39

kardanadam1903
Aday Memur

Müfettiş yardımcılığından elenenlere iç kontrolörlük ve uzman yardımcılığı pozisyonları için teklifler bu hafta yapıldı.

memurzihniyetli, 1 ay önce - Alıntıya git
Sürecin nasıl işlediğine dair bilgi verirseniz çok sevinirim.. Nişanlım girmişti müfettişlik sınavında başarısız oldu ancak genel başarı sıralamasında başarılı yazıyordu.. Bundan sonra süreç nasıl olacak bir bilgimiz yok.. Aydınlatırsanız sevinirim.. Şimdiden başarılar diliyorum..
07 Ağustos 2019 19:12

memurzihniyetli
Memur
Sürecin nasıl işlediğine dair bilgi verirseniz çok sevinirim.. Nişanlım girmişti müfettişlik sınavında başarısız oldu ancak genel başarı sıralamasında başarılı yazıyordu.. Bundan sonra süreç nasıl olacak bir bilgimiz yok.. Aydınlatırsanız sevinirim.. Şimdiden başarılar diliyorum..
kardanadam1903, 3 hafta önce - Alıntıya git

Sürecin devamı hakkında bilgim yok. Yani bundan sonra arama olacak mı olmayacak mı, olacaksa da ne zaman olacak, bilmiyorum. Bence Vakıfbank'ı beklemek yerine başka yerlerde iş aramayı sürdürüp eğer bir arama olursa da Vakıfbank'ın süreçlerine katılması en mantıklısı ama tabii siz bilirsiniz.

14 Ağustos 2019 02:18

Gençler0606
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba vakıfbank her yıl müfettiş yardımcılığı ilanı açıyor mu bilginiz var mı bu konuda

Toplam 23 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?