Editörler :
13 Mart 2019 00:03   

TÜBİTAK BİLGEM mülakat sonrası

Merhaba arkadaşlar,

19 Şubat 2019 tarihinde TÜBİTAK BİLGEM'de mülakata girdim 22 olmasına rağmen hala kimse aramadı veya soruşturma için belge istenmedi. Bazı konularda 2 hafta gibi bir sürede belge için aranıldığını öğrendim. Bilgisi olan varsa lütfen paylaşın, ayrıca bu mülakata girenler bu konu başlığı altında toplanıp durumdan birbirimizi haberdar edelim. Teşekkür ederim.

13 Mart 2019 11:53

gakgoelazig
Aday Memur

merhaba hocam,

13 Mart 2019 11:54

gakgoelazig
Aday Memur

merhaba hocam,

sen iki haftada yanıt bekliyorsan, kusura bakmayın çook bekleyeceksnz ben şahsen sage sonuçlarını 6 ay bekledim, mam sonuçları 2 ayda açıklandı. sizden önce ekim ayının sonunda bilgem yapıldı hala bir ses seda yok yaklaşık 5 ay olmuş oda.

02 Mayıs 2019 02:20

dakv
Aday Memur

merhaba hocam,

sen iki haftada yanıt bekliyorsan, kusura bakmayın çook bekleyeceksnz ben şahsen sage sonuçlarını 6 ay bekledim, mam sonuçları 2 ayda açıklandı. sizden önce ekim ayının sonunda bilgem yapıldı hala bir ses seda yok yaklaşık 5 ay olmuş oda.

gakgoelazig, 3 ay önce - Alıntıya git

Cevap verdiğin için teşekkür ederim. Peki sonuç nasıldı ? Aradılar mı, mail ile mi dönüş yaptılar? Ve olumsuz mu oldu bu dönüş ? Teşekkür ederim.

19 Mayıs 2019 04:25

hatice_ayyildiz
Aday Memur

Merhaba. Bende 19/02/2019 da Tübitak Bilgem'de mülakata girdim. Bekliyorum ama henüz bir gelişme yok. En son Cuma günü aradım. Güvenlik soruşturması bitince aynı gün size dönüş yapılacak. Olumsuz olursa da mail ile cevap verilicek denildi.

Toplam 4 mesaj

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?