Editörler :
13 Mart 2019 21:07   

Umutsuzluk öldürüyor.

Ben 2 Üni hastanesine başvuru yaptım birinde 9 yedek diğerinde 4 yedeğim artık Üni hastaneleride alımı kesti.Bu 2 hastane olmazsa ortada kalıcağım.Hep belki bir haber gelir diye umut ederek bu 9 ayı geçirdim. Seçim sonrası hiç kalmayacak. Sizler ne yapıyorsunuz ne hissediyorsunuz paylaşırmısınız.

13 Mart 2019 21:11

merttrex
Aday Memur

Bu arada bu yedeklerden alınma umudum hiç yok.

13 Mart 2019 21:27

Laboratuvarim
Aday Memur

Ne yapıp edip seçimden önce sayıyı almamız lazım yoksa bu sancılı bekleyiş yine devam edecek olan yine bize olacak

13 Mart 2019 21:28

Emir4747
Aday Memur

Bu arada bu yedeklerden alınma umudum hiç yok.

merttrex, 2 hafta önce - Alıntıya git
Valla dicle üniyi kazanmıştım güvenlik soruşturmam bitti beni aradılar gelin başlayın diye tam o arada kpss açıklandı branşta 264 olunca gitmedim devlete atanmam olur diye şimdi ise pişmanım alım olmaz artık
13 Mart 2019 21:47

bay.hemsir
Aday Memur

Cte sağlık memurluğuna başladım ama bi yandan da sağlık bakanlığını takip ediyorum alım yapsa da başvursak diye ama bakalım hayırlısı

13 Mart 2019 21:53

Kbrnurse
Memur
Valla dicle üniyi kazanmıştım güvenlik soruşturmam bitti beni aradılar gelin başlayın diye tam o arada kpss açıklandı branşta 264 olunca gitmedim devlete atanmam olur diye şimdi ise pişmanım alım olmaz artık
Emir4747, 2 hafta önce - Alıntıya git
Bende sizin gibi çok çok pişmanım. Puanımı görünce ne de olsa atanacam diye düşündüm yazık gerçekten yazık. Canım artık yanmıyor bile uyuştu sanki. Ve en kötüsüde aldığım puanıma zerre kadar sevinemiyorum. Hevesimiz her şeyimiz kursağımızda kaldı bunun için tüm yetkililere teşekkür ederim.
13 Mart 2019 21:58

Sema91
Aday Memur

Bende geçen sene haziran da tercih yapmadım ve yapsaydım kesin ataniyordum. Ama hazırladığım için yüksek alırım daha iyi puan alırım yakında kalırım dedim evet dediğim de oldu iyi puan aldım ama hâlâ bekliyorum. Beklerken doğum bile yaptım. Bebeğim büyüyecek hâlâ bekliyorum. Mezun olali da 6yil oldu.

13 Mart 2019 22:12

Hemşire.Gamze
Şube Müdürü
Ben de üniversite hastanesinde çalışıyordum ilk atama olmasa da ikincisinde bu sene içinde atanırım diye düşünüp çıktım gerçekten erken çıktığım için pişmanım bunlara güvendim aylardır evde boş boş oturuyorum elimdeki işten de oldum.
13 Mart 2019 22:29

Emir4747
Aday Memur
Valla arkadaşlar bu bakan varken işimiz zor gibi
13 Mart 2019 22:36

merttrex
Aday Memur
Ben de üniversite hastanesinde çalışıyordum ilk atama olmasa da ikincisinde bu sene içinde atanırım diye düşünüp çıktım gerçekten erken çıktığım için pişmanım bunlara güvendim aylardır evde boş boş oturuyorum elimdeki işten de oldum.
Hemşire.Gamze, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bunu görünce halime şükrettim maaşınız ne kadardı?

13 Mart 2019 22:55

Birhemş
Kapalı

Ekonomi nedeniyle alım yapmıcaklar öğtetmenlerin gönüllerini hoş ettiler bu atama döneminde sayıları fazla ve birler başardılar 2020 yılına kadar umudum yok ve 2020 de alsalar bile çok az alıcaklar

13 Mart 2019 23:05

Hemşire.Gamze
Şube Müdürü

Bunu görünce halime şükrettim maaşınız ne kadardı?

Ortaöğretim hemşireyim ben. 2600 net maaş yatıyordu 1000 sabit döner. Ek döner fazla mesai nöbet parasıyla falan yaklaşık 4 bin oluyordu. Tabii şimdi zam geldi daha iyidir maaşlar.
13 Mart 2019 23:07

Hemşire.Gamze
Şube Müdürü

Ekonomi nedeniyle alım yapmıcaklar öğtetmenlerin gönüllerini hoş ettiler bu atama döneminde sayıları fazla ve birler başardılar 2020 yılına kadar umudum yok ve 2020 de alsalar bile çok az alıcaklar

Birhemş, 2 hafta önce - Alıntıya git
Bence abartıyorsunuz elbet atama olacak. Ekonomi sadece bizim atmalara mı işliyor anlamadım.
13 Mart 2019 23:49

merttrex
Aday Memur
Ortaöğretim hemşireyim ben. 2600 net maaş yatıyordu 1000 sabit döner. Ek döner fazla mesai nöbet parasıyla falan yaklaşık 4 bin oluyordu. Tabii şimdi zam geldi daha iyidir maaşlar.
Hemşire.Gamze, 2 hafta önce - Alıntıya git

Devlet rahat diye çıktınız değil mi? Benimde 9 ay bekleme sebebim devlet rahat diye. Ortada kaldık.

14 Mart 2019 00:06

Hemşire.Gamze
Şube Müdürü

Devlet rahat diye çıktınız değil mi? Benimde 9 ay bekleme sebebim devlet rahat diye. Ortada kaldık.

Aynen hem başka bir şehir istediğim için. Ayrıca tayin hakkı yok bir gün başka yere gitmek istesem gidemeyecektim birkaç yıl sonra ortaöğretim alımları nerdeyse sıfırlanır yani öyle ortada kalmak istemediğim için çıktım. Şu anda da ortada kaldım gerçi o ayrı bir şey :D
14 Mart 2019 11:33

pablosescobar
Aday Memur
arkadaşlar dişimizi biraz daha sıkalım. elbette alım olacaktir. unutmayalim aydınlığa en yakın an, karanlığın en koyu olduğu andır.
14 Mart 2019 12:03

orthemsire55
Aday Memur

Cte sağlık memurluğuna başladım ama bi yandan da sağlık bakanlığını takip ediyorum alım yapsa da başvursak diye ama bakalım hayırlısı

bay.hemsir, 2 hafta önce - Alıntıya git
ne zaman başladınız kaç puanla kazandınız?
14 Mart 2019 13:27

bay.hemsir
Aday Memur
ne zaman başladınız kaç puanla kazandınız?
orthemsire55, 2 hafta önce - Alıntıya git

3 ay olacak 2016 kpss puanıyla kazanmıştım 85 puan

Toplam 17 mesaj

ANKET
ABD tehditleri artıyor. Döviz de yükselebilir. Sizce Türkiye, Rusya'dan S-400 almalı mı?