Editörler : "eskiyara"Pangaea

Kapalı
13 Mart 2019 21:46

İl içi ve il dışı ile ilgili

bulunduğum okulda 4 yıldır görev yapmaktayım.Bu sene il içi yapsam gelecek sene il dışı yapmama engel mı değil mı diye soracaktım

derhas
Aday Memur
13 Mart 2019 21:49

Engel değil bulunduğun ilde 3 yılı doldurman yeterli.

18 Mart 2019 11:28

hatta bu sene önce ili içi sonra il dışı yap yine engel değil.

ahmetyenilmez
Aday Memur
19 Mart 2019 01:09

Arkadaşlar öğretmen değilim fakat sizlerden görüş istiyorum

merhabalar bir kamu bankasında istanbul avrupa yakası fatih şubesinde çalışıyorum.pendik te ikamet ediyorum.evime yakın şubeye nakil alamıyorum.

hipertansiyon raporu ile bunu gerçekleştirebilirmiyim.yardım öneri fikirlerinizi bekliyorum.teşekkrüler

serkan8161
Aday Memur
20 Mart 2019 11:41

Sınıf öğretmenlerinin il içi ve il dışı yer değiştirme sorunu giderilmelidir . İl içi ve il dışı yer değiştirme sistemi bütünüyle değiştirilmelidir . İl içi ve il dışı yer değiştirmede hizmet yılı değerlendirmeye alınmalıdır .

ashil13
Genel Müdür
20 Mart 2019 13:35

birşeyler yazmışsın ama ne istediğin belli değil....

serkan8161, 5 yıl önce

Sınıf öğretmenlerinin il içi ve il dışı yer değiştirme sorunu giderilmelidir . İl içi ve il dışı yer değiştirme sistemi bütünüyle değiştirilmelidir . İl içi ve il dışı yer değiştirmede hizmet yılı değerlendirmeye alınmalıdır .

ashil13
Genel Müdür
20 Mart 2019 13:37

Hocam öğretmen değilsen buraya yazmanın anlamı nedir? Biz nereden bilebiliriz bunu?

Sen banka ile ilgili foruma yaz.

ahmetyenilmez, 5 yıl önce

Arkadaşlar öğretmen değilim fakat sizlerden görüş istiyorum

merhabalar bir kamu bankasında istanbul avrupa yakası fatih şubesinde çalışıyorum.pendik te ikamet ediyorum.evime yakın şubeye nakil alamıyorum.

hipertansiyon raporu ile bunu gerçekleştirebilirmiyim.yardım öneri fikirlerinizi bekliyorum.teşekkrüler

bertan12
Aday Memur
22 Mart 2019 18:54

4 yılını doldurmuş müdürüm 14 haziranda görev sürem bitiyor.

1.sorum:yeniden görevlendirilmediğim taktirde resen veya isteyerek başka bir okula atandığımda 10 -14 haziranda il dışı isteyebilir miyim? (il içi 21-24 mayıs sonuçlar 29 mayıs sonra bizim için duyuruya çıkılacağı söyleniyor. takvim çok sıkışık öğretmenliğe daha dönmemiş olacağım )

2.sorum :yeniden görevlendirilirsem ki buda 13-17 mayısta belli olacak 17 haziran göreve başlama olacak ben bu arada 10-14 haziranda il dışı isteyebilir miyim?(istifa etmen gerekir mi)? il milli eğitimden çok yuvarlak cevaplar aldım .Bilgisi olanlar varsa yardımcı olabilir misiniz?

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi