Editörler :
14 Mart 2019 14:11   

Sağlıkçılar akp İletişim Merkezini arayıp Atama talebi istiyor

444 2 544 bu numaraya yüklenin arkadaşlar. Atama talebinizi sıkıntılarınızı anlatın.

Sağlık bakanı baş danışmanına acilen mail atacağız demişler arayan arkadaşlara. haydi yüklenelim boş durmamak lazım.

14 Mart 2019 14:15

isimsoyisim01
Kapalı

Ya birakin su işleri duymadılar mi sanıyorsunuz biliyolar görmezlikten geliyor lar atama matama Yok pasa paşa kabul edeceğiz hazirana kadar bekleyecez onunuze bakin iş bulun ben arıyorum şu an

14 Mart 2019 14:18

nanelilimonata
Memur

Ya birakin su işleri duymadılar mi sanıyorsunuz biliyolar görmezlikten geliyor lar atama matama Yok pasa paşa kabul edeceğiz hazirana kadar bekleyecez onunuze bakin iş bulun ben arıyorum şu an

isimsoyisim01, 6 ay önce - Alıntıya git

evet haklılık payın var ama biz mücadele ettiğimiz halde bunlar böyleyse, mücadele etmezsek neler olur düşünmek istemiyorum. Bu yüzden pes etmemeliyiz.

14 Mart 2019 14:22

Kbrnurse
Kapalı

isimsoyisim01, 6 ay önce - Alıntıya git
Neden hazirana kadar bekleyecez ki? Çok mu garantisi var haziranda atama olacağının. Farkında mısınız tek açıklama dahi verilmedi bu sene atama olmayabilir de. Arayalım arkadaşlar bizi duymak görmek istemiyorlar ama biz yine de arayalım. Elimizden hiç bir şey gelmiyor başka.
14 Mart 2019 14:22

büyükyollarınhaydudu
Kapalı

arkadaş aptal mısınız bırakın şu sadaka kültürünü, saraydan culüs bahşişi istemiyoruz biz hakkımız olan atamayı istiyoruz. onu da ancak devletten isteriz hiçbir partiden beklentimiz yok.

14 Mart 2019 14:28

nanelilimonata
Memur
Neden hazirana kadar bekleyecez ki? Çok mu garantisi var haziranda atama olacağının. Farkında mısınız tek açıklama dahi verilmedi bu sene atama olmayabilir de. Arayalım arkadaşlar bizi duymak görmek istemiyorlar ama biz yine de arayalım. Elimizden hiç bir şey gelmiyor başka.
Kbrnurse, 6 ay önce - Alıntıya git

kesinlikle katılıyorum. Atama yapmayı geçtim, 1 milyon sağlık çalışanımız var diye övündüler bugün. Bu bi mesaj bize zaten. İhtiyaç yok demeye getiririyorlar.

14 Mart 2019 14:38

odyometrist63
Aday Memur

hayır sağlıkçılar sandıklarla iletişmee geçeck ..

14 Mart 2019 15:01

Rabken
Genel Müdür

arkadaş aptal mısınız bırakın şu sadaka kültürünü, saraydan culüs bahşişi istemiyoruz biz hakkımız olan atamayı istiyoruz. onu da ancak devletten isteriz hiçbir partiden beklentimiz yok.

büyükyollarınhaydudu, 6 ay önce - Alıntıya git
devletten isteyin buyurun hocam nasıl yapacaksınız
14 Mart 2019 15:05

merve aşar
Kapalı

Artık atama dilenmek yerine tepkimizi ortaya koyalım atama yoksa oy da yok

14 Mart 2019 15:07

Dionisus1
Kapalı

Devletin başında kimler var ugandalılar mı

14 Mart 2019 15:09

nanelilimonata
Memur

Artık atama dilenmek yerine tepkimizi ortaya koyalım atama yoksa oy da yok

merve aşar, 6 ay önce - Alıntıya git

bundan sonra twitter etkinliklerinde tagımız bu olmalı. SağlıkçıyaAtamaYoksaOydaYok

14 Mart 2019 15:12

merve aşar
Kapalı

bundan sonra twitter etkinliklerinde tagımız bu olmalı. SağlıkçıyaAtamaYoksaOydaYok

nanelilimonata, 6 ay önce - Alıntıya git

Evet sana katılıyorum

14 Mart 2019 15:14

nanelilimonata
Memur

parti ayırt etmeden bütün mvekillerini etiketleyelim

14 Mart 2019 15:15

Kbrnurse
Kapalı

kesinlikle katılıyorum. Atama yapmayı geçtim, 1 milyon sağlık çalışanımız var diye övündüler bugün. Bu bi mesaj bize zaten. İhtiyaç yok demeye getiririyorlar.

Anlamıyorum madem bir milyon sağlık çalışanı var bunların içinde emekli olan hiç mi yok? Bir yıl geçti yaa hiç mi emekliye ayrılan yok onların yerine de mi atama yapılmayacak. Resmen bizlerle dalga geçiyorlar. Tek bir açıklama yapmadı Sağlık bakanı. Varsa yoksa doktor alımı işçi alımı ile geçiştirdi koca bir yılı.
14 Mart 2019 15:23

nanelilimonata
Memur
Anlamıyorum madem bir milyon sağlık çalışanı var bunların içinde emekli olan hiç mi yok? Bir yıl geçti yaa hiç mi emekliye ayrılan yok onların yerine de mi atama yapılmayacak. Resmen bizlerle dalga geçiyorlar. Tek bir açıklama yapmadı Sağlık bakanı. Varsa yoksa doktor alımı işçi alımı ile geçiştirdi koca bir yılı.
Kbrnurse, 6 ay önce - Alıntıya git

emekli olanın yerine taşeronlar el altından yerleşiyorlar da ondan. Şehir hastaneleri boşuna mı açılıyor. Bi kaç seneye devlet hiç alım yapmayacak bence. Üni alımları gibi olacak bu gidişle

14 Mart 2019 15:27

Kbrnurse
Kapalı

emekli olanın yerine taşeronlar el altından yerleşiyorlar da ondan. Şehir hastaneleri boşuna mı açılıyor. Bi kaç seneye devlet hiç alım yapmayacak bence. Üni alımları gibi olacak bu gidişle

Bende öyle düşünüyorum.
14 Mart 2019 15:29

Attcandır
Aday Memur

Devlet malasef akp den ibaret olduğuna göre isteyeceğimiz yerde orası daha ii bi fikrin varsa dinleyelim
14 Mart 2019 17:00

nanelilimonata
Memur

arkadaslar gecen sene biz twitterda grup kurmustuk sürekli farkl mvekllerine yazmıstık

14 Mart 2019 17:01

nanelilimonata
Memur

arkadaslar gecen sene biz twitterda grup kurmustuk sürekli farkl mvekllerine yazmıstık

sonuç olarak dikkatlerini çektik özelden mesaj attılar konuyla birebir ilgilendiler. böyle bişey yapsak katılır mısınız?

14 Mart 2019 17:11

merttrex
Aday Memur

"Anlayana sivrisinek saz, anlamayana sazı ...... az." derler. Ankara'da etkinlik yapıldı anlamak isteyen anlardı. Boşuna yormayın artık kendinizi. Soru önergesi verilmemiş gibi davrandılar. SPP bugün bir randevu almıştı. Onlardan da haber gelmedi sanırım. Artık 2 yılda 6-7 bin alımlar kapatırlar.

14 Mart 2019 17:41

Tuncay Kayaa
Aday Memur
+++
Toplam 22 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?