Editörler : ayşegül bgm
14 Mart 2019 16:54

Son umudumuz 21:00 Habertürk

Selamlar,

Hastane açıldı, konuşmalar yapıldı tamam. Morallerimiz sıfır, hatta sıfırın altı 100 maalesef. Kaç gün öncesinden beri 14 Martta bir haber gelir diye bekliyordum. Ancak gün bitmiş değil, akşam 21:00 habertürk de sayın cumhurbaşkanı konuşma yapacak. Belki güzel haberi verir kendisi, ne dersiniz?

14 Mart 2019 16:56

tören de haberi vermeyen tv de hiç vermez. boşuna beklemeyin

fixdual
Kapalı
14 Mart 2019 16:56

verecek olsa hastanenin açılışında verirdi

carlsagann
Aday Memur
14 Mart 2019 16:59

Yeter artık yeter. Atama yok artık kabullenelim. Haziran da atama olursa öpüp başımıza koyalım o da tabi kaç kişi olursa...

merttrex
Memur
14 Mart 2019 17:00

Umut ne kadar güzel her zaman bir ümit buluyoruz.Sanırım Türkiye'de yaşamak bu olsa gerek.

alisonmez57
Memur
14 Mart 2019 17:09

Umut; sağlıkçının ekmeği...

merttrex, 5 yıl önce

Umut ne kadar güzel her zaman bir ümit buluyoruz.Sanırım Türkiye'de yaşamak bu olsa gerek.

14 Mart 2019 17:18

Son Umut diye diye 9 ay geçti ... Umut mumut kalmadı artık . . Tıp bayramında şehir Hastanesi'nde müjde verilmedi , haber kanalında mi verilecek . Bu haberi vermesi gereken sağlık bakanligidir .

En güzeli umut etmemek .. atama olursa da müjde olur . Bu kadar basit

Rabken
Yasaklı
14 Mart 2019 18:00

valla benim umut tükendi. zaten cumhurbaskanindan beklemiyorum su kadar alım olcak demesini deseydi bakan derdi oda hicbi sey demedi.

merve aşar
Kapalı
14 Mart 2019 18:28

Niye havadan sudan kendinize umut yaratıp sonrada hayal kırıklığı yaşıyorsunuz yok efendim şunda umut var yok efendim surda açılış var bi bırakın artık kendinizi de milletide umutlandırmayı havadan nem kapar oldunuz iyice psikolojinize yazık ya

alisonmez57
Memur
14 Mart 2019 18:30

Psikoloji felan kalmadı hocam.

Çok yıprandık, tükendik...

1 sene kpss çalış, 9 ay alım bekle (bu süre artabilir), 2 hafta tercih yap, 2 hafta sonuç bekle (etti 1 ay), 1 ay başvuru yap, 4-5-12 ay da soruşturma bekle.

Topluyoruz ve ömürden giden 35 ay..

merve aşar, 5 yıl önce

Niye havadan sudan kendinize umut yaratıp sonrada hayal kırıklığı yaşıyorsunuz yok efendim şunda umut var yok efendim surda açılış var bi bırakın artık kendinizi de milletide umutlandırmayı havadan nem kapar oldunuz iyice psikolojinize yazık ya

saiansakultasalkım
Aday Memur
15 Mart 2019 15:14

boş vermeyin + + +

saiansakultasalkım
Aday Memur
15 Mart 2019 15:27

muhalefet kanadından bir twitter çalışması gercekleştirsek en cok kürsüde konusan arkadasları twitlesek nasıl olur

Attcandır
Aday Memur
15 Mart 2019 18:04

Devlet bahçeliyi mesaj yağmuruna tutalım arkadaşlar sağlık bakanı olmadı rte olmadı bide böyle deneyelim
Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi