Editörler : afulutas
15 Mart 2019 10:27   

Elinde fazla üniforma olan meslektaşlarım

Herkese merhaba mesleğe yeni atandım elinde fazladan üniforma ve ayakkabı olan abilerim, meslektaşlarım bana vermek ister misiniz? Bizim kuruma 1- 2 ay sonra geleceği kendimiz temin etmemiz gerektiği söylendi

21 Mart 2019 12:35

Mahmut.koçak
Aday Memur

Yardımcı olabilecek varmı

21 Mart 2019 14:00

Kurtbogan
Aday Memur

Kaç paralık kıyafet için yardım istiyon burda. İnternetten al işte tutacağı 100 200 lira

21 Mart 2019 18:45

Kurtbogan
Aday Memur

Ne diyon lan asalak herif. Üç beş kuruşluk şey için yalvarıyon burda millete. Alışmışsın demekki başkalarının üstünden geçinmeye.

22 Mart 2019 10:41

Mahmut.koçak
Aday Memur

Ne diyon lan asalak herif. Üç beş kuruşluk şey için yalvarıyon burda millete. Alışmışsın demekki başkalarının üstünden geçinmeye.

Kurtbogan, 1 yıl önce - Alıntıya git

Biz başkalarının eskilerini giyerek büyüdük . Eğerki bunu milletin üstünden geçinme olarak görüyorsan Allah senide yoklukla sınasın

22 Mart 2019 11:29

Ahmet-23
Aday Memur

Biz başkalarının eskilerini giyerek büyüdük . Eğerki bunu milletin üstünden geçinme olarak görüyorsan Allah senide yoklukla sınasın

Mahmut.koçak, 1 yıl önce - Alıntıya git
Başkalarının eskileri diyorsun ama belki o zamanlar yokluk zamanıydı insanlar mecbur kalıyordu. Ama şu anda devlet memurusun kardeşim. Ve ona göre davranman gerekiyor. Bende bir devlet memuru olarak açıkçası bu hareketi yakıştıramadım.
22 Mart 2019 11:49

Kurtbogan
Aday Memur

Fakir edebiyatı yapıp kendini acındırmaya çalışma bende abimin eskileri ile büyüdüm. Şimdi devlet memuru olmuşsun bilmem kaç kuruşluk şey için yalvarıyon millete

22 Mart 2019 11:51

Kurtbogan
Aday Memur

Ve emin ol senin yokluk dediğin şeyin 10 katını gördüm ben boş boş beddua etme burda. Asalak kişiliğini bırak kendi ayaklarının üstünde durmasını öğren

22 Mart 2019 13:41

FTRciParamedikİKM
Aday Memur

Kardeş bi yerden borç al herkeste verir zaten memursun ayın 15inde maaşın yatacak kolay gelsin

Toplam 8 mesaj

ANKET
Pedagojik Formasyon eğitiminin kaldırılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?