Editörler : hopaliSafak Vaktii
15 Mart 2019 12:56   

Zorunlu hizmet erteleme evrakları 2019

Ankara'da görev yapanlar, okullarınıza zorunlu hizmet erteleme evraklarının güncellenmesi ile ilgili yazı geldi mi?

16 Mart 2019 09:10

hacettepeli85
Daire Başkanı
Evet geldi
16 Mart 2019 10:02

janxu
Aday Memur
Evet geldi
hacettepeli85, 7 ay önce - Alıntıya git

Hangi ilce hocam ? Bide ne zaman geldi son gun ne zaman diyor?

17 Mart 2019 07:56

hacettepeli85
Daire Başkanı
Ankara son gün 25 mart 12 Mart gibi bir günde gelmişti
17 Mart 2019 07:58

hacettepeli85
Daire Başkanı
Mamak
17 Mart 2019 10:25

hardavul
Aday Memur

1 Mart baz alinyor yazi beklmeye gerek yok arkadaslar..neyse 2020 affi gelcekmi asil konu bu bence..

17 Mart 2019 10:31

SorunCevaplayıN
Genel Müdür

1 Mart baz alinyor yazi beklmeye gerek yok arkadaslar..neyse 2020 affi gelcekmi asil konu bu bence..

hardavul, 7 ay önce - Alıntıya git
af yok :))) doguya mars mars
17 Mart 2019 14:22

justlike
Müsteşar Yardımcısı

Evet ya şu af gelse de her sene belge çıkarmaktan kurtulsalar arkadaşlarımız. Allah?tan ben zorunlu hizmetten muafım. 2010 da ki af ilaç gibi gelmişti. Af sayesinde hemen memleketime dönebildim ve her sene erteleme işiyle uğraşmaktan kurtuldum. İnşallah bütün meslektaşlarım da bu affa uğrarlar. Genelde 10 yılda bir af geliyor. Seneye gelir bence.

19 Mart 2019 10:53

janxu
Aday Memur

hocam Sincan'a daha yazı gelmedi. size gelen yazının fotosunu buraya yükleyebilir misiniz rica etsem? mart tarihli mi isteniyor evraklar?

20 Mart 2019 10:29

asla ama asla
Kapalı

Evet af bekliyoruz biz de. kaldı ki henüz evlenmedik bile ama resmen strateji yapıyoruz. Eşim benim yanıma ben resen atamaya uğramadan gelsin ve bu defa 3 yıl da o şekilde götürelim diye...

Yani neden istemediğimiz halde zorla insanları zorunlu göreve göndermek istiyorlar anlamıyorum. Benim arkadaşım bizzat ilk tercihini zorunlu hizmet yerine verdi ve atandı. Yani gönüllü olanlar zaten ilk atamadan gidiyor.

Şu anda da sözleşmeli öğretmenler zorunlu bölgeye atanıyor. Daha ne peki? bize de af versinler herkes mutlu olsun.

Bu konuda birşeyler yapmalıyız ama öncelikle zorunlu hizmetini yapmayanların resen atanmasının önüne geçilmesi gerekiyor. Birlik olursak resen atama yapamazlar ya da erteledik der geçerler. geçen sene yapılmadı bu yıl da yapılmaz ama yeter ki birlik olalım.

20 Mart 2019 19:05

SorunCevaplayıN
Genel Müdür

Evet af bekliyoruz biz de. kaldı ki henüz evlenmedik bile ama resmen strateji yapıyoruz. Eşim benim yanıma ben resen atamaya uğramadan gelsin ve bu defa 3 yıl da o şekilde götürelim diye...

Yani neden istemediğimiz halde zorla insanları zorunlu göreve göndermek istiyorlar anlamıyorum. Benim arkadaşım bizzat ilk tercihini zorunlu hizmet yerine verdi ve atandı. Yani gönüllü olanlar zaten ilk atamadan gidiyor.

Şu anda da sözleşmeli öğretmenler zorunlu bölgeye atanıyor. Daha ne peki? bize de af versinler herkes mutlu olsun.

Bu konuda birşeyler yapmalıyız ama öncelikle zorunlu hizmetini yapmayanların resen atanmasının önüne geçilmesi gerekiyor. Birlik olursak resen atama yapamazlar ya da erteledik der geçerler. geçen sene yapılmadı bu yıl da yapılmaz ama yeter ki birlik olalım.

asla ama asla, 7 ay önce - Alıntıya git
millet mecburiyetten gidiyor kimse keyfi gitmiyor. herkes nasil gidiyorsa sende gideceksin . yok milet gonullu imis sozlesmeliler mecburmus. birakin bu isleri bir ogretmene yakismiyor
21 Mart 2019 15:54

nekoysamki
Aday Memur

inşallah af falan çıkmaz da gidersiniz göreve. bu nedir arkadaş, adam yorum yapmış vay efendim sözleşmeliler zaten gidiyormuş. millet keyfiye gitmiyor, ekmeği için gidiyor çaresi yok. hemde 4+2 yıl yani toplam 6 yıl eşinden uzak çalışıyor. burdakilerde utanmadan af diyor.. ayıp ayıp.. ilk fırsatta bakan beye iletilecek bu yazılanlar

10 Nisan 2019 23:48

çokoturgaçlıgötürgeç
Aday Memur

Eskişehirde çok oldu isteyeli. Belgeleri verdik biz okul ilçe onayladı. İlde bekliyor 2 aydır. Nisan sonuna kadar süreleri varmış onaylamak için.

10 Nisan 2019 23:50

çokoturgaçlıgötürgeç
Aday Memur

Zorunlu hizmet affının çıkmasını istemeyenler neden istemiyor ki? Zaten özrü devam eden erteletiyor her sene. Özrü devam etmeyenler de rotasyona gidiyor.

11 Nisan 2019 00:08

ogret-me-n
Memur

mebbis ekranı ertelendi olan var mı bende hala zorunlu hizmet yükümlüsü yazıyor

11 Nisan 2019 20:50

dmt28
Aday Memur
Arkadaşlar çankaya da gorev yapiyorum. Yazi bize gelmedi. Cankaya ile ilgili bilgisi olan var mi?
11 Nisan 2019 21:55

gamzesuzan

Zorunlu hizmet affının çıkmasını istemeyenler neden istemiyor ki? Zaten özrü devam eden erteletiyor her sene. Özrü devam etmeyenler de rotasyona gidiyor.

çokoturgaçlıgötürgeç, 6 ay önce - Alıntıya git
erteletmeye devam et. neden af edilesin ?
11 Nisan 2019 22:26

hasan98604
Şube Müdürü

ücretsiz dogum izninde sgk sıkıntı oluyor mu? neticede çocuğu kreşe vereceğiz öyle gözüküyor

14 Nisan 2019 00:00

çokoturgaçlıgötürgeç
Aday Memur
erteletmeye devam et. neden af edilesin ?
gamzesuzan, 6 ay önce - Alıntıya git

Tamam!

Toplam 18 mesaj

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?