Editörler : Mehmet Balci
15 Mart 2019 19:03   

Üvey Evlatlar -İnşaaat mühendisleri
Msb alımında görüldü ki bu ülkenin üvey evlatları bizleriz.Makina müh, Elektronik Müh 60 larda ama biz 90 lardayiz.
15 Mart 2019 19:57

samsamce
Aday Memur

dostum uğraşmanın mantığı yok başka mesleklere yönel ben de 88 kpss 85 yds ile açıktayım. Doğru düzgün ilan bile açılmıyor ki ben seçimlerden sonra açılacağını hiç düşünmüyorum. Ne diyeyim kısmet değil heralde mesleğimizi yapmak. Özel sektörün durumu zaten ortada. Göçmen filan alan ülkeleri takip etmek lazım .

15 Mart 2019 20:12

Fatih06935
Kapalı
arkadaşım mühendisleri ayrıştırarak hiçbir yere varılmaz tüm mühendisler kötü durumda elektrik elektronik mühendislerin bi kez yüzü güldü diye iyi durumdalar mı sanki ayrıca yalan yanlışda konuşma vicdansızlık yapıp merhamet de bekleme benim en yakın makine müh arkadaşım 88 le atanamadı yds çalışıyo şimdi tüm mühendisler üvey evlat eleştircekseniz 9500 imam alımını binlerce polis asker alınlrken topıamda 2000 i geçmeyen mühendis alımını eleştirin
15 Mart 2019 20:13

Heybetlimühendis
Memur

dostum uğraşmanın mantığı yok başka mesleklere yönel ben de 88 kpss 85 yds ile açıktayım. Doğru düzgün ilan bile açılmıyor ki ben seçimlerden sonra açılacağını hiç düşünmüyorum. Ne diyeyim kısmet değil heralde mesleğimizi yapmak. Özel sektörün durumu zaten ortada. Göçmen filan alan ülkeleri takip etmek lazım .

samsamce, 1 ay önce - Alıntıya git
Hiçbir Türk genci göç etmek istemez.Ama bize hayat alanı tanımıyorlar.Siyasi partilerden bakanlara , bakan yardımcılarına, hickimse görmüyor mu bu inşaat mühendislerini?Kpss de birinciyiz. branşta birinci.sayıda birinci.
15 Mart 2019 20:14

Fatih06935
Kapalı
2000 de yani en iyimser yorumum
15 Mart 2019 20:21

Heybetlimühendis
Memur
2000 de yani en iyimser yorumum
Fatih06935, 1 ay önce - Alıntıya git
Kimseden merhamet beklemiyoruz, yalan yanlış konuştuğumuz cümlede olmaz.Haklısın em ve makine mühendislerinin durumuda pek hoş degil.Fakat sen bide inşaatı incele.Özel yok, kamu yok,ilan yok, mülakat yok.80 puanlı adam 3400 .olmuş sen daha neyin laklakını yapıyorsun arkadaşım. Haydi yolun güzel ola, açık ola kardeşim.
15 Mart 2019 20:25

Fatih06935
Kapalı
Kimseden merhamet beklemiyoruz, yalan yanlış konuştuğumuz cümlede olmaz.Haklısın em ve makine mühendislerinin durumuda pek hoş degil.Fakat sen bide inşaatı incele.Özel yok, kamu yok,ilan yok, mülakat yok.80 puanlı adam 3400 .olmuş sen daha neyin laklakını yapıyorsun arkadaşım. Haydi yolun güzel ola, açık ola kardeşim.
Heybetlimühendis, 1 ay önce - Alıntıya git
arkadaşım sen nasıl mühendis oldun hesao kitap bilmeden ben diyorumki tüm mühendisler kötü durumda bu hepimizin problemi birlik olup bişiler talep etmeliyiz öğretmenler gibi.öğretmen gibi rasyonel olamıyosun mühendisim diyosun. msbde makinenin fazla alınması makimecilerin durumuni çok iyi yapmaz öyle bi konuşmuşun ki anlamak mümkün değil ona bakarsan dsi dede en fazla personel sayısı inş mühendislerinde o zman biz buna bakıp inşaatcıların hiç bi sıkıntısı yok mu diyelim
15 Mart 2019 20:27

Heybetlimühendis
Memur
arkadaşım sen nasıl mühendis oldun hesao kitap bilmeden ben diyorumki tüm mühendisler kötü durumda bu hepimizin problemi birlik olup bişiler talep etmeliyiz öğretmenler gibi.öğretmen gibi rasyonel olamıyosun mühendisim diyosun. msbde makinenin fazla alınması makimecilerin durumuni çok iyi yapmaz öyle bi konuşmuşun ki anlamak mümkün değil ona bakarsan dsi dede en fazla personel sayısı inş mühendislerinde o zman biz buna bakıp inşaatcıların hiç bi sıkıntısı yok mu diyelim
Fatih06935, 1 ay önce - Alıntıya git
Ben de diyorum ki bütün mühendisler kötü durumda ama o mühendislerin içinde inşaatlar daha kötü durumda bu ayrımıda gör diyorum.
Toplam 7 mesaj

ANKET
İmamoğlu'nun, 'tüm verileri kopyalayın' talimatını doğru buluyor musunuz?