Editörler : Pangaea
15 Mart 2019 19:03

Üvey Evlatlar -İnşaaat mühendisleri
Msb alımında görüldü ki bu ülkenin üvey evlatları bizleriz.Makina müh, Elektronik Müh 60 larda ama biz 90 lardayiz.

samsamce
Aday Memur
15 Mart 2019 19:57

dostum uğraşmanın mantığı yok başka mesleklere yönel ben de 88 kpss 85 yds ile açıktayım. Doğru düzgün ilan bile açılmıyor ki ben seçimlerden sonra açılacağını hiç düşünmüyorum. Ne diyeyim kısmet değil heralde mesleğimizi yapmak. Özel sektörün durumu zaten ortada. Göçmen filan alan ülkeleri takip etmek lazım .

Fatih06935
Kapalı
15 Mart 2019 20:12

arkadaşım mühendisleri ayrıştırarak hiçbir yere varılmaz tüm mühendisler kötü durumda elektrik elektronik mühendislerin bi kez yüzü güldü diye iyi durumdalar mı sanki ayrıca yalan yanlışda konuşma vicdansızlık yapıp merhamet de bekleme benim en yakın makine müh arkadaşım 88 le atanamadı yds çalışıyo şimdi tüm mühendisler üvey evlat eleştircekseniz 9500 imam alımını binlerce polis asker alınlrken topıamda 2000 i geçmeyen mühendis alımını eleştirin

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
15 Mart 2019 20:13

Hiçbir Türk genci göç etmek istemez.Ama bize hayat alanı tanımıyorlar.Siyasi partilerden bakanlara , bakan yardımcılarına, hickimse görmüyor mu bu inşaat mühendislerini?Kpss de birinciyiz. branşta birinci.sayıda birinci.
samsamce, 5 yıl önce

dostum uğraşmanın mantığı yok başka mesleklere yönel ben de 88 kpss 85 yds ile açıktayım. Doğru düzgün ilan bile açılmıyor ki ben seçimlerden sonra açılacağını hiç düşünmüyorum. Ne diyeyim kısmet değil heralde mesleğimizi yapmak. Özel sektörün durumu zaten ortada. Göçmen filan alan ülkeleri takip etmek lazım .

Fatih06935
Kapalı
15 Mart 2019 20:14

2000 de yani en iyimser yorumum

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
15 Mart 2019 20:21

Kimseden merhamet beklemiyoruz, yalan yanlış konuştuğumuz cümlede olmaz.Haklısın em ve makine mühendislerinin durumuda pek hoş degil.Fakat sen bide inşaatı incele.Özel yok, kamu yok,ilan yok, mülakat yok.80 puanlı adam 3400 .olmuş sen daha neyin laklakını yapıyorsun arkadaşım. Haydi yolun güzel ola, açık ola kardeşim.
Fatih06935, 5 yıl önce
2000 de yani en iyimser yorumum

Fatih06935
Kapalı
15 Mart 2019 20:25

arkadaşım sen nasıl mühendis oldun hesao kitap bilmeden ben diyorumki tüm mühendisler kötü durumda bu hepimizin problemi birlik olup bişiler talep etmeliyiz öğretmenler gibi.öğretmen gibi rasyonel olamıyosun mühendisim diyosun. msbde makinenin fazla alınması makimecilerin durumuni çok iyi yapmaz öyle bi konuşmuşun ki anlamak mümkün değil ona bakarsan dsi dede en fazla personel sayısı inş mühendislerinde o zman biz buna bakıp inşaatcıların hiç bi sıkıntısı yok mu diyelim
Heybetlimühendis, 5 yıl önce
Kimseden merhamet beklemiyoruz, yalan yanlış konuştuğumuz cümlede olmaz.Haklısın em ve makine mühendislerinin durumuda pek hoş degil.Fakat sen bide inşaatı incele.Özel yok, kamu yok,ilan yok, mülakat yok.80 puanlı adam 3400 .olmuş sen daha neyin laklakını yapıyorsun arkadaşım. Haydi yolun güzel ola, açık ola kardeşim.

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
15 Mart 2019 20:27

Ben de diyorum ki bütün mühendisler kötü durumda ama o mühendislerin içinde inşaatlar daha kötü durumda bu ayrımıda gör diyorum.
Fatih06935, 5 yıl önce
arkadaşım sen nasıl mühendis oldun hesao kitap bilmeden ben diyorumki tüm mühendisler kötü durumda bu hepimizin problemi birlik olup bişiler talep etmeliyiz öğretmenler gibi.öğretmen gibi rasyonel olamıyosun mühendisim diyosun. msbde makinenin fazla alınması makimecilerin durumuni çok iyi yapmaz öyle bi konuşmuşun ki anlamak mümkün değil ona bakarsan dsi dede en fazla personel sayısı inş mühendislerinde o zman biz buna bakıp inşaatcıların hiç bi sıkıntısı yok mu diyelim
Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi