Editörler : smtvs
15 Mart 2019 19:06   

Rtük Uzman yardımcılığı mülakat

Hocalarım merhaba, malum mülakat süreci başladı. Mülakatınız nasıl geçiyor, kurulun tavrı nasıl, ne tür sorular sorulmakta? Deneyiminizi diğer arkadaşlar ile de paylaşırsanız çok makbule geçer. Hakkınızda hayırlısı olsun.

17 Mart 2019 12:47

adayaday13
Aday Memur

Fazla hırs, atı nalından eşeği başından edermiş. Teşekkürler duyarlılığınız için...

18 Mart 2019 18:37

prcibaşı
Aday Memur
Ben bugün girdim mülakata. Ortalama 15-20 sürüyor. Kendinizi tanıttıktan sonra her üye birkaç soru soruyor. Sorular kanun ve mevzuattan. Soruları mantıklı buldum, saçma sorular yoktu, bu yüzden adaletsizlik yapılacağını düşünmüyorum sonuçlarda. Ayrıca gayet güleryüzlüler ve sizi rahatlatıyorlar. Korkmayın ve iyi çalışıp gidin:) Bol şans
18 Mart 2019 18:44

prcibaşı
Aday Memur
5 kişi var komisyonda. 4ü daire başkanı (sanırım) 1 i komisyon başkanı. Komisyon başkanı bugün Rtük Başkan vekiliydi ama başka günler başkanın kendisi girer mi bilmiyorum. Geçen yıllarda Başkan da giriyormuş.
18 Mart 2019 21:48

adayaday13
Aday Memur
Ben bugün girdim mülakata. Ortalama 15-20 sürüyor. Kendinizi tanıttıktan sonra her üye birkaç soru soruyor. Sorular kanun ve mevzuattan. Soruları mantıklı buldum, saçma sorular yoktu, bu yüzden adaletsizlik yapılacağını düşünmüyorum sonuçlarda. Ayrıca gayet güleryüzlüler ve sizi rahatlatıyorlar. Korkmayın ve iyi çalışıp gidin:) Bol şans
prcibaşı, 7 ay önce - Alıntıya git

Cevabınız için çok teşekkür ederim hocam. İnşallah başarılı olursunuz ve görevinize başlarsınız.

19 Mart 2019 00:02

prcibaşı
Aday Memur

Cevabınız için çok teşekkür ederim hocam. İnşallah başarılı olursunuz ve görevinize başlarsınız.

adayaday13, 7 ay önce - Alıntıya git
Çok teşekkürler. Aynı şekilde size de başarılar diliyorum
27 Mart 2019 11:42

cenglf123

Mühendislik için mevzuat sorulur mu acaba

27 Mart 2019 12:40

prcibaşı
Aday Memur

Mühendislik için mevzuat sorulur mu acaba

cenglf123, 7 ay önce - Alıntıya git
Bence alan sormuyorlar. Bizden giren herkese mevzuat ve kanun sordular. Sizde de öyle olabilir.
Toplam 7 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;