Editörler : Doğuş.
15 Mart 2019 20:13   

Çocukluktan dikkat bozuklukluğu çıktı sağlık belgemde polisliğe engel midir ?

Arkadaşlar ben küçükken çok yaramızım,ders çalışmıyorum diye okulun rehber hocası anneme

dikkat bozukluğumun olduğunu söylemiş annemlerde beni R.A.M a götürmüş yani

Rehberlik Araştırma Merkezi, onlarda dikkat bozukluğu demiş ama ben öyle bir şey olmadığını

biliyordum kendimde, sadece yaramazlık yapardım bugünde işe giricektim aile hekimliliğine gidip

sağlık belgesi çıkartıyordum ordaki doktor sende dikkat eksikliği varmış falan dedi bende şaşırdım

kaç sene önce olan şey çıkıyordu karşıma, tabi morelim alt üst oldu ağladım ben ne yapabilirim

ilaç falanda kullanmadım annemler al diyordu ama ben hiç kullanmadım

16 Mart 2019 00:24

serwer3095
Aday Memur

Ram da sana dikkat eksikligi demis tamamda sen dikkat eksikliginden dolayi engelli raporu cikartip ramdan raporu ile ozel egitim aldinmi...egerki bu konu sadece ramda dikkat eksikligi denilip cocuk psikiatriden teshis konulup ilac aldiysan sorun olmaz...cunku tedavi edilebilir bir rahatsizlik. Zaten senin polisliktede kazandiginda tekrar psikiatriden rapor alcan. Saglikli olarak gorus bildirdikten sonra gerisi bos yani.

16 Mart 2019 01:17

emirhanbektas
Aday Memur

Engelli raporu almadım tabi ki, sadece okulumda bazen özel ders görüyordum o kadar özel ders derken anlamadığım konuları falan gösteriyordu, ama bugün sağlık belgesi çıkartmaya gittiğimde doktor o dikkat eksikliğini gördü ve bana şunu dedi Gireceğin işte sıkıntı yaşayabilirsin sonra polisliğe alırlarmı falan diyincede sanmıyorum falan dedi,

16 Mart 2019 01:22

emirhanbektas
Aday Memur

Yani gerçekten bu olay beni çok parçaladı, abim polis oldu, dedem emekli polis, ama ben olamicam piskolojimi çok derinden etkiledi

16 Mart 2019 17:40

serwer3095
Aday Memur

Yok kardes ne demek istedigini anladim doktorun oyle demesune bakma sen hic bi sorun olmaz sana...zaten sen kazandiktan sonra rapor alacaksin dikkat eksikligi kalici bi rahatsizlik deil..

Toplam 4 mesaj

ANKET
İmamoğlu'nun, 'tüm verileri kopyalayın' talimatını doğru buluyor musunuz?