Editörler : tedas19800
16 Mart 2019 00:23   

Kapalı
Gelmiş geçmiş en iyi Sağlık Bakanı ?

Bence net Fahrettin Koca Beyefendimizdir

Son olarak ücretsiz kondom dağıtacağını açıkladı

Bu olaydan sonra artık kararımı verdim ve böyle bir konu açtım

Peki ya sizin favoriniz kim ?

16 Mart 2019 00:51

alisonmez57
Aday Memur

Recep AKDAĞ

16 Mart 2019 08:42

Birgaripüye
Memur
Kardeşim senin derdin ne sürekli ironi ironi ? Her başlıkta aptal aptal yorumlar. Halk Sağlığı diye bir şey var. Gerekirse prezervatif dağıtacak. Keşke dedene de verselermiş zamanında
16 Mart 2019 09:48

Xloscient7
Aday Memur
forvet babağ olmasa forumun tadı yokmuş onu anladım :))
16 Mart 2019 12:57

Karbonat erol bey
Aday Memur

Nijeryaliforvet baba. Asrın ve galaksilerin efendisi reisimiz tayyip başkanımız, en az 3 cocuk diyor. Hatta keske daha cok cocugum olsaydı demisti. Fahrettin beyefendi kondom dagitarak tayyip reisimize karsi cikmis olmuyor mu? Allah muhafaza reisin lafı üstüne laf olur mu! Çogalmaliyız. Rızkını allah verir amaaan...

Bak hindistana pakistana nasıl mutlu ve refah icindeler. Oysa norveç isveç açlıktan sefaletten kırılıyor.

Bence en iyi saglık bakanı dr adnan adıvardir.

16 Mart 2019 13:21

NijeryalıForvetBaba
Kapalı

Nijeryaliforvet baba. Asrın ve galaksilerin efendisi reisimiz tayyip başkanımız, en az 3 cocuk diyor. Hatta keske daha cok cocugum olsaydı demisti. Fahrettin beyefendi kondom dagitarak tayyip reisimize karsi cikmis olmuyor mu? Allah muhafaza reisin lafı üstüne laf olur mu! Çogalmaliyız. Rızkını allah verir amaaan...

Bak hindistana pakistana nasıl mutlu ve refah icindeler. Oysa norveç isveç açlıktan sefaletten kırılıyor.

Bence en iyi saglık bakanı dr adnan adıvardir.

Karbonat erol bey, 1 ay önce - Alıntıya git

Kardeşim bunlar helal kondom öyle ecnebi kondomuna benzemez

Hayırlı evlat geliyorsa geçirir hayırsızsa kondoma takılır

İşte böyle kondomu yapsa yapsa sadece bizimkiler yapar

Hedef 2023. Hedef bor kokulu kondom.

16 Mart 2019 13:44

Rabken
Daire Başkanı
keşke sen doğmadanda dagitilsaydida sen olmasaydın. aile planlamasının önemine orneksin
16 Mart 2019 15:02

Karbonat erol bey
Aday Memur

Nijeryaliforvetbaba bir an tayyip reisimize şirk koşmuş olur muyuz diye tereddüte düşmüştüm ki...helal oldugunu söyledin ya icim rahatladı kardeş

. Bahçelı beyefendimize selamlar olsun.

.2019 yılındayiz. Tayyip kaç harfli? 6

2019 a 6 ekle 2025... 2 cikar 2023... hedef 2023 2.5 milyarton bor u gözzlerine sokacaz inşaaaallah!

Toplam 7 mesaj

ANKET
İmamoğlu'nun, 'tüm verileri kopyalayın' talimatını doğru buluyor musunuz?