Editörler : oto-danisman-expert

16 Mart 2019 21:21

ADP Min 65 Maks 74 birşey gelir mi (Astsubaylık)?

tercihlerimin en başında kara piyade tank top var bunlardan biri çıkabilir mi bu puana bilerek bunları yazdım en başa kpss düşük diye

Adayastsubayist
Kapalı
16 Mart 2019 21:22

Yardımcı sınıf yüksek kapatır diye diye yardımcı sınıf yazan kalmamış kardeşim.

Sporda da sözlüde de herkesi muharip sınıf gördüm ben bizzat.

vuralalican06
Kapalı
16 Mart 2019 21:29

yazdım da ortalara yazdım onların alımı az bi de şimdi birşey diyorlar senden yüksek puan alan sen ilk tercihine yazsan bile o senden önce yerleşir diyorlar sona yazsa bile senden önce girer kara piyadeye diyorlar boşuna mı tercih yaptık biz rastgele işaretlerdik ösym mantığıyla düşündük

Adayastsubayist, 5 yıl önce

Yardımcı sınıf yüksek kapatır diye diye yardımcı sınıf yazan kalmamış kardeşim.

Sporda da sözlüde de herkesi muharip sınıf gördüm ben bizzat.

pand
Kapalı
16 Mart 2019 22:17

adp nasıl hesapladın hocam benim kpss 65 fyt 33 benim adp kaç oluyor. hava deniz kara bakım yazdım

mechatronic35
Aday Memur
16 Mart 2019 22:41

Kpss: 65 %55 ===> 35,75 + fyt: 35 % 15 ===> 4,95 + Mülakat: min 70 & max 100 ===> 21 & 29 = MİN 62

Adayastsubayist
Kapalı
16 Mart 2019 23:45

İlk tercihine yerleşeceksin. Sonra diğerine, aynı kuvvet komutanlığında bir sınıf kazanacaksın.

Farklı kuvvet amaaan kardeşim bu baya konuşuldu üşendim yazmaya boşver sen nasip bekle

vuralalican06, 5 yıl önce

yazdım da ortalara yazdım onların alımı az bi de şimdi birşey diyorlar senden yüksek puan alan sen ilk tercihine yazsan bile o senden önce yerleşir diyorlar sona yazsa bile senden önce girer kara piyadeye diyorlar boşuna mı tercih yaptık biz rastgele işaretlerdik ösym mantığıyla düşündük

vuralalican06
Kapalı
16 Mart 2019 23:51

:D link var mı

Adayastsubayist, 5 yıl önce

İlk tercihine yerleşeceksin. Sonra diğerine, aynı kuvvet komutanlığında bir sınıf kazanacaksın.

Farklı kuvvet amaaan kardeşim bu baya konuşuldu üşendim yazmaya boşver sen nasip bekle

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi