Editörler : ayşegül bgm
18 Mart 2019 14:15

Atamasız bir seçime tepkiniz ne ?
Atama bırakın sayıyı bile açıklamayan bu sağlık bakanı sadece sosyal medyada şurayla istişare yaptım burada şunu yaptım yapmakla uğraşırken atama bekleyen arkadaşlar SANDIKTA tepkiniz ne olcak
18 Mart 2019 14:51

Bizim millet yine vereceği şeye verir, kimsenin hiçbir şeyi umursadığı yok kardeşim. İnsanlar takım tutar gibi parti tuttuğu sürece bir değişim olmaz.

Adam geleceğine oy veriyor ancak partim yenilmesin diyor şaka gibi bazı şeyler, insanların seçme davranışını anlamak zor.

Bana sorarsan bazı bir iki büyükşehir belediyesi v.s el değiştirir, bir iki küçük ilçeler v.s değişebilir. Onun dışında büyük bir değişim olmaz sonuçlarda. İktidar 45-50, ana muhalefet 25-30, diğerleri de 20 alır, konu kapanır.

Hayalperi
Memur
18 Mart 2019 15:16

Kesinlikle çok haklısınız. Altı üstü belediye seçimleri geçen sene ki gibi bir seçim değil bu çok şeyideğiştirmez değişmez...insanlar takmış vaziyette aklını seçime bende üzgünümün ama değişecek bir şey olmayacak...
Bırakın da yaşayalım, 5 yıl önce

Bizim millet yine vereceği şeye verir, kimsenin hiçbir şeyi umursadığı yok kardeşim. İnsanlar takım tutar gibi parti tuttuğu sürece bir değişim olmaz.

Adam geleceğine oy veriyor ancak partim yenilmesin diyor şaka gibi bazı şeyler, insanların seçme davranışını anlamak zor.

Bana sorarsan bazı bir iki büyükşehir belediyesi v.s el değiştirir, bir iki küçük ilçeler v.s değişebilir. Onun dışında büyük bir değişim olmaz sonuçlarda. İktidar 45-50, ana muhalefet 25-30, diğerleri de 20 alır, konu kapanır.

atamaolsun
Memur
18 Mart 2019 15:49

bence bizi susturmak için seçimden önce sayı verecekler

18 Mart 2019 16:23

gardaşım başka adam mı var. ben gavura vurur gibi mührü ampüle basar geçerim. sonuçta beka seçimi. yersen.

Saglıkcı444
Aday Memur
18 Mart 2019 16:52

Memurlar net whatsap numarasına yüklenin seçim öncesi atama yapılması lazım aksi halde ...

20 Mart 2019 08:46

nabalım gardaşım gılışdara mı virelim seseka yı batırdı o yav.. eskiden sana yağğ kuyrugu vardı şimdi herşey bol ne varr ne güzel işte yav
büyükyollarınhaydudu, 5 yıl önce

gardaşım başka adam mı var. ben gavura vurur gibi mührü ampüle basar geçerim. sonuçta beka seçimi. yersen.

Atakansshn
Kapalı
20 Mart 2019 21:50

Beka sorunu diyorsun.Nerdeyse 1 sene oldu en son alımın üzerine.Biz sağlıkçıları yeni bakan ne zaman ipledi ne zaman bir açıklama yaptı.Beni takmayan bakanı ben hiç takmam sen vermeye devam et atanamazsan da dayın vardır senin özele üni hastanesine falan girersin sen

büyükyollarınhaydudu, 5 yıl önce

20 Mart 2019 23:59

bu seçim eğer beka sorunuysa o beka bizim bekamız bugüne kadar sesimiz duyulmadı eğer bu seçimde kendi bekamız için bi tepki koymazsak daha çok bekleriz ben bunu koyu bir ak partili olarak söylüyorum seçim gününe kadar bir sayı açıklanmazsa oy falan vermeyeceğim akp ye. keşke sınava bu kadar çalışıp böyle bir puan almasaydım. başaramamak böyle hakkımın yenmesinden daha az sıkardı canımı...

atthüso
Aday Memur
21 Mart 2019 20:50

Hayatımda gördüğüm en saçma yazıyı yazmışsın kardeşim yazık sana . A veya B partisinden değilim ama senin gibi düşüncedeki insanlarla bu ülkeyi paylaşmaktan iğreniyorum neden mi ? İlk olarak diyelim ülkede Hükümet A partisi her şeyi çok iyi yapıyor ama senin okuduğun bölüme kadro vermedi diye Her şey yerli yerinde giderken B partisine mi atıyorsun yine diyelim A partisi eğitimi üretimi her şeyi batırdı ama sırf senin bölümüne kadro verdi diye oy mu atacaksın ? Hayat dediğin kısa bir süreç uzun değil 3 kuruş para için özgür düşünceni satmaya değmez .

Mehmet emin yıldız, 5 yıl önce

bu seçim eğer beka sorunuysa o beka bizim bekamız bugüne kadar sesimiz duyulmadı eğer bu seçimde kendi bekamız için bi tepki koymazsak daha çok bekleriz ben bunu koyu bir ak partili olarak söylüyorum seçim gününe kadar bir sayı açıklanmazsa oy falan vermeyeceğim akp ye. keşke sınava bu kadar çalışıp böyle bir puan almasaydım. başaramamak böyle hakkımın yenmesinden daha az sıkardı canımı...

isimsoyisim01
Kapalı
21 Mart 2019 20:56

dediğinde haklısın ama evinde oturup akvaryumundaki balıkla sohbet edecek dereceye gelsen öyle konuşmazsın atanmışsın ay ortası maaşın tıkır tıkır yatıyor burada özgür düşünce diye nutuk atıyorsun ama dediğinde haklısın ona birşey diyemem doğru söze bir şey denilmez

atthüso, 5 yıl önce

Hayatımda gördüğüm en saçma yazıyı yazmışsın kardeşim yazık sana . A veya B partisinden değilim ama senin gibi düşüncedeki insanlarla bu ülkeyi paylaşmaktan iğreniyorum neden mi ? İlk olarak diyelim ülkede Hükümet A partisi her şeyi çok iyi yapıyor ama senin okuduğun bölüme kadro vermedi diye Her şey yerli yerinde giderken B partisine mi atıyorsun yine diyelim A partisi eğitimi üretimi her şeyi batırdı ama sırf senin bölümüne kadro verdi diye oy mu atacaksın ? Hayat dediğin kısa bir süreç uzun değil 3 kuruş para için özgür düşünceni satmaya değmez .

atthüso
Aday Memur
21 Mart 2019 21:07

Dostum ben 2016 sınavıyla Nisa?n ataması ile atandım her şey 1,5 sene sürdü hak veriyorum zor ben de yaşadım ama geçecek herkes bir şeyler yaşıyor ne sen benim hayatımı ne de ben senin hayatını bilemem değil mi?

atthüso
Aday Memur
21 Mart 2019 21:09

Benim isyanım düşüncelere beklentilere değil herkes iş sahibi olmak ister hemen hak veriyorumama böyle düşünen insanlar benim geleceğimi belirlememeli

isimsoyisim01, 5 yıl önce

dediğinde haklısın ama evinde oturup akvaryumundaki balıkla sohbet edecek dereceye gelsen öyle konuşmazsın atanmışsın ay ortası maaşın tıkır tıkır yatıyor burada özgür düşünce diye nutuk atıyorsun ama dediğinde haklısın ona birşey diyemem doğru söze bir şey denilmez

isimsoyisim01
Kapalı
21 Mart 2019 21:14

gardeş sen boşverde ne kadar lise hemşirealırlar onu söyle

atthüso, 5 yıl önce

Dostum ben 2016 sınavıyla Nisa?n ataması ile atandım her şey 1,5 sene sürdü hak veriyorum zor ben de yaşadım ama geçecek herkes bir şeyler yaşıyor ne sen benim hayatımı ne de ben senin hayatını bilemem değil mi?

22 Mart 2019 11:44

Öyle bir şey olsa 14 Mart'ta bir açıklama gelirdi.

atamaolsun, 5 yıl önce

bence bizi susturmak için seçimden önce sayı verecekler

23 Mart 2019 13:33

düşüncemi değiştirmedim görüşüm nettir bana ters gelen hiç bir siyasi partiyede atama yapacak diye oy vermem ama aylarca emek veriyorsam ve desteklediğim adam özel sektöre yönlendiriyorsa beni dahada kötüsü özel hastanede çalıyorken hakkımın ne derece yendiğini nasıl köle gibi kullanıldığımı bilmeden söylüyorsa bunu benim bu adamı desteklemeyi bırakmam ayıp olmaz diye düşünüyorum. 3 kuruş için düşünce satmaya gelince eğer düşünce özgür düşünceyse sen dış politikaya göre verirsin oyunu x kişisi doların durumuna göre verir y kişisi açılan hastanelere yapılan okullara göre veriri ben atamaya göre veririm bu sizi o kadar iğrendiriyorsa istediğiniz yere gidebilirsiniz bu ülkeye bu demokrasiyi ben getirmedim çünkü...

atthüso, 5 yıl önce

23 Mart 2019 15:12

bize işsizlik belasını görenlerin sandıkta selasını biz okuyacağız partiye bakmaksızın en güçlü ikinci adaya mühürü basın!

kpss1122
Aday Memur
23 Mart 2019 15:31

atama olmasa bile istikrar için iktidar partisine oy vereceğim istikrar olmazsa seçimden sonra atamaların yapılması daha zor girer, o yüzden atama isteyen muhalafet değil iktidar tarafında olmalı.
23 Mart 2019 18:18

o zaman daha cok atama beklersin yallah avm ye istikrar sürerken sen de reyın düzeltirsin diplomanla :)
kpss1122, 5 yıl önce
atama olmasa bile istikrar için iktidar partisine oy vereceğim istikrar olmazsa seçimden sonra atamaların yapılması daha zor girer, o yüzden atama isteyen muhalafet değil iktidar tarafında olmalı.
Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi