Editörler : oto-danisman-expert

19 Mart 2019 12:21

Bayan-Astsubay
Öncelikle selamlar. Bilg. Müh. bayanım. Jandarma Astsubaylığa başvurdum. Spor mülakatına gireceğim. Mülakatlar hakkında biraz Bilgi verebilir misiniz ? Bir de bayan astsubay olmanın iyi ve kötü yanlarını astsubay olanlar cevaplayabilir mi? Şimdiden teşekkürler

Akin5234
Memur
19 Mart 2019 12:49

Merhaba öncelikle hayırlı olsun. fiziki yeterlilik fiziki kontrol ve mülakat olarak 3 aşamadan geçeceğiz. bende sahil güvenlik bilgi teknolojileri kazandım hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun. Önce benim biraz kilo vermem lazım. sonra da koşu mekik çalışmam lazım. Sorunuza cevap veremedim ama yazamadan da geçemedim. Mutluyum.

Yummynu
Aday Memur
19 Mart 2019 20:06

Merhaba, ben de büro yönetimi ve Yönetici Asistanlığı mezunu olarak sahil güvenlik komutanlığına basvurdum. Sınav hakkı kazandım ama fiziki yeterlilik sınavı olacak mı bizim için de? Buna göre ücret yatıracağım

İsmail Kuş
Kapalı
20 Mart 2019 13:45

Jandarmada bayan astsubay olmanın her yönü iyi, eğer kazanırsan hiç düşünme git.

Pcengineer0
Kapalı
20 Mart 2019 18:45

Tüm astsubaylıklar da sonuçta önce asker oluyoruz. Ha sivil memur olacaksan sanmıyorum
Yummynu, 5 yıl önce

Merhaba, ben de büro yönetimi ve Yönetici Asistanlığı mezunu olarak sahil güvenlik komutanlığına basvurdum. Sınav hakkı kazandım ama fiziki yeterlilik sınavı olacak mı bizim için de? Buna göre ücret yatıracağım

muhendis19
Aday Memur
20 Mart 2019 21:23

şuan kkk'da astegmenim karargahta görev yapıyorsunuz. Kadın asb.lar genelde personel şube vs yerlerde evrak işleriyle uğraşıyor.Organizasyon olacaksa konuşma yapılacaksa genelde onlar yapıyor. Bölüklere vermezler. Şuan verilebilecek ortam yok çalıştırmazlar yani. Karargahta çalışanlar benim gördüğüm kadarıyla rahatlar. erkeklere nazaran bayanlar çok daha rahat kolay işlere veriyolar. şimdiden hayırlı olsun

muhendis19
Aday Memur
20 Mart 2019 21:25

askeriyede subay kısmı kadın asblara pozitif ayrımcılık yapıyolar. ki yapmalarını destekliyorum. Bunu göreve başladıgınız zaman görebilirsiniz. Çünkü kadın asblar erkeklere nazaran görevlerine çok daha sadık.sayıca az oldukları için psikolojik desteğe enazından şimdilik ihtiyaçlar bunun bilincinde herkes.

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi