Editörler : swat3410

Kapalı
19 Mart 2019 12:23

Meslekten Kom.yrd sınavı
Merhaba Komiserlik sınavı için nelere çalışmak gerekir hangi konulara hakim olmak gerekir çıkmış sorulara ulaşacağımız bir yer varmıdır? Teşekkürler

M.E.K.Eagle90
Yasaklı
19 Mart 2019 12:28

Emre kardeşim tecrübelerimden bir bukle sunmak isterim.Yazılı sınavdan 100 almanla 65 alman pek birsey farkettirmiyor zira %25i aliniyor; spordan ise yine 100 almanla 80 alman pek birsey farketmiyor zaten cogu 100 alıyor ve %25i aliniyor ;aslolan önemli olan esas olan ana konu ünlü mülakatımız birsey bilmesen görmesen duymasan bile dayı torpil referans vb adlarla adlandırılan olgun varsa %50si alınıyor ve 65 yazili sinavla bile kazanabiliyosun.Onun için yazılı sınava çalışmıyor insanlar mülakata çalışıyorlar takla atıyorlar yalakalık yapıyorlar vb vb hakkım haramdır zati başarılar dilerim

kars2015
Genel Müdür
19 Mart 2019 22:11

Çok kasmana gerek yok aöf cıkmış sorularına bak üstün körü okursun aylarca saatlerce çalışmanı gerektiren bir sınav değil 60 alırsın arkadaşın dediği gibi 60 alanla 100 alan aynı şansda olucam diyorsan şimdiden bak referansa ama benim vicdanım rahat etsin diyorsan kontenjan dahilinde bir puan al ve adamını bul gir hiç yoktan sıralaman iyi olsun ki vicdanın rahat olsun

angarabebesi060606
Daire Başkanı
20 Mart 2019 22:15

Bol bol soru çöz komser olup napcan diyen boş adamlara aldırma moral açısından bide arkadaşı yada kendisi 95 alıp mülakatta elenenlerede kulak asma

Emre0005
Şef
21 Mart 2019 09:49

Aynen bu abin çok görmüş geçirilmiş gibi konustu bilir bu tecrubeli
angarabebesi060606, 5 yıl önce
Bol bol soru çöz komser olup napcan diyen boş adamlara aldırma moral açısından bide arkadaşı yada kendisi 95 alıp mülakatta elenenlerede kulak asma

angarabebesi060606
Daire Başkanı
21 Mart 2019 16:39

Herkese torpilli gözüyle bakarsk ezik olmaya gerek yok 3 kez bende girdim mülakatta elendim:) alışmışsınız torpilde torpil madem öyle polislik mülakatını nasıl geçtin torpilin varmıydı delikanlı gibi söyle bakalım
Emre0005, 5 yıl önce
Aynen bu abin çok görmüş geçirilmiş gibi konustu bilir bu tecrubeli

Emre0005
Şef
21 Mart 2019 16:53

Aynen abi dedigim gibi sen görmüş geçirilmissin 3 defa
angarabebesi060606, 5 yıl önce
Herkese torpilli gözüyle bakarsk ezik olmaya gerek yok 3 kez bende girdim mülakatta elendim:) alışmışsınız torpilde torpil madem öyle polislik mülakatını nasıl geçtin torpilin varmıydı delikanlı gibi söyle bakalım

YENI
Memur
21 Mart 2019 17:26

Meslekten geçenler torpilli, dışardan alınanlar hem torpilli hem gereksiz bölüm mezunu? Peki komiser kim olsun? Bence bu konularda fazla konuşan insanların içinden geçen " komiser ben olmalıydım, neden ben değilim, en çok ben komiser olmalıyım, kimse girmesin, gireni de aşşağılarım, kazananıda aşşağılarım, neden? Çünkü ben olmalıydım."

Emre0005
Şef
21 Mart 2019 17:28

100 meslek dışı alıma sor bakalım elle tutulur bir zeka seviyesinde bölüm bulabilecek misin,100 meslek içi alıma sor bakalım düşük puan alıp zoraki sıralamaya girip nasıl kazanmış :)
YENI, 5 yıl önce
Meslekten geçenler torpilli, dışardan alınanlar hem torpilli hem gereksiz bölüm mezunu? Peki komiser kim olsun? Bence bu konularda fazla konuşan insanların içinden geçen " komiser ben olmalıydım, neden ben değilim, en çok ben komiser olmalıyım, kimse girmesin, gireni de aşşağılarım, kazananıda aşşağılarım, neden? Çünkü ben olmalıydım."

YENI
Memur
21 Mart 2019 17:34

Kardeşim hepimiz aynı teşkilatta çalışıyoruz. Neyin ne olduğunu biliyoruz. Ancak adam yazılı sınavda nere çalışayım gibi bişey sormuş. Herzaman aynı muhabbet hurra torpil falan filan. Hep aynı şeyler. Bizde biliyoruz onu. Ama sorulan sorunun cevabı bu değil.
Emre0005, 5 yıl önce
100 meslek dışı alıma sor bakalım elle tutulur bir zeka seviyesinde bölüm bulabilecek misin,100 meslek içi alıma sor bakalım düşük puan alıp zoraki sıralamaya girip nasıl kazanmış :)

Emre0005
Şef
21 Mart 2019 18:46

Her zaman aynısı oluyor çünkü devrem girenlerin büyük çoğunluğu dayı emmi torpil referansla giriyor.De ki haksızsın ona göre açıklama yapayım
YENI, 5 yıl önce
Kardeşim hepimiz aynı teşkilatta çalışıyoruz. Neyin ne olduğunu biliyoruz. Ancak adam yazılı sınavda nere çalışayım gibi bişey sormuş. Herzaman aynı muhabbet hurra torpil falan filan. Hep aynı şeyler. Bizde biliyoruz onu. Ama sorulan sorunun cevabı bu değil.

paajazit
Yasaklı
21 Mart 2019 19:18

aynen sana katılıyorum o arkadaşa 3 defa geçirilmiş tecrübesi var alışık belli ;))

Emre0005, 5 yıl önce
Aynen abi dedigim gibi sen görmüş geçirilmissin 3 defa
Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi