Editörler : oto-danisman-expert
19 Mart 2019 13:05

Hastane raporu Genelkurmaylıkta?

Arkadaşlar raporum Çankaya Bakanlıklar Genel Kurmaya teslim olmuş bu sorun mudur?

eb1006
Şef
19 Mart 2019 13:58

Kardeşim forumda bir arkadaşın raporunu da genel kurmay'a göndermişler. Sizin raporunuzun gitmesi gereken yer Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Dairesi Başkanlığı'dır. Hastaneye sevk tarihinizden itibaren 45 günlük süreçte Personel Temin'e ulaşmazsa sisteme işlenmez ve adaylığın sıralamaya sokmayacakları için otomatikmen sonlanmış olur. Personel temini arayarak bu durumu düzeltmek zor bence, eğer imkanın varsa direkt giderek yüz yüze görüş. Hatta sana verilen sağlık raporunu da personel temine vermeyi dene. Olmazsa genelkurmay ile iletişime geç.

19 Mart 2019 13:58

Birinin daha bu şekilde olmuş. Doğru yere (Pertem) gönderilsin diye hastaneye geri gönderilmiş raporu. Tamamen hastanenin iş bilmezliği kardeşim. Takipçisi ol, hastaneye gidip bunalt sorumlusu kimse. Sonra senin başın yanar

AdnanRuhi
Aday Memur
19 Mart 2019 19:00

Pertemi aradım elimdeki yedek heyetin verdiği belgeyi yolla dediler. Genelkurmaylığı aradım buraya belge aldığımızda genelkurmay başkanlığına alıyoruz perteme yollamıyoruz dediler. Kışladaki PTT ye kadar ulaştım o da evrakcılarının Genelkurmaylıktan perteme gönderdiğini söyledi kafam 1 milyon oldu. Yarın PERTEME kendim göndereceğim belgemi.

Gökbörü0
Kapalı
19 Mart 2019 19:16

Kardeşim mesaj mı geldi sana genelkurmaylıkta diye

AdnanRuhi
Aday Memur
19 Mart 2019 19:20

hastahaneden heyet belgemin gönderim numarasını aldım öyle baktım

19 Mart 2019 19:29

kardeşim, hangi hastane
AdnanRuhi, 5 yıl önce

hastahaneden heyet belgemin gönderim numarasını aldım öyle baktım

AdnanRuhi
Aday Memur
19 Mart 2019 20:14

Bursa İnegöl devlet Hastahanesi
mülkiyeteftişkurulu, 5 yıl önce
kardeşim, hangi hastane

haydevira
Memur
19 Mart 2019 20:50

Kardeşim eğer raporun örneği sende varsa kendin götür teslim et. Ya da postayla gönder. Ama hastaneyi de il sağlık müdürlüğüne şikayet et. Yaptıkları insanların kaderiyle oynamaktan başka hiçbir şey değil. İş bilmez insanları memur yapıyorlar acayip sinirlendim yani terbiyesizlik bu

AdnanRuhi
Aday Memur
19 Mart 2019 23:02

kargo ile ben kendime aldığım belgeyi göndereceğim fakat bir dilekce falan yazmaya gerek var mıdır acaba ?

Gökbörü01
Aday Memur
19 Mart 2019 23:02

Kardeşim benimkide ulaşmamış yoldayım perteme gidiyorum

AdnanRuhi
Aday Memur
19 Mart 2019 23:11

Özel mesaja bakar mısın hocam
Gökbörü01, 5 yıl önce

Ahmet581453
Aday Memur
19 Mart 2019 23:38

Arayıp mı öğrendin
Gökbörü01, 5 yıl önce

Gökbörü01
Aday Memur
20 Mart 2019 01:03

Aynen pertemle görüştüm
Ahmet581453, 5 yıl önce
Arayıp mı öğrendin

Bögühan
Memur
20 Mart 2019 11:50

Valla kardeş aynı durum bende de vardı ben bugün elden yolladım Raporu

AdnanRuhi
Aday Memur
20 Mart 2019 18:55

Olaya acıklık getireyim. Cok bildiğini düşünen ve akıl almayan hastahane calısanları evraklarımı MSB'ye yollamış. MSB ise Cankaya'da. Gitmesi gereken yer PERSONEL TEMİN DAİRE BAŞKANLIĞI o ise Cebeci' de. PERTEM ile görüştüm kendi evrağımı PTT ile cebeciye postaladım.

20 Mart 2019 19:17

perteme ulaşamıyorum meşgul irtibat numarası verebilir misiniz arkadaşlar önemli

Bögühan
Memur
20 Mart 2019 19:57

Bu saatte ulaşamazsın hafta içi mesai saatleri arasında ara telefon pertem internet sitesinin altında iletişim kısmında yazıyor

Seçkin1616
Aday Memur
20 Mart 2019 20:54

Bende Inegol Devlet Hastanesinden aldim,bugun MSB'nı aradim,rapor 'rapor inceleme merkezine' falan gitmis dediler.Ordan perteme mi yollayacaklarmis.Hasil evrak kayittaki isguzarligin geldigi nokta bu !
AdnanRuhi, 5 yıl önce

Olaya acıklık getireyim. Cok bildiğini düşünen ve akıl almayan hastahane calısanları evraklarımı MSB'ye yollamış. MSB ise Cankaya'da. Gitmesi gereken yer PERSONEL TEMİN DAİRE BAŞKANLIĞI o ise Cebeci' de. PERTEM ile görüştüm kendi evrağımı PTT ile cebeciye postaladım.

Toplam 18 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi