Editörler : Pangaea
20 Mart 2019 01:13

Yeter artık !!!

Kpss'den yüksek puan aldık. Hala bekliyoruz. 2016'da sınava girenler ne çok şanslıymışlar. Vallahi rezalet bir döneme denk geldik. Sınava hazırlanırken seçim var alım çok olur diye gazladı hocalarımız şimdi geldiğimiz duruma bak. Aylardır işsiz evlerde atama bekliyoruz umutsuzca.

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
20 Mart 2019 09:22

Kardeşim ben anlatmaktan dilimde tüy bitti .Bırak 2016 yı bu yilin tek mağdur bölümü biz olduk. Toplu hareket etmezsek sonumuz eyvah!!!Kurumların insan kaynaklarından tutunda bakanlarin programlarina kadar yetmedi en yukarıya kadar, Kpss sonuç belgelerimizi gostermezsek , kendimizi anlatmazsak bitmişiz.

Mnaaaa
Kapalı
20 Mart 2019 10:18

Sakin ol Çılgıninşaat adam :) Burada kimse kimseyi takmaz. Ama rahatlarsin biraz. O da ne işe yarar?

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
20 Mart 2019 11:13

şu Yüksek puanları başka bir bölüm alsın ustelik bide 40 kadro versinler yakarlar yikarlar ortalığı yeminle

samsamce
Aday Memur
20 Mart 2019 14:44

Bize uygun olan ne ilan açılırsa başvurun inşaatçı kardeşlerim beklemenin anlamı yok. Düz memur olur, uzmanlık olur. madem bize uygun kadro açılmıyor bize de başkalarının kadrolarına yonelmekten başka yol gözükmüyor .boşta kalmaktan özel sektörle uğraşmaktan iyidir .

Torpilsizgenco
Aday Memur
21 Mart 2019 15:18

Mayıs ayı da geçsin de düz memurluk yolları taştan başka çare kalmadı . 2016 yılında olsa kurum beğenirdik şimdi hiç . Çevre mühendisleri çok uğraştılar haber kanallarına twet ler vs bizden çok kadroları var şu an
samsamce, 5 yıl önce

Bize uygun olan ne ilan açılırsa başvurun inşaatçı kardeşlerim beklemenin anlamı yok. Düz memur olur, uzmanlık olur. madem bize uygun kadro açılmıyor bize de başkalarının kadrolarına yonelmekten başka yol gözükmüyor .boşta kalmaktan özel sektörle uğraşmaktan iyidir .

Yunus.Emre.K
Aday Memur
21 Mart 2019 15:36

Çevre mühendisleri sizden çok mu ? :D Neyse buna açıklama yazmaya dahi tenezzül etmiyeceğim :D

21 Mart 2019 18:59

Yahu ülke ekonomisi resmen batıyor ve en geç 2 sene sonra mevcut sözleşmeli memurların yarıya yakını görevden alınacak siz ise kadro bekliyorsunuz.Allah akıl fikir versin size ne diyeyim!

En az 10 sene ekonomik darboğazdan kurtulamayacağız gençler,kendinizi buna göre hazırlayın.Tarım ve hayvancılığımız da bitik durumda,1-2 sene sonra milleti makarna, pirinç,ekmek kuyruklarında falan göreceksiniz.Burası Ortadoğu bataklığında bir ülke artık, uyanın gençler! Aklı olan gerekirse bir Balkan ülkesine kaçar kurtulur,kaçamayanlar çok çile çekecek ne yazık ki!

çılgıninşaatçı
Şube Müdürü
21 Mart 2019 19:06

Geldi yine Büyük Orta Doğu Projesi uzmanı :)

Sen gitsene kardeşim niye buralardasın. Madem çok ileri görüşlü olduğunu iddiaa ediyorsun neden hala burdasın ? Sade lafsın !

ekonomik.çöküş, 5 yıl önce

Yahu ülke ekonomisi resmen batıyor ve en geç 2 sene sonra mevcut sözleşmeli memurların yarıya yakını görevden alınacak siz ise kadro bekliyorsunuz.Allah akıl fikir versin size ne diyeyim!

En az 10 sene ekonomik darboğazdan kurtulamayacağız gençler,kendinizi buna göre hazırlayın.Tarım ve hayvancılığımız da bitik durumda,1-2 sene sonra milleti makarna, pirinç,ekmek kuyruklarında falan göreceksiniz.Burası Ortadoğu bataklığında bir ülke artık, uyanın gençler! Aklı olan gerekirse bir Balkan ülkesine kaçar kurtulur,kaçamayanlar çok çile çekecek ne yazık ki!

21 Mart 2019 21:07

sen neden kaçmıyosun senin aklın yok mu? senin gibi felaket tellallığı yapanlara inat ülkemiz kalkınmaya devam edecek. son dönemde bazı hatalar olmuş olabilir ama telafi edilir cefasız sefa olmaz ben de çok çalıştım çabaladım çok şükür hamdolsun atandım Allah herkese de nasip etsin

ekonomik.çöküş, 5 yıl önce

21 Mart 2019 21:39

2016 kpss ile dünya kadar inşaatçı aldılar..şimdi ikimi alırlar :D

Torpilsizgenco
Aday Memur
22 Mart 2019 10:40

Ölsen keşke
be daha ölemedim, 5 yıl önce

2016 kpss ile dünya kadar inşaatçı aldılar..şimdi ikimi alırlar :D

22 Mart 2019 10:43

Merak etme @be daha ölmedim o ikini(!) bedeninde münasip yer bulup oraya monte ederler..

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
22 Mart 2019 12:28

Ben daha ölmedim ki , öl de kurtulalım inşaatçi düşmanı utanmaz herif.186 tane msb den aldınız hala utanmadin mı?
Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi