Editörler :
20 Mart 2019 19:08   

Kapalı
Koruma ve güvenlik görevlisi

Arkadaşlar Adalet bakanında Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak çalışan varmı. mumkunmu bize meslekle ve çalışma şartlarını ilgili bilgi verse. . yada bu konuda bilgisi olan biri varmı yardımcı olsa .saygılar..

21 Mart 2019 02:24

hayatixxx
Daire Başkanı

adliyelerdeki özel güvenlik personellerinden bahsediyorsan, birader için geçen gün güvenlik amirlerine sordum nasıl başvuruluyor diye biz de bilmiyoruz dedi, sanırım onlar da katiplik gibi sınav ve mülhakat sistemi ile alınacaklar

21 Mart 2019 07:21

cilemsin2117
Kapalı

ben adalet bakanlığı merkez teşkilatı için dedim . il ilçe adliyeler için değıl .. tabi ben ankarada ikamet etmedığım için . ucretı çalışma saatlerini merak ediyorum . gidipte sonra yarı yolda birakmiyalım .

22 Mart 2019 02:59

hayatixxx
Daire Başkanı

ben adalet bakanlığı merkez teşkilatı için dedim . il ilçe adliyeler için değıl .. tabi ben ankarada ikamet etmedığım için . ucretı çalışma saatlerini merak ediyorum . gidipte sonra yarı yolda birakmiyalım .

cilemsin2117, 5 ay önce - Alıntıya git

bakanlığa merkezi atama ile yapabilirler

22 Mart 2019 07:15

cilemsin2117
Kapalı

bakanlığa merkezi atama ile yapabilirler

hayatixxx, 5 ay önce - Alıntıya git

bu sefer merkezi değil mulakatla alıyorlar . sizin bilginiz varmi acaba Koruma ve güvenlik görevlisi ilgili bilginiz . merak ediyorum da

22 Mart 2019 18:14

hayatixxx
Daire Başkanı

bu sefer merkezi değil mulakatla alıyorlar . sizin bilginiz varmi acaba Koruma ve güvenlik görevlisi ilgili bilginiz . merak ediyorum da

yukarda dediğim gibi taşra adliyesi için güvenlikçiye sordum bilmediğini söyledi, ama bakanlıkta görevlendirmeler senelerdir merkezi atamalarla yapılır yüzde 90ı

22 Mart 2019 20:57

cilemsin2117
Kapalı

yukarda dediğim gibi taşra adliyesi için güvenlikçiye sordum bilmediğini söyledi, ama bakanlıkta görevlendirmeler senelerdir merkezi atamalarla yapılır yüzde 90ı

hayatixxx, 5 ay önce - Alıntıya git

siz oyle diyorsunuzda hocam . bende mulakata katılmayı kazandim nasil oluyor şimdi

23 Mart 2019 00:08

Zukoa
Aday Memur

siz oyle diyorsunuzda hocam . bende mulakata katılmayı kazandim nasil oluyor şimdi

Siz şimdi neyi öğrenmek istiyorsunuz tam olarak
23 Mart 2019 07:45

cilemsin2117
Kapalı
Siz şimdi neyi öğrenmek istiyorsunuz tam olarak
Zukoa, 5 ay önce - Alıntıya git

ben çalışma saatlerini ve maaşı bide bselli bi sure çalıştıktan sonra tayin istenebilir mi .

23 Mart 2019 10:28

Zukoa
Aday Memur

ben çalışma saatlerini ve maaşı bide bselli bi sure çalıştıktan sonra tayin istenebilir mi .

Özelden yazın
Toplam 9 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?