Editörler :
20 Mart 2019 21:27   

Rize İKM yedekler
Rize İKM yedeklerde aranan varmı arkadaşlar şansımız nedir araştıran varmı ?
21 Mart 2019 10:11

SMTATY
Aday Memur

adli̇yeyi̇ sürekli̇ ariyordum .ama artik yeter dedi̇ler bi̇z bi̇ geli̇şme olursa si̇zi̇ arariz dedi̇ler artik ariyamiyorum .tabi onlarda hakli bi̇şey di̇yemiyorum 1.yedek çağrilacak di̇ye duydum .10gun falan önce şi̇mdi̇ durum ne bi̇ bi̇lgi̇m yok

25 Mart 2019 20:21

eminozcelik
Aday Memur
Bitün yedekleri almaları lazım galiba bugüne kadar yedek bırakmamışlar dışarda . Sizde bi araştırın bi bilgi duyan olursa burdan haberleşelim veya tüm yedekleri toplayıp bi wp grubu kursak bi yerlere baskı yaparak tüm yedekleri aldırabiliriz belkide ?
26 Mart 2019 10:22

yarenbegi07
Aday Memur
Bitün yedekleri almaları lazım galiba bugüne kadar yedek bırakmamışlar dışarda . Sizde bi araştırın bi bilgi duyan olursa burdan haberleşelim veya tüm yedekleri toplayıp bi wp grubu kursak bi yerlere baskı yaparak tüm yedekleri aldırabiliriz belkide ?
eminozcelik, 6 ay önce - Alıntıya git

Açıkta kalan yedek oldu kardeş yedek alımı bazı seneler oldu

26 Mart 2019 20:29

eminozcelik
Aday Memur

Açıkta kalan yedek oldu kardeş yedek alımı bazı seneler oldu

yarenbegi07, 6 ay önce - Alıntıya git
Adliyeden bana söylenen buydu onların yalancısıyım
27 Mart 2019 09:26

SMTATY
Aday Memur

arkadaşlar pazertesi̇ günü adli̇yeyle tekrar görüşüldü.soylenen cevap şu 1.yedeği̇n evraklarini i̇stedik .ama öbür yedeklerle i̇lgi̇li̇ şuan bi̇r geli̇şme yok dendi̇ .i̇nşallah butun yedekleri̇ çağrirlar ama öle bi durumun olmasi bi̇raz zor gi̇bi̇ sanki̇

31 Mart 2019 23:22

karanfil2
Aday Memur

arkadaşlar pazertesi̇ günü adli̇yeyle tekrar görüşüldü.soylenen cevap şu 1.yedeği̇n evraklarini i̇stedik .ama öbür yedeklerle i̇lgi̇li̇ şuan bi̇r geli̇şme yok dendi̇ .i̇nşallah butun yedekleri̇ çağrirlar ama öle bi durumun olmasi bi̇raz zor gi̇bi̇ sanki̇

SMTATY, 6 ay önce - Alıntıya git

erkeklerde mi ?

01 Nisan 2019 10:44

SMTATY
Aday Memur

evet erkeklerde

01 Nisan 2019 10:55

karanfil2
Aday Memur

asil hiç işe başlamamış denildi. bilginiz var mı ?

01 Nisan 2019 12:42

SMTATY
Aday Memur

BAYANLARDA DURUM NE BİLMİYORUM .AMA ERKEKLER İŞE BAŞLADILAR .COK OLDU

03 Nisan 2019 18:28

karanfil2
Aday Memur

evet bayanlar ve erkekler aynı anda başladı zaten.

Toplam 10 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?