Editörler : E.Kayı Han
21 Mart 2019 10:39

4/B Sözleşmeli tayin hk.

İçişleri 4/b sözleşmeli büro personeli olarak 1.5 yıldır calışıyorum. Eşimde aynı ilde sözleşmeli ikm olarak atandı ancak farklı ilçelerdeyiz aramızda mesafe 90 km Merkez ilçeye tayin isteme hakkım olur mu?

Bilen biri acil cevap verebilir mi ?

Gs-190511
Şef
28 Mart 2019 16:45

Hocam bu sorunun bi benzeri bizde var. Ben çakılı kadroyum eşim içişlerinde 4b büro personeli farklı illerdeyiz. 1 yılda geçti eşimi yanıma getirmek için başvuru yapacaz ama bunla ilgili bir yol gösteren yok malesef.banada bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim.

tutu.k
Aday Memur
29 Mart 2019 14:13

Tayini Genel Müdürlük yapiyo. Benim eşim asker,bana norm kadro çıkarmaları lazım kanunen, kadro yok denilemez bana . Ama Genel Müdürlük 2018de yapılan atamalarla kadroları doldurduk diye cevap yazdı,red verdi. Bu sene bidaha deneyeceğim Mayıs ayinda
Gs-190511, 5 yıl önce
Hocam bu sorunun bi benzeri bizde var. Ben çakılı kadroyum eşim içişlerinde 4b büro personeli farklı illerdeyiz. 1 yılda geçti eşimi yanıma getirmek için başvuru yapacaz ama bunla ilgili bir yol gösteren yok malesef.banada bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar varsa sevinirim.

Teknisyen2089
Genel Müdür
29 Mart 2019 16:09

Sözleşmeli Arkadaşlarım, tüm meslektaşlarımız ile eşit olanaklara sahip olabilmemiz yalnızca aynı statüde olmak kaydıyla gerçekleşecektir. Bu doğrultuda düzenlenen etkinliklere sizleri de davet ediyoruz. Gelin destek olun ve hak ettiğimiz Memur Sıfatını hep birlikte kazanalım. Talebimiz yalnızca Eşitliktir. Bu bağlamda tek çatı altında toplanmamız önem arz etmektedir. Detaylı bilgi edinebilmek için forumun 4B'li Sözleşmeli Personeller bölümündeki "4B li Personeller Kadro İstiyor" başlığını takip edebilirsiniz.

Gs-190511
Şef
29 Mart 2019 20:22

Teşekkür ederim. Bizde nisan mayıs gibi tayin isteyeceğiz hayırlısı artık.
tutu.k, 5 yıl önce
Tayini Genel Müdürlük yapiyo. Benim eşim asker,bana norm kadro çıkarmaları lazım kanunen, kadro yok denilemez bana . Ama Genel Müdürlük 2018de yapılan atamalarla kadroları doldurduk diye cevap yazdı,red verdi. Bu sene bidaha deneyeceğim Mayıs ayinda

tutu.k
Aday Memur
30 Mart 2019 23:11

Gelişmeleri burdan yazarsınız olur mu?Hakkımızda hayırlısı olsun :)
Gs-190511, 5 yıl önce
Teşekkür ederim. Bizde nisan mayıs gibi tayin isteyeceğiz hayırlısı artık.

mrtylm
Şef
01 Nisan 2019 16:49

memuriyetime başlayalı 2 ay oldu ( sözleşmeli , işkur büro ) 1 yıl dolmadan mazeret tayini isteyebil

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi