Editörler : Lanet
21 Mart 2019 23:30

2018/2 GSB Güvenlik soruşturması

Gençlik ve spor bakanlığına atanan arkadaşlar bakanlıktan size bir dönüş oldu mu göreve başlamanıza ilişkin?

Gamze Kaygısız
Aday Memur
22 Mart 2019 12:45

Ben iki gün önce bakanlığı aradım henüz güvenlik soruşturması bitmeyen arkadaşlar varmış onları bekliyoruz mecburen

Psikolog0607
Aday Memur
22 Mart 2019 15:54

Ben bugün aradım bakanlığı beni o numaradan o numaraya yönlendirdiler tek bir bilgi bile vermediler. Hem bildiğim kadarıyla kimin soruşturması bitiyorsa çağırıyorlarmış diğerlerini beklemiyorlarmış. Hani en azından sizinki bitmiş ama diğerlerini bekliyoruz diyebilirlerdi onu bile demediler.

mervehblgl
Aday Memur
22 Mart 2019 16:53

Ben geçen hafta aradığımda birkaç kişinin soruşturma dosyası gelmedi onları bekliyoruz, gelince toplu olarak değerlendirilecek dedi. Ben bu hafta haber gelir diye umuyordum ama hafta sonu geldi.

Gamze Kaygısız
Aday Memur
22 Mart 2019 16:54

Aynen bana da toplu bir şekilde çağırılacak herkes dendi

mervehblgl, 5 yıl önce

Ben geçen hafta aradığımda birkaç kişinin soruşturma dosyası gelmedi onları bekliyoruz, gelince toplu olarak değerlendirilecek dedi. Ben bu hafta haber gelir diye umuyordum ama hafta sonu geldi.

Psikolog0607
Aday Memur
22 Mart 2019 17:33

Ben bugün 5 6 numarayı aradım en sonunda açılmayan bir numaraya yönlendirdiler. Keşke bana da böyle söyleselerdi sadece dosyamın onlara ulaşıp ulaşmadığını sormuştum. Inşallah bir an önce gelir herkesin dosyası da hemen göreve başlarız diğer kurumlarda başlayanlar olmuş umarım 15 nisan sonrasına sarkmaz.

mervehblgl
Aday Memur
22 Mart 2019 18:25

bakanlığı arayınca bakanlık atama şube birimine bağlatın o birim ilgileniyor.

Psikolog0607
Aday Memur
22 Mart 2019 20:04

Onun numarası var mı bana özelden atabilir misin beni sonu 72 64 olana yönlendirdiler

Gamze Kaygısız
Aday Memur
26 Mart 2019 21:28

Bu hafta bakanlıkla görüşen oldu mu

celik8985
Aday Memur
29 Mart 2019 14:22

az önce aradım 1-2 kişinin güvenlik soruşturmasını bekliyoruz dediler

Gamze Kaygısız, 5 yıl önce

Bu hafta bakanlıkla görüşen oldu mu

Gamze Kaygısız
Aday Memur
29 Mart 2019 14:32

Haftaya da çağrılamayız

Psikolog0607
Aday Memur
05 Nisan 2019 17:25

Bu hafta kurumdan haber alan oldu mu? Hayır yani daha ne kadar bekleyeceğiz! Bizden sonra atanan doktorlar öğretmenler göreve başlamış biz hala bekliyoruz.

celik8985
Aday Memur
06 Nisan 2019 12:16

Çarşamba günü aradım, birkaç kişi kaldı onları bekliyoruz dediler yine. Umarım mesajları görüp soruşturmasını sorgulayan olur da daha çok beklemeyiz.
Psikolog0607, 5 yıl önce

Bu hafta kurumdan haber alan oldu mu? Hayır yani daha ne kadar bekleyeceğiz! Bizden sonra atanan doktorlar öğretmenler göreve başlamış biz hala bekliyoruz.

Psikolog0607
Aday Memur
06 Nisan 2019 18:09

Benim anlamadığım da kimse bu dosyası gitmeyenler bilmiyorlar mı gitmediğini, sorgulamıyorlar mı neden gitmedi diye? Sonuçta onlardan dolayı bizler de bekliyoruz ve hala gelmedi diyorlarsa bu süreç çok uzayacak gibi duruyor.

celik8985, 5 yıl önce
Çarşamba günü aradım, birkaç kişi kaldı onları bekliyoruz dediler yine. Umarım mesajları görüp soruşturmasını sorgulayan olur da daha çok beklemeyiz.

Gamze Kaygısız
Aday Memur
06 Nisan 2019 19:39

Bakanlık kimin dosyasının ulaşmadığını belirtse daha kolay olurdu

celik8985
Aday Memur
06 Nisan 2019 20:58

Böyle bir bilgiyi kesinlikle vermez, vermemeli de.

memureinss
Aday Memur
06 Nisan 2019 23:34

Neden herkes bekleniyor ki cok sacma biteni çağrsınlar

compeng4
Aday Memur
07 Nisan 2019 01:13

Üyeliğimin silinmesini istedim yasaklı şeklinde görünüyorum bu şekilde mi iptal ediliyor üyelik

Psikolog0607
Aday Memur
07 Nisan 2019 16:16

Zaten olması gereken o. Biteni çağırmalılar. 1 2 kişi için 50 kişinin bekletilmesi mantıklı değil. Ama bakanlığın genel tutumu bu galiba "bekletmek".

memureinss, 5 yıl önce

Neden herkes bekleniyor ki cok sacma biteni çağrsınlar

Psikolog0607
Aday Memur
07 Nisan 2019 16:19

Bunu kişilerin kendisi öğrenebilir ki. Aradan kaç ay geçti biz nasıl soruyorsak onlar da sorup öğrenebilir. Emniyet dosyanın gidip gitmediği hakkında bilgiyi verir. Gitmediyse bu kişilerin bir şekilde sıkıştırması lazım hani neden 3 aydır gitmiyor gibisinden diye düşünüyorum. Bence kurum da pekala emniyetle irtibat halinde olabilir. Sonuçta eğer bu dosyalar gelmeden işlem yapılamıyorsa. Ki yasal süreç 60 iş gücü o da bitmek üzere.

compeng4
Aday Memur
07 Nisan 2019 21:46

Bi arkadaş bu durumla ilgili başlık oluşturabilir mi arayıp öğrensin herkes gerçekten soruşturmasının durumunu birkaç kişiyi bekliyoruz neredeyse 1 aydır

Psikolog0607, 5 yıl önce

Bunu kişilerin kendisi öğrenebilir ki. Aradan kaç ay geçti biz nasıl soruyorsak onlar da sorup öğrenebilir. Emniyet dosyanın gidip gitmediği hakkında bilgiyi verir. Gitmediyse bu kişilerin bir şekilde sıkıştırması lazım hani neden 3 aydır gitmiyor gibisinden diye düşünüyorum. Bence kurum da pekala emniyetle irtibat halinde olabilir. Sonuçta eğer bu dosyalar gelmeden işlem yapılamıyorsa. Ki yasal süreç 60 iş gücü o da bitmek üzere.

Toplam 78 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi