Editörler :
22 Mart 2019 15:26   

Katip arkadaşlar veya adaylar yardımınıza ihtiyacım var

arkadaşlar şuan 60-70 arası yazabiliyorum sizce devam etmeli miyim yoksa sınava kadar bu iş olmaz mı

22 Mart 2019 15:59

can1566
Aday Memur

sürekli çalışırsan yetişirsin, merak etme

22 Mart 2019 16:12

can-dan
Aday Memur

sınav ne zaman olur bir tahminiz var mı

22 Mart 2019 16:40

tatilde
Aday Memur

ikm düşünüyordum m5 bilişime baktım 105-110 arası yazdıgımı farkettim. 10 parmak yazamıyorum. puanım 80 sizce ikm mi katiplik mi ? ve önceki mülakatlara göre en az kaç kelime yazmalıyım

23 Mart 2019 08:45

21li
Aday Memur
ikm ol kardeş evliyim 1 çocuğum var zaten bi hafta sonunuz var dedik dün müdürümüz birikmiş dosyalar var hafta sonu geleceksiniz dedi aha adliyeye gidiyorum şuan ve bunun için devlet 1 kuruş mesai ödemiyor. Birikmiş dedikleri dosyalar ben katıp olmadan 5, 6 yıl önceki dosyalar.
23 Mart 2019 08:51

21li
Aday Memur
şunu da ilave edeyim maksat sorun cevapsız kalmasın. gidip sınava gireceğin komisyonun hangi klavyeyi önüne koyacağını öğren mesela a4 tech ise hangi modeli olacağını falan. o klavyeyi alıp öyle çalış. bu sınavda çok işini görecektir emin ol. sonra evde yazdığın sayı seni asla gaflete düşürmesin genelde evde çalışırken sayı daha yüksek olur sınav anında gerek gürültü gerek heyecan faktörü sayıyı düşürür. bunu aşmanın yolu bazı sitelerde klavye çalışırken tuş sesini açma olayı var onu dene yani gürültüye alıştır beynini. Allah kolaylık versin.
23 Mart 2019 09:39

tatilde
Aday Memur
şunu da ilave edeyim maksat sorun cevapsız kalmasın. gidip sınava gireceğin komisyonun hangi klavyeyi önüne koyacağını öğren mesela a4 tech ise hangi modeli olacağını falan. o klavyeyi alıp öyle çalış. bu sınavda çok işini görecektir emin ol. sonra evde yazdığın sayı seni asla gaflete düşürmesin genelde evde çalışırken sayı daha yüksek olur sınav anında gerek gürültü gerek heyecan faktörü sayıyı düşürür. bunu aşmanın yolu bazı sitelerde klavye çalışırken tuş sesini açma olayı var onu dene yani gürültüye alıştır beynini. Allah kolaylık versin.
21li, 5 ay önce - Alıntıya git
Değerli yorumlarınız İçin çok teşekkür ederim hocam. Size de Allah kolaylık versin
25 Mart 2019 04:24

bozduman06
Kapalı
21li, 5 ay önce - Alıntıya git

hocam ilan daha çıkmadan arasak sorsak nasıl olur sizce?? derler mi??????

a4 tech vs. diye..???

25 Mart 2019 12:02

can-dan
Aday Memur

ilan çıkmadan cvp vermezller diye düşünüyorum hocam. yalnız bana yardımcı olan kimse olmadı

25 Mart 2019 12:03

can-dan
Aday Memur

arkadalar ne yapmam lazım bırakmalı mıyım devam mı etmeliyim çalışmaya

25 Mart 2019 17:03

bozduman06
Kapalı

Hocam f de yükselme şansı daha fazla F iseniz yardırırsınız daha ilan çıkmaz.. çıksa bile onun başvurusu var, değerlendirilmesi var.. var oğlu var..!

26 Mart 2019 11:44

can-dan
Aday Memur

çok teşekkür ederim hocam

26 Mart 2019 15:07

Ziya ALTAY
Aday Memur

Psikolojik boyutunu düşünmeni isterim bence katip ol İKM gece nöbetleride var daimi olarak bayramlarda çalışıyorsun en azından katıplıkte bayramda evındesın 2 senede bir denk gelıyor sadece oda 1 hafta tutuyorsun iş oldukca gıdıyorsun. Angarya işler yok her mahkemede bir değil meslekten soğutulan insanlar burada elindeki işi kötülüyorlar. Bence katiplık İKM olucaksan psıkolojık olarak hazır olmanı ısterım cnku hayattan beklentısı olmayan mahkumlarla aynı yerdesın yarı hapis şeklinde ki gece gündüz vardıya sıstemı var.

Toplam 12 mesaj

ANKET
Hükümetin, Memur Sen'e önerdiği memur maaş zam oranını nasıl buldunuz? (2020 yılı için %3,5+%3 ile enflasyon farkı)