Editörler : swat3410

garagolcu
Aday Memur
07 Kasım 2023 10:39

grup amirinin karakolun kuytu köşelerinde koymasından iyidir ahahaha herkes biliyor neyin ne olduğunu
Mrv5155, 5 ay önce
Ya emmiler bişey diyeceğim. Bu güven masaları amma k.ymuş size be hadi eyvallah

Mrv5155
Aday Memur
07 Kasım 2023 10:41

Sizi Allah bildiği gibi yapsın . En iyi siz çalışıyorsunuz aferin size . Lüzümsuzlar
garagolcu, 5 ay önce
grup amirinin karakolun kuytu köşelerinde koymasından iyidir ahahaha herkes biliyor neyin ne olduğunu

garagolcu
Aday Memur
07 Kasım 2023 10:52

https://forum.memurlar.net/konu/2505233 https://forum.memurlar.net/konu/2479546 bi konu açmışsın eşim bekçi gihe nasıl geçerim bi konu açmışsın eşim esnaf gihe nasıl geçerim bi konuda eşim belediyede çakılı kadro gihe nasıl geçerim madem o kadar çalışmayı sevmiyorsun istifa et git ayrıca eşinde maşallah kaç yerde memur sa nkföföföf
Mrv5155, 5 ay önce
Sizi Allah bildiği gibi yapsın . En iyi siz çalışıyorsunuz aferin size . Lüzümsuzlar

Mrv5155
Aday Memur
07 Kasım 2023 10:56

bişeyden anlamadığın burada belli. umarım yaşadığım çaresizliği sen de yaşasın . umarım bir kızın olur ve benim Şuan maruz kaldığım şeylere dibine kadar o da maruz kalır . kadın düşmanları sizi
garagolcu, 5 ay önce
https://forum.memurlar.net/konu/2505233 https://forum.memurlar.net/konu/2479546 bi konu açmışsın eşim bekçi gihe nasıl geçerim bi konu açmışsın eşim esnaf gihe nasıl geçerim bi konuda eşim belediyede çakılı kadro gihe nasıl geçerim madem o kadar çalışmayı sevmiyorsun istifa et git ayrıca eşinde maşallah kaç yerde memur sa nkföföföf

garagolcu
Aday Memur
07 Kasım 2023 11:03

kardeşim çalışmaya niyetin yoksa çalışma daha sıçtğınz kurumamış hemen yatış kaçma peşindesiniz o soktuğum yerde biri çalışacak mutlaaka senin kızın var diye çalışma kapatın gidin o zaman hem yatalım hem 30 maaş alalım oh başka bi iş varmı kadın düşmanı değiliz kadın polislerin varlığına düşmanız jfkflff varsa yoksa işiniz gücünüz işten kaçmak
Mrv5155, 5 ay önce
bişeyden anlamadığın burada belli. umarım yaşadığım çaresizliği sen de yaşasın . umarım bir kızın olur ve benim Şuan maruz kaldığım şeylere dibine kadar o da maruz kalır . kadın düşmanları sizi

Mrv5155
Aday Memur
07 Kasım 2023 11:09

ulan benim ağzımı şurda açtırma . bak pis konuşacağım . güven masası nerde masada oturuyor ? it gibi çalışıyoruz zaten. ha ama yok sizin midenizin darlığı aynı maaşı almamız değil mi? ooohhhh alıyorum miiiisss gibi ohhhh hadi engel ol klavye delikanlısı ? okumuşum çalışmışım kazanmışım gelmişim sana mı dert oldu ? devletim sağolsun vermiş bana bu hakkı ooohhhh zoruna mı gitti ? eş durumundan hakkımı da vermiş istediğim gibi de değerlendireceğim oooh ? var mı bir sorun ? varsa da umurumda bile değil hadi bas git şimdi senin gibi insanlarla daha fazla muhatap olmak istemiyorum
garagolcu, 5 ay önce
kardeşim çalışmaya niyetin yoksa çalışma daha sıçtğınz kurumamış hemen yatış kaçma peşindesiniz o soktuğum yerde biri çalışacak mutlaaka senin kızın var diye çalışma kapatın gidin o zaman hem yatalım hem 30 maaş alalım oh başka bi iş varmı kadın düşmanı değiliz kadın polislerin varlığına düşmanız jfkflff varsa yoksa işiniz gücünüz işten kaçmak

garagolcu
Aday Memur
07 Kasım 2023 11:13

ooohhhh demenle nasıl polis olduğun anlaşılıyor aynı maaşı alıyorsak it gibi çalışacaksın tabi hadi git dostları diğer rafa taşı sen ahahaha devletin seni polis yaptıysa polislşk yap kaçma devletine ihanet etme ulan bide çalıştım kazandım demezmş ahahahaha
Mrv5155, 5 ay önce
ulan benim ağzımı şurda açtırma . bak pis konuşacağım . güven masası nerde masada oturuyor ? it gibi çalışıyoruz zaten. ha ama yok sizin midenizin darlığı aynı maaşı almamız değil mi? ooohhhh alıyorum miiiisss gibi ohhhh hadi engel ol klavye delikanlısı ? okumuşum çalışmışım kazanmışım gelmişim sana mı dert oldu ? devletim sağolsun vermiş bana bu hakkı ooohhhh zoruna mı gitti ? eş durumundan hakkımı da vermiş istediğim gibi de değerlendireceğim oooh ? var mı bir sorun ? varsa da umurumda bile değil hadi bas git şimdi senin gibi insanlarla daha fazla muhatap olmak istemiyorum

Gydm
Müsteşar Yardımcısı
07 Kasım 2023 16:44

Merve güven masası emmiler size amma koymuş demekle argoyu sen başlatmışın sonra beddua etmişin. bir kadına herşeyden önce nezaket yakışır efendilik yakışır ki kadının doğasında bu vardır. yani sen sıkıştığın zaman argo kullanacaksın demek olmuyo her ortamda her şartta nezaketli olmak zorundasın efendi olmak zorundasın. sana yakışan budur. bu teşkilat buna izin vermiyo diyip de erkekleşmek de fosilleşmek de olmaz. en kötü şarttlarda bile nezaket efendilik unutma . garakolcu yüzde 100 haklı bu konuda. şu teşkilatın yüzde 100 aynı sorunu yaşasa aynı şartlarda çalışsa daha güçlü sesimiz çıkar birisi ölüme yatar biri it gibi çalışır yorulur gecesi gündüzü belirsizdir.

The PÖH
Kapalı
08 Kasım 2023 00:27

Garagolcu merhaba. Bu konuya ve başka konulara yaptıgın yorumlar dikkatimi çekti. Polis olduğundan şüphelendiğim ve polise yakısmayan tabirler kullandığın için bu ve başka konulara yaptıgın yorumlarla alakalı gerekli goruntulerı alıp

Tck 220/8

Tck 299

Tck 125

Polis vazife ve selahiye kanuna aykırılık tan cimer ve savcılık kanalından senden şikayetci oldum.

garagolcu, 5 ay önce
Toplam 69 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi