Editörler : E.Kayı Han
23 Mart 2019 00:05

4b lilerin tayin hakkı yok mu?

Adalet Bakanlığında çalışan sözleşmeli katibin tayin hakkı yok mu ...

Secaat
Memur
23 Mart 2019 22:32

Benim bildigim yokama yine arastirin

Aslhsyn
Aday Memur
24 Mart 2019 19:09

2 yıl çalışman lazim ondan sonra tayin isteyebilirsin o da cikarsa

Samet1307
Aday Memur
24 Mart 2019 20:10

Var fakat mazeretin olması gerek

Secaat
Memur
24 Mart 2019 22:45

Ben evlenecem dioki bi seneden once mazeret tayini isteyemezsin ayrimi yasayacam bi sene ben bu nasil is

Samet1307, 5 yıl önce
Var fakat mazeretin olması gerek

Samet1307
Aday Memur
26 Mart 2019 10:51

Bir sene kesin geçmesi lazım hocam , o şart biraz fadakarlık yapman gerekecek. bir yıl dolunca mazeret tayini istersin .oda eşin memursa

Secaat, 5 yıl önce

Ben evlenecem dioki bi seneden once mazeret tayini isteyemezsin ayrimi yasayacam bi sene ben bu nasil is

Secaat
Memur
26 Mart 2019 19:52

Esim memyr ama kesin degilmis o diyorlar

Meraali
Aday Memur
26 Mart 2019 22:30

eşim özel sektörde çalışıyo mazeret tayini isteyemez miyim

Samet1307
Aday Memur
28 Mart 2019 11:03

MALESEF.

Meraali, 5 yıl önce
eşim özel sektörde çalışıyo mazeret tayini isteyemez miyim

Tnyldız
Aday Memur
28 Mart 2019 11:52

Arkadaşlar ben ikm yeni başladım eşim ptt de çalışıyor 2 yıldır 1 yılı doldurunca eş durumundan tayin çıkma ihtimali nedir bilgisi olan var mı

vakabünist
Aday Memur
28 Mart 2019 13:57

1 yılı doldurmak koşulu ile isteyebiliyor, tabi eşi kadrolu olmalı (komisyonda çalışan biri olarak diyorum

Secaat
Memur
28 Mart 2019 22:33

npeki bi yil dolunca ama simdi ben yeni basladim goreve idare mahkemesinde katip olarak nisanlim idarenin bagli oldugu bolge idarenin bulundugu ilde ogretmen olarak gorev yapiyor ben onun yanina tayin isteyebilirmiyim uc dort ay sonra cunki o benim yanima es durundan gelemiyor cunki bi yillik sigortam yok sonucta ben o bolgeye bagli oldugum icin hani diorum belki komisyon baskani bizim bolgenin baskani istese alir orya diye dusunuorum ama size soriyim bi

vakabünist, 5 yıl önce

1 yılı doldurmak koşulu ile isteyebiliyor, tabi eşi kadrolu olmalı (komisyonda çalışan biri olarak diyorum

volkan-sınıf
Aday Memur
29 Mart 2019 14:16

şu an eşim sözleşmeli zabıt katibi aynı ilçede görev yapıyoruz ben kadrolu öğretmenim. sorum peki ben farklı bir ile yer değişikliği yapsam o gelebilir mi yanıma?

vakabünist, 5 yıl önce

Ayhn43
Aday Memur
29 Mart 2019 18:00

Eşi özel sektörde çalışan 4b li tayin isteyebilir.Mileti yanlıs yönlendirmeyin

Ayhn43
Aday Memur
29 Mart 2019 18:01

Yönetmelikten haberin yok o zaman senin.1 yılı dolduran mazeret tayini isteyebilir
volkan-sınıf, 5 yıl önce

şu an eşim sözleşmeli zabıt katibi aynı ilçede görev yapıyoruz ben kadrolu öğretmenim. sorum peki ben farklı bir ile yer değişikliği yapsam o gelebilir mi yanıma?

volkan-sınıf
Aday Memur
05 Nisan 2019 18:14

'Personelin eş durumuna bağlı kurum içi yer değişikliği talebi; vizeli olduğu birimde fiilen en az bir yıl çalışmış olması, geçiş yapacağı hizmet biriminde aynı unvan ve niteliği haiz boş pozisyon bulunması ve kamu personeli olan eşin, kurum içi görev yeri değişikliği mümkün olmayan veya mevzuatı uyarınca zorunlu yer değiştirmeye tabi tutulan bir görevde bulunması kaydıyla yerine getirilebilir.' Öğretmenler isteğe balı yer değiştiriyor o yüzden olmaz diye düşünüyorum bu yüzden sordum.

Ayhn43, 5 yıl önce
Yönetmelikten haberin yok o zaman senin.1 yılı dolduran mazeret tayini isteyebilir
Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi