Editörler :
23 Mart 2019 00:05   

4b lilerin tayin hakkı yok mu?

Adalet Bakanlığında çalışan sözleşmeli katibin tayin hakkı yok mu ...

23 Mart 2019 22:32

Secaat
Memur

Benim bildigim yokama yine arastirin

24 Mart 2019 19:09

Aslhsyn
Aday Memur
2 yıl çalışman lazim ondan sonra tayin isteyebilirsin o da cikarsa
24 Mart 2019 20:10

Samet1307
Aday Memur
Var fakat mazeretin olması gerek
24 Mart 2019 22:45

Secaat
Memur
Var fakat mazeretin olması gerek
Samet1307, 6 ay önce - Alıntıya git

Ben evlenecem dioki bi seneden once mazeret tayini isteyemezsin ayrimi yasayacam bi sene ben bu nasil is

26 Mart 2019 10:51

Samet1307
Aday Memur

Ben evlenecem dioki bi seneden once mazeret tayini isteyemezsin ayrimi yasayacam bi sene ben bu nasil is

Secaat, 6 ay önce - Alıntıya git

Bir sene kesin geçmesi lazım hocam , o şart biraz fadakarlık yapman gerekecek. bir yıl dolunca mazeret tayini istersin .oda eşin memursa

26 Mart 2019 19:52

Secaat
Memur

Esim memyr ama kesin degilmis o diyorlar

26 Mart 2019 22:30

Meraali
Aday Memur
eşim özel sektörde çalışıyo mazeret tayini isteyemez miyim
28 Mart 2019 11:03

Samet1307
Aday Memur
eşim özel sektörde çalışıyo mazeret tayini isteyemez miyim
Meraali, 6 ay önce - Alıntıya git

MALESEF.

28 Mart 2019 11:52

Tnyldız
Aday Memur
Arkadaşlar ben ikm yeni başladım eşim ptt de çalışıyor 2 yıldır 1 yılı doldurunca eş durumundan tayin çıkma ihtimali nedir bilgisi olan var mı
28 Mart 2019 13:57

vakabünist
Aday Memur

1 yılı doldurmak koşulu ile isteyebiliyor, tabi eşi kadrolu olmalı (komisyonda çalışan biri olarak diyorum

28 Mart 2019 22:33

Secaat
Memur

1 yılı doldurmak koşulu ile isteyebiliyor, tabi eşi kadrolu olmalı (komisyonda çalışan biri olarak diyorum

vakabünist, 6 ay önce - Alıntıya git

npeki bi yil dolunca ama simdi ben yeni basladim goreve idare mahkemesinde katip olarak nisanlim idarenin bagli oldugu bolge idarenin bulundugu ilde ogretmen olarak gorev yapiyor ben onun yanina tayin isteyebilirmiyim uc dort ay sonra cunki o benim yanima es durundan gelemiyor cunki bi yillik sigortam yok sonucta ben o bolgeye bagli oldugum icin hani diorum belki komisyon baskani bizim bolgenin baskani istese alir orya diye dusunuorum ama size soriyim bi

29 Mart 2019 14:16

volkan-sınıf
Aday Memur

vakabünist, 6 ay önce - Alıntıya git

şu an eşim sözleşmeli zabıt katibi aynı ilçede görev yapıyoruz ben kadrolu öğretmenim. sorum peki ben farklı bir ile yer değişikliği yapsam o gelebilir mi yanıma?

29 Mart 2019 18:00

Ayhn43
Aday Memur
Eşi özel sektörde çalışan 4b li tayin isteyebilir.Mileti yanlıs yönlendirmeyin
29 Mart 2019 18:01

Ayhn43
Aday Memur

şu an eşim sözleşmeli zabıt katibi aynı ilçede görev yapıyoruz ben kadrolu öğretmenim. sorum peki ben farklı bir ile yer değişikliği yapsam o gelebilir mi yanıma?

volkan-sınıf, 6 ay önce - Alıntıya git
Yönetmelikten haberin yok o zaman senin.1 yılı dolduran mazeret tayini isteyebilir
05 Nisan 2019 18:14

volkan-sınıf
Aday Memur
Yönetmelikten haberin yok o zaman senin.1 yılı dolduran mazeret tayini isteyebilir
Ayhn43, 6 ay önce - Alıntıya git

'Personelin eş durumuna bağlı kurum içi yer değişikliği talebi; vizeli olduğu birimde fiilen en az bir yıl çalışmış olması, geçiş yapacağı hizmet biriminde aynı unvan ve niteliği haiz boş pozisyon bulunması ve kamu personeli olan eşin, kurum içi görev yeri değişikliği mümkün olmayan veya mevzuatı uyarınca zorunlu yer değiştirmeye tabi tutulan bir görevde bulunması kaydıyla yerine getirilebilir.' Öğretmenler isteğe balı yer değiştiriyor o yüzden olmaz diye düşünüyorum bu yüzden sordum.

Toplam 15 mesaj

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?