Editörler : oto-danisman-expert
23 Mart 2019 18:20

Güvenlik soruşturmasında teyzenin etkisi ?
Merhaba TSK ve EGM de güvenlik soruşturmasında görevden ihraç edilen teyzemin durumu beni etkiler mi ?

mehmetaca
Aday Memur
23 Mart 2019 20:58

teyze anne yarısıdır etkileyebilir

mehmetaca
Aday Memur
23 Mart 2019 21:06

Şaka bir yanada. Normalde tck ya bakarsan etkileme mesi gerekir cezanın şahsiliği ilkesine dayanarak ama malum.az önce bir yerde daha rast geldim bir öğretmen arkadaşın Teyze si ihraç olmuş onun güvenlik soruşturması olumsuz gelmiş tabi bundan dolayı mı kendisi de bilemiyor.yine hakında hayırlı sı ne ise o olsun
mehmetaca, 5 yıl önce
teyze anne yarısıdır etkileyebilir

candogar
Aday Memur
23 Mart 2019 22:48

Skıntı olmaz rahat ol. Oğlu ihraç olmuş milletvekilleri var

fahridogdu
Memur
23 Mart 2019 23:57

onlara zaten bişey olmaz ki. olan sana bana olur

candogar, 5 yıl önce
Skıntı olmaz rahat ol. Oğlu ihraç olmuş milletvekilleri var

Hvkaskeri
Kapalı
24 Mart 2019 00:38

Benim dayımdan dolayı oldu ama askeri öğrenciliğimin 2.yılın da oldu

tariihci
Aday Memur
24 Mart 2019 00:44

peki sonuç ne oldu dava acmadiniz mi ?
Hvkaskeri, 5 yıl önce

Benim dayımdan dolayı oldu ama askeri öğrenciliğimin 2.yılın da oldu

Sadher
Şef
24 Mart 2019 10:55

Abartmayin o kadar da değil kesinlikle etkileme olmuyor. Sadece annen baban fetodan alınmışsa biraz daha sıkı araştırılıyor senin bağlantın var mıydı yok muydu diye teyzen seni alakadar bile etmez

tariihci
Aday Memur
24 Mart 2019 11:02

kardeşim benim ve anne babamın hatta o teyzem dışında ailemin hiçbir bağlantisi yok. Ben zaten ekim ayında İçişleri Bakanlığı'nın büro personeli alımında atandım.Ama tsk ve egm de gs farkli oluyor diyorlar endiseleniyorum ister istemez
Sadher, 5 yıl önce
Abartmayin o kadar da değil kesinlikle etkileme olmuyor. Sadece annen baban fetodan alınmışsa biraz daha sıkı araştırılıyor senin bağlantın var mıydı yok muydu diye teyzen seni alakadar bile etmez

Gökbörü0
Kapalı
24 Mart 2019 11:09

Arkadaşlar hattım kapandıda yeni hat aldım pertemden güncelledim yeni numaramı ama verisğimiz arşiv kağından eski numaram yaızyır sorun olurmu güvenlik araştırmasında

Themanofbest
Memur
24 Mart 2019 13:54

Annemin kuzeninden dolayı bir yılım heba oldu mahkemeyle geri döndüm. Etkilemez diyenlere selam olsun
Sadher, 5 yıl önce

tariihci
Aday Memur
24 Mart 2019 15:09

bu olay ne zaman gerçekleşti peki ?
Themanofbest, 5 yıl önce
Annemin kuzeninden dolayı bir yılım heba oldu mahkemeyle geri döndüm. Etkilemez diyenlere selam olsun

tariihci
Aday Memur
24 Mart 2019 15:10

teyzemin kardeşleri kuzenleri asker polis ve hiçbirine bir şey olmadı çok şükür
tariihci, 5 yıl önce
bu olay ne zaman gerçekleşti peki ?

Themanofbest
Memur
24 Mart 2019 15:27

Teyzen ihraç olduysa kesinlikle karşına çıkacak. 1. ve 2. dereceye bakılmıyor sadece. Bunu açıklamaya çalışıyorum
tariihci, 5 yıl önce
teyzemin kardeşleri kuzenleri asker polis ve hiçbirine bir şey olmadı çok şükür
24 Mart 2019 19:01

Halamın oğlu güvenlik soruşturmasında olumsuz etki birakir mi

Sadher
Şef
24 Mart 2019 21:12

teyzeniz 3.derece zaten
Themanofbest, 5 yıl önce
Teyzen ihraç olduysa kesinlikle karşına çıkacak. 1. ve 2. dereceye bakılmıyor sadece. Bunu açıklamaya çalışıyorum

tariihci
Aday Memur
24 Mart 2019 23:49

ben ekim ayında memur olarak atandım güvenlik soruşturması o zaman da yapıldı bir sorun olmadı
Themanofbest, 5 yıl önce
Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi