Editörler : crops35
24 Mart 2019 16:55

Enflasyon zammı
Bu enflasyon zammı verilmemesi ni binali bey kabul etti enflasyon farkı verilmeli dedi ve istanbul büyükşehire zam geliyor ama bizim çalışma bakanı kayıp ses yok seda yok ahh ahh jülide hanım gelen gideni arattı

hebamd6
Aday Memur
24 Mart 2019 19:04

İlginç bir şekilde taşeronun dışlanmış olmasına anlam vermek mümkün değil.Taşeron sırf çalışan sayısı olarak bakmamak lazım.Aileleri ile birlikte çok büyük bir oy anlamına geliyor.Fakat bu oyu kazanmaya yönelik bir adım atılmayışı oldukça ilginç.

rednick2016
Genel Müdür
24 Mart 2019 19:39

belki belediyeleri istemiyorlardır..

benim evimde 6 tane oy var.. sen nere dersen oraya atalım dediler. valla benim canıma tak dedi. secimden once o oran gelmesse.. bakıcaz artik.

vhki37
Şef
24 Mart 2019 20:51

Kandırıldık arkadaş hala kafanız dank etmedimi devlet şirketleri zengin etti kendi emekcisine işçisine gelince para sakınıyor şirkete verilen para ne oldu o bizim hakkımızdı. toplu sözleşmede yok yine aynı zam desen verdikleri gibi alıyorlar sandık da elinizi vicdanınıza koyun da verin oyları çocoluk çoçugumuzun hakkını kimse yıyemez

rednick2016, 5 yıl önce

belki belediyeleri istemiyorlardır..

benim evimde 6 tane oy var.. sen nere dersen oraya atalım dediler. valla benim canıma tak dedi. secimden once o oran gelmesse.. bakıcaz artik.

25 Mart 2019 08:42

Bizim halk kendisini öpeni(!) sever. Bu seçimde bu gerçeği yine göreceğiz.

25 Mart 2019 09:41

sen halkmısın ki çalışansın. taşeronu belediye başkanı değişince aa cnm benim seni hangi parti aldı deyip kapıy akoyacağı için sen halk olmuosun.

Tam-Ehliyetsiz, 5 yıl önce

Bizim halk kendisini öpeni(!) sever. Bu seçimde bu gerçeği yine göreceğiz.

celil4343
Şube Müdürü
25 Mart 2019 12:35

Devletin normal olan kadrolu işçileri 3000 tl üzerinde maaş alıyor anormal olan bizler yani taşerondan sözde kadroya dönenlerdir. Devlet sektöründe taşerondan sözde kadrolu asgari ücrete talim işçi topluluğu oluşturulmuştur. Bu durumu eleştirmeyip haklı gören var ise kendimi yorup ona cevap dahi vermem

25 Mart 2019 16:02

arkadaşlar herhangi bir fark ve zam verilmeyecek.boşuna hayal etmeyin. olay bitti.

celil4343
Şube Müdürü
25 Mart 2019 16:27

Pazar günü seçim var

Lovely1
Aday Memur
25 Mart 2019 17:26

geçim derdi seçim derdi ?
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler