Editörler : Mehmet Balci
25 Mart 2019 11:58   

Teknik bölümler
Merhaba. Anadolu Üniversitesi aof de bulunan önlisans Web Tasarım ve Kodlama adlı bölümden mezun olanlar tekniker unvanini alabiliyor mu? Yani ben o bölümu okuyup bitirirsem teknik kadroya gecebilir miyim? Suan gih de memurum.
25 Mart 2019 15:58

ins.pire
Şef

bahsettiğiniz bölüm teknik bir bölüm ise evet tekniker ünvanı alabilirsiniz. fakat kurumda bu unvanı alabilmeniz için unvan değişikliği sınavı açması lazım kurumunuz ve bu sınava girerek unvan değişikliği yapabilirsiniz.

25 Mart 2019 20:26

adaletçiiii
Aday Memur
İşte hocam mezun olan arkadaş arıyorum. Teknikerlik unvanı aliyorsa cok iyi. Aynen hocam sinavi beklemek lazim.
25 Mart 2019 21:09

ricardo22
Memur

Kurum sınav açtığında hangi bölümlerin hangi ünvanı alacağı belli olur. Fakat bu bölüm Teknik Hizmetler Sınıfına dahil mi acaba !!!?

26 Mart 2019 08:28

irenqli
Daire Başkanı

ösym den bakın hangi bölümler teknik olarak kabul ediyor ona dair bir klavuz var. içişleri bakanlığı yaptığı sınavda o klavuzu kullanarak ünvanları teknik kabul etti yada etmedi

26 Mart 2019 11:33

reis63
Memur

Ben TARIM Bölümünü okudum Teknik bölüm olarak geçiyor..

26 Mart 2019 11:45

mlkhmr
Aday Memur

merhabalar ben bu sene Web tasarımı ve kodlama bölümünden mezun oluyorum şuan teknisyen olarak çalışmaktayım bu bölüm YÖK tarafından teknik bölüm olarak kabul edildi ben bu bölümü bitirdikten sonra tekniker haklarından faydalanır mıyım yani maaşımda artış olacak mı Derece kademem 12/2 si derece kademem kaça düşer acaba

26 Mart 2019 16:59

adaletçiiii
Aday Memur

Kurum sınav açtığında hangi bölümlerin hangi ünvanı alacağı belli olur. Fakat bu bölüm Teknik Hizmetler Sınıfına dahil mi acaba !!!?

ricardo22, 1 yıl önce - Alıntıya git
Kurumun ilanlarini inceledim hocam. Sadece tekniker alimi olarak geciyor. Hangi bölümlerin olduguna dair bisey yazmıyor.
26 Mart 2019 17:00

adaletçiiii
Aday Memur

ösym den bakın hangi bölümler teknik olarak kabul ediyor ona dair bir klavuz var. içişleri bakanlığı yaptığı sınavda o klavuzu kullanarak ünvanları teknik kabul etti yada etmedi

irenqli, 1 yıl önce - Alıntıya git
Anladım hocam teşekkür ederim. O zaman onu bulup incelemem lazim.
26 Mart 2019 17:01

adaletçiiii
Aday Memur

Ben TARIM Bölümünü okudum Teknik bölüm olarak geçiyor..

reis63, 1 yıl önce - Alıntıya git
Evet hocam o da var. Peki okumak nasildi. Zor mu kolay mi
26 Mart 2019 17:03

adaletçiiii
Aday Memur

merhabalar ben bu sene Web tasarımı ve kodlama bölümünden mezun oluyorum şuan teknisyen olarak çalışmaktayım bu bölüm YÖK tarafından teknik bölüm olarak kabul edildi ben bu bölümü bitirdikten sonra tekniker haklarından faydalanır mıyım yani maaşımda artış olacak mı Derece kademem 12/2 si derece kademem kaça düşer acaba

mlkhmr, 1 yıl önce - Alıntıya git
Eger dediğiniz gibi osym kabul etmisse. 1 derece düşer...
27 Mart 2019 11:46

reis63
Memur
Evet hocam o da var. Peki okumak nasildi. Zor mu kolay mi
adaletçiiii, 1 yıl önce - Alıntıya git

Tarım bölümü çok zordu

27 Mart 2019 11:58

adaletçiiii
Aday Memur

Tarım bölümü çok zordu

reis63, 1 yıl önce - Alıntıya git
O zaman hic bulaşmaya gerek yok ona
28 Mart 2019 18:15

Teknisyen.0226
Aday Memur

Benimde bu yıl web tasarım ve kodlama bölümüm bitiyor kayıt olmadan önce yök'ü arayıp sormuştum teknik bölüm diye onlarda evet teknik bölüm demişlerdi.

28 Mart 2019 18:25

Teknisyen.0226
Aday Memur

Benimde bu yıl web tasarım ve kodlama bölümüm bitiyor kayıt olmadan önce yök'ü arayıp sormuştum teknik bölüm diye onlarda evet teknik bölüm demişlerdi.

Teknisyen.0226, 1 yıl önce - Alıntıya git

Yök te teknik bölüm ve mezun olan tekniker ünvanı alıyor ama kurumlar yöke göremi yoksa devlet personel başkanlığına göre mi hareket ediyor.

28 Mart 2019 20:30

adaletçiiii
Aday Memur

Teşekkürler hocam. Ben de yarin YÖK ü arayip bilgi alayim
28 Mart 2019 20:31

adaletçiiii
Aday Memur

Yök te teknik bölüm ve mezun olan tekniker ünvanı alıyor ama kurumlar yöke göremi yoksa devlet personel başkanlığına göre mi hareket ediyor.

Devlet Personel Başkanlığına da ulaşılamıyor ki hocam yavv
01 Nisan 2019 11:02

saenes74
Daire Başkanı

teknisyene göre aöf önlisans üst öğrenim olduğu için derece ve kademen yeniden hesaplanır. emsaline takılmamıssan artık olur. Emsaline takılmıssan olmaz.

01 Nisan 2019 17:41

adaletçiiii
Aday Memur

teknisyene göre aöf önlisans üst öğrenim olduğu için derece ve kademen yeniden hesaplanır. emsaline takılmamıssan artık olur. Emsaline takılmıssan olmaz.

saenes74, 1 yıl önce - Alıntıya git
Yani hocam benim icin önemli olan teknik sayilip sayilmadigi. Çünkü lisans mezunuyum. Kademe ve derecem ona gore yapildi zatenn
02 Nisan 2019 15:34

saenes74
Daire Başkanı

anladım hayırlı olsun. bende tarıma göre web tasarım düşünüyorum. hayırlısı .

02 Nisan 2019 17:12

adaletçiiii
Aday Memur

anladım hayırlı olsun. bende tarıma göre web tasarım düşünüyorum. hayırlısı .

saenes74, 1 yıl önce - Alıntıya git
Teşekkürler hocam.
Toplam 32 mesaj

ANKET
Müze kararının iptal edilmesini ve Ayasofya'nın yeniden cami olarak ibadete açılması kararını;