Editörler :
27 Mart 2019 15:12   

Sözleşmeli muhafaza memurları 2019 mart dönemi yer değişikligi talebinde bulunabilir mi?

Merhaba arkadaslar bildiğiniz gibi ticaret bakanlığı 2018 temmuzda ilk defa sözleşmeli personel aldı.önceki yillarda mazereti olanlari kuraya dahil etmeden atıyorlardı ancak bu yıl öyle olmadı.simdi de mart dönemi için mazeret gruplarından dilekce alıyor ancak bölge müdürlükleri sözleşmeliler basvuramaz diyor.bu konuda bilgisi olan var mı? Bu şekilde mağdur olanlarda bir hayli fazla.ne kadro var ne bir hak ?

27 Mart 2019 15:46

pasam40
Aday Memur
Girmeseydin o zaman.Tayin hakkin yok dogru demisler.
27 Mart 2019 17:29

heartlessman44
Aday Memur

Aslanım senin kafanda olan insanlar olduğu sürece malesef ülkenin durumuna da şaşmamak lazım.

04 Nisan 2019 18:18

Gümrü muhafaza
Aday Memur

Bodrum gümrük muhafaza memurluğu ile Erzurum gümrük muhafaza memurluğu becayiş düşünen varsa iletişime geçebilir.

04 Nisan 2019 18:34

pasam40
Aday Memur

Hangi enayi Bodrumdan Erzuruma gider

04 Nisan 2019 19:02

Gümrü muhafaza
Aday Memur
Ben şuan Bodrumda gümrük muhafaza memuruyum eşim Erzurumda olduğu için Erzurum gümrük muhafaza memurluğu için becayiş istiyorum!!
04 Nisan 2019 19:04

Gümrü muhafaza
Aday Memur
Ayrıca kimse senden yorum yapmanı istemedi pasam???40 !!!!
01 Ekim 2019 12:26

mıçı21
Kapalı

Bodrum gümrük muhafaza memurluğu ile Erzurum gümrük muhafaza memurluğu becayiş düşünen varsa iletişime geçebilir.

Gümrü muhafaza, 8 ay önce - Alıntıya git

dostum merhabalar. eğer istanbul havalimanı düşünüyorsan görüşebiliriz. yada istanbul havalimanı düşünenler varsa konuşabiliriz. gidebileceğim yerler MERSİN, İZMİR ve EGE bölgesi tarafları. 2018 de alınan sözleşmeli gümrük muhafaza memurlarıda becaiş yapabılıyor galiba. düşünen varsa iletişim kurabiliriz.

02 Ekim 2019 23:00

bilgigüctür
Aday Memur
Ben şuan Bodrumda gümrük muhafaza memuruyum eşim Erzurumda olduğu için Erzurum gümrük muhafaza memurluğu için becayiş istiyorum!!
Gümrü muhafaza, 8 ay önce - Alıntıya git

Kurumu: Gümrük bakanlığı

Unvanı: Gümrük Muhafaza Memurluğu

Çalıştığı İl : İstanbul yeni hava limanı

Atanmak İstediği il veya İller: MERSİN, İZMİR, EGE ve AKDENİZ illeri olabilir

Nedeni: Aileye yakın olmak.

NOT: Arkadaşlar normalde gümrük muhafaza memurlarında becayiş hakkı yoktur fakat ilkdefa sözleşmeli memur alımı yaptılar ve emin olmamakla beraber becayiş hakkı sanırım bizdede olur. İstanbula gelmek isteyen arkadaşlar yer değişikliği düşünürlerse ve çalıştıkları kurum mersin yada izmir olursa eğer kendilerine ayrı bir güzelliğim olacak. düşünen lütfen irtibat kursun.

13 Ekim 2019 14:55

Evremzen
Aday Memur

becayiş olup olmayacağı kesin değil ki yer değiştirmeyle ilgili istek ve taleplerinizi yazdınız mı ayın 20sine kadar talep toplanıyor

13 Ekim 2019 14:59

Evremzen
Aday Memur

Kurumu: Gümrük bakanlığı

Unvanı: Gümrük Muhafaza Memurluğu

Çalıştığı İl : İstanbul yeni hava limanı

Atanmak İstediği il veya İller: MERSİN, İZMİR, EGE ve AKDENİZ illeri olabilir

Nedeni: Aileye yakın olmak.

NOT: Arkadaşlar normalde gümrük muhafaza memurlarında becayiş hakkı yoktur fakat ilkdefa sözleşmeli memur alımı yaptılar ve emin olmamakla beraber becayiş hakkı sanırım bizdede olur. İstanbula gelmek isteyen arkadaşlar yer değişikliği düşünürlerse ve çalıştıkları kurum mersin yada izmir olursa eğer kendilerine ayrı bir güzelliğim olacak. düşünen lütfen irtibat kursun.

bilgigüctür, 2 ay önce - Alıntıya git

??

22 Ekim 2019 23:35

bilgigüctür
Aday Memur

??

Evremzen, 2 ay önce - Alıntıya git

hocam talep hakkında hiçbir bilgim yok kimse bilgi vermedi bize. daha net bir bilgi yok ama sözleşmelilerde becayiş hakkı oluyor. gümrük muhafazada da olabilir diye düşünüyoruz. tam emin değilim ama olduğu vakit yer değiştirecek birine bakıyorum.

Toplam 11 mesaj

ANKET
Milletvekillerinin, araçlarına çakar takmalarını doğru buluyor musunuz?