Editörler :
28 Mart 2019 17:45   

Özel sektör eş tayini davamız red oldu.

1 yıldır süren davamız bugün red edildi. Neymiş eşi kamu personeli olmamasıymış. Eşi özelde çalışıyormuş. Evlendik ama aile olmadık. 4/B liysen sus otur çalış. Hiçbir hakkın yok, aile kurmak, düzgün yaşamak yok. Yazıklar olsun... diyecek sözümüzde kalmadı artık. Kadroda yalan oldu. Bitirdiiniz aileleri övünün artık kendinizle...

28 Mart 2019 17:48

dnzhoroz
Aday Memur

Allah yardımcınız olsun. Benimde ümidim kalmadı artık kadrodan sendikadanda istifa ettim. Yazıklar olsun diyecek bişey kalmadı.

29 Mart 2019 00:34

akinet23
Aday Memur

Benim de red oldu ve neymiş eşim memur değilmiş özel sektormus hastaneden arkadaşımın eşi belediyeye işçi olarak girip kadroya geçmişler arkadaşımda eş durumu için başvurdu es durumu kabul oldu eşinin yanına gitti biz niye gidemiyoruz yazıklar olsun

29 Mart 2019 10:46

umgaca
Aday Memur

ben 399'a tabiyim eşim 4/b'li

çakılı kadroyum ben ancak eşime ankarada kadro ihtiyacı bulunmadığı için red cevabı geldi.

seneye tekrar deneyip yine olmaz ise dava yoluna gideceğim

29 Mart 2019 11:05

mhtksg
Aday Memur

ben 399'a tabiyim eşim 4/b'li

çakılı kadroyum ben ancak eşime ankarada kadro ihtiyacı bulunmadığı için red cevabı geldi.

seneye tekrar deneyip yine olmaz ise dava yoluna gideceğim

umgaca, 4 ay önce - Alıntıya git

Allah yardımcınız olsun. işiniz zor.

29 Mart 2019 11:15

sabbr
Aday Memur

Ben de 4b li olarak çalışıyorum eş durumu tayini istedim fakat eşim özelde çalıştığı için olumsuz geldi. Dava açsak kazanma ihtimalimiz yok gibi duruyor? Hiç bu durumda olup olumlu cevap alan oldu mu acaba?

29 Mart 2019 11:50

mhtksg
Aday Memur

Ben de 4b li olarak çalışıyorum eş durumu tayini istedim fakat eşim özelde çalıştığı için olumsuz geldi. Dava açsak kazanma ihtimalimiz yok gibi duruyor? Hiç bu durumda olup olumlu cevap alan oldu mu acaba?

sabbr, 4 ay önce - Alıntıya git

Son bir kaç yıldır kazanan olmadğını söyledi avukat. Kazanılan davalarda istinaf mahkemesi kararı bozuyormuş. Davayı kaybetiğimiz için bakanlığın avukat giderleride bize kaldı 1360 Tl. İsterseniz deneyin ama zor.

29 Mart 2019 16:10

Teknisyen2089
Daire Başkanı
Sözleşmeli Arkadaşlarım, tüm meslektaşlarımız ile eşit olanaklara sahip olabilmemiz yalnızca aynı statüde olmak kaydıyla gerçekleşecektir. Bu doğrultuda düzenlenen etkinliklere sizleri de davet ediyoruz. Gelin destek olun ve hak ettiğimiz Memur Sıfatını hep birlikte kazanalım. Talebimiz yalnızca Eşitliktir. Bu bağlamda tek çatı altında toplanmamız önem arz etmektedir. Detaylı bilgi edinebilmek için forumun 4B'li Sözleşmeli Personeller bölümündeki "4B li Personeller Kadro İstiyor" başlığını takip edebilirsiniz.
Toplam 7 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?