Editörler : hopaliSafak Vaktii
28 Mart 2019 19:25   

İl içi ve il dışı tekrar iki yıl olmalı

Evet arkadaşlar ne dersiniz

29 Mart 2019 09:27

NEMEDYA
Aday Memur

Destekliyorum. Özellikle sendikalı arkadaşların bu durumu sendika aracılığı ile gündeme gegetirmelrrinden yanayım

29 Mart 2019 11:33

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
3 ay olsun. herkes surekli yer degistirsin egitim olmasin
29 Mart 2019 13:21

NEMEDYA
Aday Memur

Düzeni oturmuş belli bir öğrenci seviyesi yakalamış okullarda zaten öğretmenler kolay kolay yer değiştirmiyor. Öbür türlü ücretli öğretmen, asker öğretmen, eş durumu zorunlu hizmeti biten vs çok yoğun bir yer değiştirme oluyor. Yanı iki ya da üç yıl olması Türkiye genelinde öğrenciyi çok etkileyecek bir şey olmaz diye düşünüyorum

29 Mart 2019 13:47

NEMEDYA
Aday Memur

Benim bu konudaki asıl fikrim ALT BÖLGE TAYİNİ OLMALIDIR. böylelikle hem keyfi tayinlerin önüne geçilmiş olur hem de öğretmen açığı olan iller için çözüm olur 1. Bölgeden 2 ve 3. Bölgeye her tayin döneminde tayin istenebilmelidir

30 Mart 2019 00:29

ömer42
Şef

Destekliyorum. Özellikle sendikalı arkadaşların bu durumu sendika aracılığı ile gündeme gegetirmelrrinden yanayım

NEMEDYA, 8 ay önce - Alıntıya git

Sendikanın bu işi çözeceğini düşünüyorsanız sendikaya üye olun hocam. Sonra da talebinizi iletirsiniz.

30 Mart 2019 21:55

NEMEDYA
Aday Memur

Bu forumu neredeyse hiç kullanmamıştım. Ama sanırım aklınıza ne geliyorsa yazıyorsunuz. Burada bir talep var. Bu talep nereye ulaşır ne olur bilemem fakat bu talep ile ilgili bir şey yasmaktansa aklınıza geleni yazıyorsunuz. Ben yıllarca sendika üyesiydim ve istifa ettim. Bir daha da sendikalı olmadım. Kendime göre gerekçelerim var Sen ya da başkasında akıl alarak bostan korkuluğu gibi üyelik durumuna düşürmem kendimi. Ama konumuz da bu değil ki tartışmak da faydasiz

14 Ekim 2019 14:45

NEMEDYA
Aday Memur

Umarim calistayda bu durum ile ilgili bir şey yapılmıştır

14 Ekim 2019 23:31

ankarakızı
Aday Memur

İnşallah yine 2 yıl olur hatta her yıl bile yapılabilir kimse durduk yere tayin istemez.Yolluk olayını kaldırsınlar ama hercyıl iliği il dışı tayin hakkı versinler

14 Ekim 2019 23:46

NEMEDYA
Aday Memur

İnşallah yine 2 yıl olur hatta her yıl bile yapılabilir kimse durduk yere tayin istemez.Yolluk olayını kaldırsınlar ama hercyıl iliği il dışı tayin hakkı versinler

ankarakızı, 1 ay önce - Alıntıya git

Üç yıldan önce isteyene yolluk verilmesin.

Üç yıldan önce tayin hakkı, tayin isteyene bir defaya mahsus verilsin.

Özellikle alt bölgeye tayin isteyene kolaylık sağlansın

16 Ekim 2019 07:59

rıfkı35
Aday Memur

Bir sürü çözüm yolu var yeterki yapılmak istensin

21 Ekim 2019 13:21

serkan8161
Aday Memur

il içi sıra sistemi yenilenmiş haliyle geri gelmelidir il dışı atamalar oldu özür durumu atamaları

oldu müdür ve müdür yardımcılığı atamaları oldu öğretmen kadroları boş kaldı bunun için il içi

sıra sistemi uygulanmalıdır il içi sıralar çalıştırılmalıdır il içi sıralar en az 5 defa çalıştırılmalıdır

23 Ekim 2019 13:35

serkan8161
Aday Memur

İl içi sıra sistemi uygulansın çünkü il dışı atamalar oldu özür durumu atamaları oldu

müdür ve müdür yardımcılığı atamaları oldu bunun dışında yeni okullar açıldı

öğretmenler emekli oldu öğretmen kadroları boş kaldı bunun için il içi sıra sistemi uygulansın

il içi sıralar çalıştırılsın il içi sıralar çalıştırılmalıdır

23 Ekim 2019 14:51

Tulumculuklu
Memur

Serkan hocama katılıyorum kesinlikle 1 kere nedir ya Allah aşkına hele Ankarada 3-4kisi anca yer değiştiriyor

23 Ekim 2019 15:11

coğrafyacı_salik
Aday Memur

ildışı neyse de iliçi mutlaka 2 yıla düşürülmeli

24 Ekim 2019 13:46

serkan8161
Aday Memur

İl içi sıra sistemi geri gelmelidir il içi sıralar çalıştırılmalıdır

24 Ekim 2019 22:21

NEMEDYA
Aday Memur

ildışı neyse de iliçi mutlaka 2 yıla düşürülmeli

coğrafyacı_salik, 4 hafta önce - Alıntıya git

Yer değiştirme sonucunda (keyfi olmamak kaydıyla) bazı sorunlar yaşayan kim olursa olsun il içinde de il dışında da 2 yıl sonunda tayin hakki verilmelidir.

En azından bir defaya mahsus verilsin

29 Ekim 2019 20:02

NEMEDYA
Aday Memur

Söylenen çok ama söyleyen yok. Bu nedenle gundem oluşmuyor

30 Ekim 2019 00:03

MALİ 01
Aday Memur

2 yıl olması mantıklı, iliçi eskiden böyleydi...

Toplam 18 mesaj

ANKET
Okullardaki ara tatil uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?