Editörler :
12345678910111213»
30 Mart 2019 12:57

Sürgün65
Aday Memur
Hadi buradan buyurun Hani ADALET nerede. ..FACE ALINTIDIR. Arkadaşlar ohal komisyon kararında ea kodu ve. 30 agustos 2014 de bylok kullandınız diyor ama ben kesinlikle kullanmadımve şimdiye kadar ifade dahi vermedim 677 khklıyım ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim kaderdaşlar...allah yardımcımız olsun sagolun
30 eyllül., 5 ay önce - Alıntıya git
adalet çoktan ölmüş cenazesini kaldıran yok
30 Mart 2019 13:26

26nsnn
Şef
Hadi buradan buyurun Hani ADALET nerede. ..FACE ALINTIDIR. Arkadaşlar ohal komisyon kararında ea kodu ve. 30 agustos 2014 de bylok kullandınız diyor ama ben kesinlikle kullanmadımve şimdiye kadar ifade dahi vermedim 677 khklıyım ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim kaderdaşlar...allah yardımcımız olsun sagolun
Allah hakkımızı bırakmasın bunlara. Artık hiçbirşey e şaşırmıyorum
30 Mart 2019 14:18

Ezan Bayrak
Aday Memur
Devre boş ver artık nasılsa belli oldu komisyonun ad dışındaki kodlamalara ret vereceği. en azından onbeş ay daha beklemekden kurtulduk idare mahkemesinde sıraya geçeriz artık yol uzun.
devrem AD dışında olan olumlu kodlamalardan da iade duyduk. E ve G gibi. AD kodlarına mı iade olur diyorsun
30 Mart 2019 14:41

30 eyllül.
Daire Başkanı
devrem AD dışında olan olumlu kodlamalardan da iade duyduk. E ve G gibi. AD kodlarına mı iade olur diyorsun
Ezan Bayrak, 5 ay önce - Alıntıya git
devre E demek zaten ayrı dünya görüşüne sahip fetö ile hiç bir zaman alakası olmayan demek. benim demek istediğim ea,say, sayv gibi kodlamalar dı. bunun dışında ad,E,G,Edl gibi kodlar kabul alır zaten bunuda iade olan arkadaşların kod bilgisinden anlıyoruz ad E Edl gibi kodlama ları var zaten.
30 Mart 2019 14:42

30 eyllül.
Daire Başkanı
Allah hakkımızı bırakmasın bunlara. Artık hiçbirşey e şaşırmıyorum
26nsnn, 5 ay önce - Alıntıya git
Amin devrem.
30 Mart 2019 15:40

Sürgün65
Aday Memur
Arkadaşlar bir iki sorum olacak malum ret aldık görev yaptığım yerden taşındım daha sonra komisyona suan bulunduğum adresi göstermiştim yanlız komisyon sayfasını takip ettiğimde en son görev yaptığım adres duruyordu tebligat suan bulunduğum adrese mi gelecek yoksa en son görev yaptığım yere mi Diğer sorum da şu idare mahkemesine dava açmak için avukat tutmalımıyız yoksa kendimiz mi basvuralım ne yapmak gerek
30 Mart 2019 16:17

30 eyllül.
Daire Başkanı
Arkadaşlar bir iki sorum olacak malum ret aldık görev yaptığım yerden taşındım daha sonra komisyona suan bulunduğum adresi göstermiştim yanlız komisyon sayfasını takip ettiğimde en son görev yaptığım adres duruyordu tebligat suan bulunduğum adrese mi gelecek yoksa en son görev yaptığım yere mi Diğer sorum da şu idare mahkemesine dava açmak için avukat tutmalımıyız yoksa kendimiz mi basvuralım ne yapmak gerek
Sürgün65, 5 ay önce - Alıntıya git
Devre komisyona gönderdiysen adresini son adresine gelir sistemden görülmemesine takılma.yinede son çalıştıgın yere ara sıra tel ile sor. Şu an beklemede kal avukat tutma derin eğer avukatın yoksa.benim avukat var teblig gelsin bana ben bu sayfadan yardımcı olacagım.
30 Mart 2019 16:26

30 eyllül.
Daire Başkanı
Devre boşuna avukata para verme avukatın yoksa yapacagımız iş komisyonun gerekçesine savunma yapıp bulundugumuz ilin adliyesinden ankara idare mahkemesi (18.19.20.21.24 ) ne verilmek üzere diye verecegiz ordan dava açılacak benim avukat var dedigim gibi karar gelsinde ben size detaylı bilgi verecegim bu sayfadan.
30 Mart 2019 16:41

Ata2309
Memur
Arkadaşlar kriter olarak sadece EA Olup da ohal den Red alan var mı?
30 Mart 2019 16:57

30 eyllül.
Daire Başkanı
Arkadaşlar kriter olarak sadece EA Olup da ohal den Red alan var mı?
Ata2309, 5 ay önce - Alıntıya git
Var devre biri benim arkadaş bir kaç tanede face de gördüm.
30 Mart 2019 17:48

Sürgün65
Aday Memur
Devre boşuna avukata para verme avukatın yoksa yapacagımız iş komisyonun gerekçesine savunma yapıp bulundugumuz ilin adliyesinden ankara idare mahkemesi (18.19.20.21.24 ) ne verilmek üzere diye verecegiz ordan dava açılacak benim avukat var dedigim gibi karar gelsinde ben size detaylı bilgi verecegim bu sayfadan.
Sagol devre Allah razı olsun
30 Mart 2019 17:51

Ezan Bayrak
Aday Memur
devrem. komisyon kararı gelip de orada mı yazıyor kodu ea diye başkaca da gerekçe olmadan
30 Mart 2019 17:51

30 eyllül.
Daire Başkanı
adalet çoktan ölmüş cenazesini kaldıran yok
Devre sendende.sayfanın amacı zaten idare mahkemesi sürecinde birbirimize desdek olmak.Bizi zaten bizden başkası anlamaz devre.
30 Mart 2019 17:53

30 eyllül.
Daire Başkanı
devrem. komisyon kararı gelip de orada mı yazıyor kodu ea diye başkaca da gerekçe olmadan
Devre diger gerekçede malum kurum kanaatı.arkadaşın başka bir şeyide yoktu.adli dava falanda yok yani.
30 Mart 2019 17:55

30 eyllül.
Daire Başkanı
Devre diger gerekçede malum kurum kanaatı.arkadaşın başka bir şeyide yoktu.adli dava falanda yok yani.
Zaten ea say sayv gibi kodlara bizim kurumdan tabii dayısı yoksa olumlu görüş beklemek imkansız.
30 Mart 2019 17:59

Ezan Bayrak
Aday Memur
Zaten ea say sayv gibi kodlara bizim kurumdan tabii dayısı yoksa olumlu görüş beklemek imkansız.
devre olumlu kodlara kurum olumsuz kanaat bildirebilir mi
30 Mart 2019 18:01

joak06
Şube Müdürü
devre olumlu kodlara kurum olumsuz kanaat bildirebilir mi

bildirmesi zor emniyette kurum kanaati denen şey garson fişlemesi.

30 Mart 2019 18:35

30 eyllül.
Daire Başkanı

bildirmesi zor emniyette kurum kanaati denen şey garson fişlemesi.

joak06, 5 ay önce - Alıntıya git
Aynen devre doğru bildiremez.
30 Mart 2019 18:47

Ata2309
Memur
Devram Allah hakimizda hayırlısını nasip etsin.Birilerinin bize hain demesiyle iftira atmasıyla hain olunmuyor. Ben babalar gibi milletimi devletimi bayragimi hep savundum sevdim seviyorum da ölene kadar da seveceğim. Burası benim ülkem benim toprağım benim bayaragim.Bu ülkede dürüst olmak başa beladır ama o bela başımızın tacıdır.Sehit muhsin yazıcıoğlu
30 Mart 2019 18:54

30 eyllül.
Daire Başkanı
Devram Allah hakimizda hayırlısını nasip etsin.Birilerinin bize hain demesiyle iftira atmasıyla hain olunmuyor. Ben babalar gibi milletimi devletimi bayragimi hep savundum sevdim seviyorum da ölene kadar da seveceğim. Burası benim ülkem benim toprağım benim bayaragim.Bu ülkede dürüst olmak başa beladır ama o bela başımızın tacıdır.Sehit muhsin yazıcıoğlu
Ata2309, 5 ay önce - Alıntıya git
Aynen devre çok haklısın.
Toplam 1059 mesaj
12345678910111213»

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?