Editörler :
«303132333435363738394041»
01 Haziran 2019 21:36

30 eyllül.
Daire Başkanı
Sagol devre hepimiz için hayırlı olsun.bir sorum olacak adli yardımın kabul edilip edilmediğini şuan öğrenebilirmiyiz yoksa bize tebligat geldikten sonra mı öğreniyoruz
Sürgün65, 2 ay önce - Alıntıya git
Devre ben öğrendim benim adli yardım kabul edilmiş.bir hafta sonra zaman zaman e devlet vatandaş uyap dan kontrol et orda dosya görüntüle bölümnden evrak ları tıkla orda görlür.zaten mahkeme adresinede sonra kabul edildigine dair gönderiyor.
01 Haziran 2019 23:44

Sürgün65
Aday Memur
Devre ben öğrendim benim adli yardım kabul edilmiş.bir hafta sonra zaman zaman e devlet vatandaş uyap dan kontrol et orda dosya görüntüle bölümnden evrak ları tıkla orda görlür.zaten mahkeme adresinede sonra kabul edildigine dair gönderiyor.
30 eyllül., 2 ay önce - Alıntıya git
tmm devre sağolasın
02 Haziran 2019 01:48

30 eyllül.
Daire Başkanı
tmm devre sağolasın
Sürgün65, 2 ay önce - Alıntıya git
önemli değil devre sayfanın amacı zaten bilgi paylaşımında bulunmak yardımcı olmak yoksa boş boş sen fetöcü sün ben temizim veya kriter yarıştırmak değil.
02 Haziran 2019 02:54

30 eyllül.
Daire Başkanı
Ayeti kerimede Yüce Allah şöyle buyuruyor "Bir topluluga duyduğunuz kin sizi sakın yanlışa ve ADALETSİZLİGE sevk etmesin. " Hayırlı sahurlar.
02 Haziran 2019 11:19

Türk1453
Aday Memur
önemli değil devre sayfanın amacı zaten bilgi paylaşımında bulunmak yardımcı olmak yoksa boş boş sen fetöcü sün ben temizim veya kriter yarıştırmak değil.
Devrem bu fişleme dosyasında zaaf kısmında DY yazıyor ama bir türlü ne anlama geldiğini öğrenemedim böyle bir kod yok gibi
02 Haziran 2019 13:07

30 eyllül.
Daire Başkanı
Devrem bu fişleme dosyasında zaaf kısmında DY yazıyor ama bir türlü ne anlama geldiğini öğrenemedim böyle bir kod yok gibi
Türk1453, 2 ay önce - Alıntıya git
Devre şuan işteyim akşam deraylı bir bakarım bende ilk defa dy diye zaaf duydum sadece tamhini D: devamsızlık düzenli olarak sohbete katılmayan Y: yardım zaafı .sadaka falan para yardımı yapmayan diyen diye düşündüm.
02 Haziran 2019 14:56

Türk1453
Aday Memur
Devre şuan işteyim akşam deraylı bir bakarım bende ilk defa dy diye zaaf duydum sadece tamhini D: devamsızlık düzenli olarak sohbete katılmayan Y: yardım zaafı .sadaka falan para yardımı yapmayan diyen diye düşündüm.
Tamm devrem hayırlı işler Allah tüm masumların yardımcısı olsun
02 Haziran 2019 21:56

Türk1453
Aday Memur
Devrem bakabildin mi yan sayfadan bir devremiz garson kodlu itirafçının ifadesine istinaden D kodunun sohbet Y kodunundan himmet anlamına geldiğini zaaf DY Sohbeti ve himmeti aksatan anlamına geliyormuş bu durum beni fetö terör örgütü üyesi yapar ancak benim kodlamaya bakınca sadece Dil kodu vermişler anlamıda örgüt mensubu olmayan ancak örgüt mensupları tarafından kazanılmaya çalışılan kişilere verilen kod anlamına geliyor derece 2'ye 0 yazmışlar bunun anlamıda hakkında herhangi bir bilgi bulunmayan anlamına geliyor ve bu durum birbiriyle çelişkili öte yandan mesleğe giriş tarihim yanlış yazılmış bakalım 10 ayda mahkemem var İstanbul'da
02 Haziran 2019 23:48

30 eyllül.
Daire Başkanı
Türk 1453 devre tahmini yazdığım gibi D:ders sohbet aksatma Y:yüzde yardım aksatma.kodunda dil miş geçenlerde şehzade devre paylaşmışdı dil kodun dan iade olan bir karar yan delilleride okul banka sohbet idi.inşaallah sende iade olursun.
02 Haziran 2019 23:54

30 eyllül.
Daire Başkanı

Khk 686

2013 öncesi sohbet

Okul-bankasyaya okul taksidi

Cd kart dil - kyok

Karar iade

Simdi bu adam iade olmuş cok güzel olsun da. Ama biz niye ret aldık kardesim? Bu cd kart da yalan yanlış fişleyenin de.... Kimi iller kyko verirken ottan boktan dava acıp ceza verenlerin de taaa............. Gerisini anladınız.

Sehzadee1453, 2 ay önce - Alıntıya git
Türk 1453 karar buydu.
03 Haziran 2019 00:02

Türk1453
Aday Memur
Türk 1453 devre tahmini yazdığım gibi D:ders sohbet aksatma Y:yüzde yardım aksatma.kodunda dil miş geçenlerde şehzade devre paylaşmışdı dil kodun dan iade olan bir karar yan delilleride okul banka sohbet idi.inşaallah sende iade olursun.
Devrem iade olmakta umrumda değil sadece itibarımı kazanayım yeter meslek artık umrumda değil çağırsalarda gitmem ölene kadar Polis olacağım diye bir kaide yoktur Rabbim ihtiyacı olan masum arkadaşların yar ve yardımcısı olsun
03 Haziran 2019 19:15

30 eyllül.
Daire Başkanı
YSK seçim iptal gerekçesini de iptal etti.Yani aynı sandık kurullarıyla ilçe seçim kurullarıyla seçime gidilecegini açıkladı. İyide seçimi neden iptal ettiniz.Vah vah.
04 Haziran 2019 12:37

Konnor
Aday Memur
Konu dışı arkadaşlar 8 temmuz ihracim emekli oldum 3000 ek gösterge den emekli oldum. 3600 ek gösterge verilirse bizde alabiliyormuyuz bilgisi olan cevaplarsa sevinirim
04 Haziran 2019 13:05

Ertugrulorhun
Konu dışı arkadaşlar 8 temmuz ihracim emekli oldum 3000 ek gösterge den emekli oldum. 3600 ek gösterge verilirse bizde alabiliyormuyuz bilgisi olan cevaplarsa sevinirim
Konnor, 1 ay önce - Alıntıya git

Mesajlara bakarmisin

04 Haziran 2019 13:18

30 eyllül.
Daire Başkanı
Bu durumda malesef yararlanamıyoruz çünkü polis emeklisi sayılmıyoruz sadece normal memur emeklisi sayılıyoruz.
04 Haziran 2019 13:48

30 eyllül.
Daire Başkanı
Emekliliğin hayırlı olsun devre.özelden yazacaktım özelin kapalı kaç yıl üzerinden emekli oldun meslege giriş kaç dı sigorta varmı idi ikramiye yi alabildinizmi bilgi verebilirmiş için.
04 Haziran 2019 20:31

Konnor
Aday Memur
Emekliliğin hayırlı olsun devre.özelden yazacaktım özelin kapalı kaç yıl üzerinden emekli oldun meslege giriş kaç dı sigorta varmı idi ikramiye yi alabildinizmi bilgi verebilirmiş için.
30 eyllül., 1 ay önce - Alıntıya git
Dilekçe uzmanı gibi hukukcular alınacağını söyledi. Çünkü kazanılmış bir hak varmış. Çünkü son çalıştığın andaki hakların neyse onu aliyormussun. Öyle olmasa yipranmalari vermezlerdi diyorlar. 1992 girisliyim 30 yıl üzerinden emekliyim. SGK yoktu problem çıkmadı ikramiyede
04 Haziran 2019 20:48

30 eyllül.
Daire Başkanı
Dilekçe uzmanı gibi hukukcular alınacağını söyledi. Çünkü kazanılmış bir hak varmış. Çünkü son çalıştığın andaki hakların neyse onu aliyormussun. Öyle olmasa yipranmalari vermezlerdi diyorlar. 1992 girisliyim 30 yıl üzerinden emekliyim. SGK yoktu problem çıkmadı ikramiyede
Teşekkür ederim tekrar emekliligin hayırlı olsun. Benim anlatmak istediğim khk ile ihraç olduğumuz dan bizi emekli polis olarak emekli etmiyorlar sadece emekli memur oluyoruz. Ayrıca yıpranma konusu farklı normal olarak çalıştığımız zamanlarda verilmiş bir hak olduğundan o farklı.ayrıca ihraç olmadan önce 3000 katsayı uygulanıyordu. Dolayısıyla ihraç olduk dan sonra EGM emeklisi olmayacagımız için sıkıntı olur. Fakat hatta daha önceden emekli olmuş polis memurlarının bile fetö iltisaklı diyerek emeklilik ünvanları yani emekli polis kimliği khk ile geri alındı. Tabii daha 3600 verilirse orasıda ayrı muamma.
05 Haziran 2019 01:32

Sürgün65
Aday Memur
bayramınız mübarek olsun arkadaslar sevdiklerinizle belki durgun belki yorgun yinede mutlu yinede umutlu bir bayram geçirmeniz temennisiyle....
05 Haziran 2019 21:28

polos106059
Kapalı

Hayırlı. Bayramlar herkese. ArkadaşlarBi sorum olacaktı. Bu. Dosyalarda renklendirme. Konusu. Neyin nesidir. Bilgisi olan var mı acaba. Tşk

Toplam 922 mesaj
«303132333435363738394041»

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?